Yogi Blueberry Salt Likit 30ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 362 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 362 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.24 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Yabanmersini , Granola Bal

Daha Fazla Detaylar

725.00 TL

  • 35mg
  • 50mg

- +

Marka: Yogi

 
Açıklama

Yogi Blueberry Salt Likit, yabanmersini tonlarını Granola balı ile buluşturan bir lezzettir. Tatlı aroma sevenlerin vazgeçilmezlerinden olacak bu salt likit ile yeni bir buhar deneyimi kazanacak, bildiğiniz bal aromalarından farklı bir lezzet ile tanışacaksınız. Damak tadında ezber bozmak isteyenlerdenseniz Yogi Blueberry Salt Likit adeta sizin için biçilmiş kaftan niteliğinde olacaktır.

Made in USA

30ml

%50 VG ve %50 Karışık PG konsantrasyon oranına sahiptir. Sadece en kaliteli gıda aromaları ve salt nikotin kullanılır. MTL (Ağızdan Akciğere) çekim için mükemmel bir karışım.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Yıllar önceki Lezzet ve Kalite Hala Koruyor

Mükemmel tadı kokusu Boğaz vurumu Yıllar önceki gibi Hiç Kalitesini Bozmamış Ürün Orijinal Yeni Tarihli 2025 Kadar yazıyor o kadar mutlu oldum ki Podmod Türkiye ye sonsuz Teşekkürler Bu Bulunmaz Likit Sattıkları İçin.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 15

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu