Çok Satanlar

Uwell 

Gösterilen 1 - 40 ile 40 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 40 ile 40 arasındaki öğeler
Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Olan Uwell Pod Mod Elektronik Sigara Hangisidir?
   

Pod mod elektronik sigaralara yeni başlayacak pek çok kişi normal olarak hangi pod modu alması gerektiğini sormaktadır. Uwell pod modlar, ideal (basit, pratik, taşınması kolay) kullanımları, kolayca değişen pod kartuşları ve pod modlara yeni başlayan insanları yoracak teknik arızalar çıkarmamasıyla daha önce hiç pod mod kullanmamış ve de sigara gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan kişiler için en uygun pod modlardandırlar. Uwell Caliburn, Uwell Koko, Uwell Crown, Uwell Zumwalt, Uwell Caliburn G, Uwell Koko Prime, Uwell Aeglos gibi pod modlar Uwell markasının en beğenilen ve en çok tercih edilen modelleridir. Bu pod modlar ile birbirinden kaliteli ve keyifli içimleri deneyimleyebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekirse, elektronik sigaralara henüz yeni başlayacak kişiler cihazları için likit alırken likitlerinin nikotin oranına (mg değerine) dikkat etmelidirler.

Uwell Pod Mod Elektronik Sigara Kıyafetleri Kokutur Mu?
   

Çoğu insanın yaşadığı problemlerden biri olan sigara bağımlılığı, terk edilmesi oldukça güç olan zararlı bir alışkanlıktır. Sigaranın içimini kötü bir alışkanlık haline getiren pek çok dezavantajlı yönü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de sigara içiminde sigaranın içindeki zehirli partiküllerin yanmasıyla ortaya çıkan kötü ve pis kokan dumandır. Oldukça rahatsız edici, ağır ve yoğun olan sigara kokusu kıyafetlerinize hatta bulunduğunuz ortamdaki eşyalara sinerek etrafınızdaki insanları da fazlasıyla rahatsız eder. Bu gibi sorunları yaşamamak adına Uwell elektronik sigara ile, tütün aroması da dahil dilediğiniz tüm aromalar ile; kötü kokunun aksine hoş kokular eşliğinde içiminizi yapabilirsiniz.

Uwell Elektronik Sigaraların Pod Kartuş Kısmı Nasıl Temizlenir?
   

Uwell pod mod elektronik sigaraların temizliğini 2 farklı süreç ile açıklayabiliriz; Uwell pod kartuş temizliği ve Uwell mod (cihaz) temizliği. Aynı şekilde Uwell pod kartuşların temizliğinin de kendi içinde 2’ye ayrıldığını söyleyebiliriz; likit tankı temizliği ve coil temizliği. Uwell pod kartuş cihazdan ayrıldıktan sonra içindeki likit tamamen boşaltılır, devamında Uwell coil pod kartuştan çıkartılarak, likit tankı önceden hazırladığımız yarı ılık yarı sıcak suyun içine koyarak 10-15 dakika arınmaya bırakılmalıdır. Uwell coili de aynı şekilde hazırladığımız suda arındırarak temizleyebiliriz (temizleme suyu en az 3,4 kez değiştirilerek Uwell coil, her temizlemede arınmaya bırakılmalıdır). Temizlik işlemleri bittiğinde coil ve likit tankının kurutulması ve coil yerine takıldıktan sonra Uwell pod kartuş da cihaza takılıp kullanılmaya bundan sonra başlanmalıdır.

Kimler Uwell Pod Mod Elektronik Sigarayı Kullanabilir?
   

Günümüzün en popüler ve en sağlıklı nikotin tüketim aracı olan pod mod elektronik sigaralar Uwell gibi pod modlarla her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Zarif, sade ve şık tasarımıyla kullanışlılığı bir araya getiren Uwell pod mod elektronik sigaralar yaş, cinsiyet ya da kilo gibi fiziksel özellikler fark etmeksizin herkes tarafından kullanıma açıktır. Ancak belli sağlık problemleriniz varsa Uwell pod mod cihazları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Bunun dışında Uwell elektronik sigaraları sağlık sorunu olmayan tüm bireyler kullanabilir. Neredeyse her renkte, pek çok farklı boyutta ve pek çok fiyat seçeneği ile karşımıza çıkan Uwell pod modlar, kullanmak isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Uwell Pod Mod Elektronik Sigaralar Nasıl Kullanılır?
   

