Çok Satanlar

Vaporesso 

Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler
Vaporesso POD Kartuş Kullanım Ömrü? 
   

Her ürünün ve tüm POD Kartuşların olduğu gibi Vaporesso POD kartuşların da bir kullanım ömrü bulunur. Kullanım ömrü gecen Vaporesso POD kartuşların kullanımı tüm emsallerinde olduğu gibi kişilerin sağlığına zararlı bir hale gelebilir. Bu durumlarla karşı karşıya gelmemek adına Vaporesso POD kartuşların belirtilen sıklıkla değişilmesi gerekir. Bu sıklık iki üç hafta olarak değişir. Fakat bu süre tamamen kişilerin kullanımına ve duruma bağlıdır. 
Örnekle günde iki kere elektronik sigara kullanan bir kişi ile on kere kullanan bir kişinin kartuş değişim süreleri aynı değildir. Kullanıcılar kendi kullanım sürelerine ve Vaporesso kartuşlarının durumuna göre değişim yapabilirler. Bu değişimin yapılması zararlı maddelerin vücudunuza girmesini ve aynı zamanda elektronik sigaranızın da kullanım ömrünü uzatan bir etmendir. 

Vaporesso Pod Kartuş Hava Ayarı Nasıl Yapılır?
   

Vaporesso gibi pek çok elektronik sigara günümüzde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Vaporesso elektronik sigarada yeni bir bobine geçilmeden önce herhangi bir sıvının boşaltılması tavsiye edilir. Bobin içerisindeki pamuğa birkaç damla sıvı dökülerek yeni bobin astarlanır. Bobini doldurmak için yeni bobinin kapsüle itilmesi yeterlidir. Kauçuk olan tapa çekilir ve sıkıca yerine sıvı ile doldurulur. 
Pamuğun daha fazla sıvıyı emebilmesi için kapsül 2 ya da 3 dakika bekletilir. Pilin temel çalışması için cihazınızın ilk kez kullanımından önce pil kapasitesini tam şekilde şarj edildiğinde emin olun. Watt yanıp sönecek ateşleme düğmesine hızlıca 3 kez tıklayın. Ardından düğmeyi basılı tutarak yuvarlak bir bobin ile watt ayarını değiştirebilirsiniz.

Vaporesso Kartuşu Nasıl Sarılır?
   

Ülkemizde ve dünyada birçok sigara kullanıcısı artık elektronik sigaraya yönelmiş durumda ve en çok tercih edilen markalardan biri de Vaporesso Pod Elektronik sigaradır. Vaporesso elektronik sigara normal sigaradaki gibi kimyasal zararlı maddelerden uzaktır. Bu nedenle insanlar daha çok Juul elektronik sigarayı tercih ediyor. Vaporesso elektronik sigara hem insan sağlığı açısından normal sigaraya göre daha zararsızdır hem de oldukça ekonomiktir. Vaporesso modern elektronik sigara en başarılı pod elektronik sigaralardan birisidir. 
Daha önce bu model sigara kullanmış bir kullanıcı iseniz bu markanın ürünlerine ne kadar kaliteli olduğunu bilirsiniz. Bu cihaza salt likit dolumu kolaylıkla yapılabilir. Salt likit şişesinin uç kısmını pod kartuşun alt kısmında bulunan kısmı hafifçe bastırmanız yeterlidir. Dolum bu şekilde gerçekleşir.

Vaporesso Kartuşun İçinde Ne Var? 
   

Vaporesso kartuş bir hazne görevi görmektedir. Vaporesso Elektronik sigaranızdan tat almak için aynı zamanda cihazın çalışabilmesi için Vaporesso POD kartuşun içerisine likit koyulur. Bu işlemle birlikte çalışma gözlemlenir. Aynı zamanda kartuşun çalışması için tüm POD Kartuşlarda olduğu gibi Vaporesso POD Kartuşun içinde de tel, pamuk gibi malzemeler olması lazımdır. Bu malzemelerin tamamı da Vaporesso POD kartuşun içerisinde bulunur. POD Kartuşa bir zarar gelmemesi elektronik sigaralarda oldukça önemlidir. 
Bunun sebebi ise kartuş olmadan elektronik sigaraların çalışmamasıdır. O yüzden kartuşlar sağlam malzemeler ile üretilmiş olan cihazlardır. Bu kartuşlar iki şekildedir. Yani değişebilir ve değişmeyen yani tek kullanımlık olaraktır. İki kartuşun da içerisinde bulunan malzemeler aynı olsa da bilinen farklılıklar meydana gelmesi olası bir durumdur.

Vaporesso Kartuş Bitince Likit Yanar Mı?
   

Elektronik sigara yeni bir ürün sayılır. Ancak Vaporesso gibi kaliteli ve müşterisini memnun edecek markalar sayesinde Pod Mod Elektronik Sigaralar kısa zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada büyük kitlelerin talep gösterdiği bir ürün olmuştur. Vaporesso gibi pek çok marka Elektronik sigaranın içerisinde kullanılan kaliteli likitleri sayesinde normal sigarada bulunan zararlı kimyasallar yoktur. Bu da Vaporesso elektronik sigaranın kullanıcısına daha sağlıklı bir kullanım sunması demektir. Elektronik sigara kullanıcılarının kullanım hatasından kaynaklı sıklıkla karşılaşmış olduğu bir problem coil yanmasıdır. 
Bu durumla karşılaşıldığında kötü bir tadın yanında iç atomizer de mahvolur. Bu da ekstra bir masraf anlamına gelir. Bu nedenle coili yanmaktan kurtaracak birkaç basit adıma dikkat etmeniz gerekir. Coil yanmasının önüne geçmek için Vaporesso elektronik sigaranızı kullanırken içerisinde mutlaka yeteri kadar likit bulunması gerekir.

Menu