Top sellers

GeekVape 

Showing 1 - 33 of 33 items
Showing 1 - 33 of 33 items
GeekVape Podmod Elektronik Patlar Mı?
   

GeekVape gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte ürün hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da artış gösteriyor. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaranın patlayıp patlamadığı en çok merak edilen şeylerden biri. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar su ile temas ettiklerinde patlama olasılığına sahiptir. Ancak ürün su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa maruz kalmadığı sürece herhangi bir patlama söz konusu olmayacaktır. 
Genellikle Podmod elektronik sigaralar hakkında yapılan bu haberler tamamen tütün firmalarından kaynaklıdır. Son dönemlerden insanların elektronik sigaraya yönelmesi ve normal tütün sigaralarını tercih etmemesi de bunun bir nedenidir. Ancak şimdiye kadar su ile temas dışında patlayan bir Podmod elektronik sigarası haberine rastlanmamıştır. 

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

GeekVape pod mod elektronik sigaralarınızda pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran coiller bulunur. Bu coiller MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi GeekVape coillerin de işi pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

En Sağlam GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Hangisi?
   

En sağlam GeekVape pod mod elektronik sigara hangisidir sorusunun cevabı tartışmaya açık bir konudur. Öncelikle GeekVape marka tüm pod mod elektronik sigaraların malzeme kalitesinin en üst düzeylerde olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. GeekVape markası özellikle kullanıcı güvenliğine en çok önem veren markalardan biridir. Neredeyse tüm GeekVape pod mod modellerinde yüksek sıcaklık koruması, pod Kartuş takılı değilken çalışmama, kısa devre koruması ve yüksek voltaj koruması gibi pek çok sertifikalı koruma sistemleri vardır. Yine de soruya dair söylenebilicek tek şey GeekVape Aegis pod modun IP67 sertifikası ve bu yüzden su ile toz geçirmeyip, darbelere karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkabileceğidir.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigaralar Hangi Likitle Kullanılır?
   

Son zamanların en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri olan GeekVape pod mod elektronik sigaralar likiti çeviriş yönünden de beğeni toplamaktadırlar. Ve GeekVape elektronik sigaranın en iyi özelliklerinden biri de hem MTL hem de DTL içime uygun coilleri sayesinde hem e-likitler hem de salt likitlerle çalışabilmesidir.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?
   

GeekVape pod mod elektronik sigaralar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi çalışmak için bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bazı GeekVape pod modlar gerekli enerjiyi pil veya pillerden alırken, bazı modeller ise dahili bataryalarla çalışmaktadır. Piller aracılığıyla çalışan cihazların pilleri, pil dolum aletleriyle tekrar doldurulup kullanılabilirken; kullanıcının tercihine bağlı olarak piller değiştiriledebilir. Bataryalı cihazlarda ise cihazın şarj yatağına uygun olan şarj kablosuyla (orijinal ve sıfır olarak aldığınızda paketten çıkacaktır.) şarj dolumu kolayca yapılabilir.

The brand Geekvape, which develops top-notch products of the electronic cigarette industry, which has changed withPodPod Mod and becomes much more effective, is the manufacturer of advanced products used by millions of users in the world. Products delivered to users worldwide by many distributors are available in our country at www.pmturkey.net . The brand develops its own proprietary products at its manufacturing facility in China. Sleek and useful podpod mode electronic cigarettes models, eye-catching designs, and compact dimensions make the products attractive. Geekvape offers products to users in high quality standards. The most obvious feature of the brand is that it uses high technology in the pod mod products in effect.  Geekvape, who has adapted the Micro Chip technology perfectly to its products, promises the best possible experience for users of pod mod e-cigarettes . In addition to its brand advanced technology, it is also leading brands in the pod mod products industry with the highest material quality. Its aesthetic image also makes it possible to understand quality standards at first glance.

Popular GeekVape Pod Mod Products

Geekvape has a fairly wide range of products. However, the brand ' s most preferred products come to the fore as Geekvape Flint Pod, Geekvape Frenzy Pod . As the most advanced and stylish product of its class, Frenzy Pod, which is equipped with microchip technology, has all the features in the Pod Mod industry, while the Flint Pod with compact design and high quality is preferred as an effective solution for entry-level users.

Menu