Sigara, puro ve nargile gibi bağımlılık yapıcı tütün ürünlerini bırakmak isteyenlerin ya da yeni aromalar ve içim deneyimleri arayanların en çok tercih ettikleri alternatif Uwell pod mod gibi elektronik sigaralardır. Her geçen gün elektronik sigaraların kullanımının artış göstermesiyle oluşan piyasadaki büyüme ile bu alanda çeşitli teknolojiler ve gelişimlerin de ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur. Bu yeniliklere; kullanıcılarının istek ve beklentilerini en iyi şekilde, ideal boyutları ve şık tasarımlarıyla basit kullanım sunarak karşılayan Uwell pod mod elektronik sigaralar en iyi örnektir. Peki, Uwell pod mod elektronik sigaralar nasıl kullanılmaktadırlar? Daha önce elektronik sigara kullanmış kişiler, Uwell pod mod elektronik sigarayı kullanırken hiçbir sorun yaşamayacaktır. Uwell pod mod elektronik sigaraları genellikle dahili bataryalardan güç alarak çalışan cihazlardır. Ateşleme butonuna basıldıktan sonra Uwell pod kartuşun içerisindeki salt likit coillerde tellerin ısınması sonucu buharlaşmaya başlar. Geriye kalan tek şey ağızlık kısmından buharı çekerek içimi tamamlamaktır. Çalışmalar, hem kullanıcı sağlığı hem de cihazın uzun ömürlü olması adına çok uzun süreli (max. 5-6 saniye) ve çok güçlü çekimlerden uzak durulması gerektiğini göstermektedir.

Elektronik sigaradan bir seviye ötesi ile tanışmak ve deneyimlemek istiyorsanız Uwell ürünleri tam sizlik. Küçük, zarif, modern ve elit tasarımı ile fark yaratırken, teknik özellikleri ile sınıfının diğer pek çok temsilcisinden daha gelişmiş ürünleri sunan marka, hali hazırda pazarda önemli bir paya sahiptir. Uwell pod mod elektronik sigara  Amerika, Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Avusturalya başta olmak üzere dünyanın pek çok gelişmiş ülkesinde yoğun biçimde tercih edilen pod mod e-sigara ürünleri üretiyor. 2015 yılından bu yana sektörde faaliyetlerini artan oranla sürdürmekte olan marka, 350 milyondan fazla satış ile sektörün lider üreticilerindendir. Elektronik sigara, pod mod, pod sistem ve e-sigara gibi isimlerle satışa sunulan ürünlerin güvenilir üreticisi olan Uwell Türkiye ürünlerinin hemen her çeşidine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. www.pmturkey.net en nitelikli ürünlerin, uygun fiyatlarla tüketicilere ulaştırılmasını sağlar.

Popüler Uwell Pod Mod Modelleri

Pod Mod ürünleri, geçmişte üretilen geleneksel elektronik sigaralardan çok daha efektif cihazlardır. Uwell Pod Mod ürünleri, Avrupa standartları ile uyumlu versiyonları ile sitemizde satışa sunulmuştur. Sitemizden Uwell Aeglos, Uwell Aeglos P1, Uwell Aeglos H2, UWELL Whirl T1, Uwell Yearn Neat 2, Uwell Koko, Uwell Koko Prime, Uwell Crown, Uwell Caliburn, Uwell Caliburn G, Uwell Caliburn G2, Uwell Caliburn GK2, Uwell Caliburn AK2, Uwell Caliburn A2, Uwell Caliburn A2S, Uwell Kalmia, Uwell Popreel N1, Uwell Popreel P1, Uwell Popreel PK1 ve daha birçok ürüne, uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Menu