Çok Satanlar

GeekVape 

Gösterilen 1 - 35 ile 35 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 35 ile 35 arasındaki öğeler
GeekVape Podmod Elektronik Patlar Mı?
   

GeekVape gibi markaların beğeni toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte ürün hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da artış gösteriyor. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaranın patlayıp patlamadığı en çok merak edilen şeylerden biri. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar su ile temas ettiklerinde patlama olasılığına sahiptir. Ancak ürün su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa maruz kalmadığı sürece patlaması söz konusu olmayacaktır. 
Genellikle pod mod elektronik sigaralar hakkında yapılan bu haberler tamamen tütün firmalarından kaynaklıdır. Son dönemlerde insanların elektronik sigaraya yönelmesi ve normal tütün sigaralarını tercih etmemesi de bunun bir nedenidir. Ancak şimdiye kadar su ile temas dışında patlayan bir pod mod elektronik sigarası haberine rastlanmamıştır.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

GeekVape pod mod elektronik sigaralarınızda pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran coiller bulunur. Bu coiller MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi GeekVape coillerin de işi, pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

En Sağlam GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Hangisi?
   

En sağlam GeekVape pod mod elektronik sigara hangisidir sorusunun cevabı tartışmaya açık bir konudur. Öncelikle GeekVape marka tüm pod mod elektronik sigaraların malzeme kalitesinin en üst düzeylerde olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. GeekVape markası özellikle kullanıcı güvenliğine en çok önem veren markalardan biridir. Neredeyse tüm GeekVape pod mod modellerinde yüksek sıcaklık koruması, pod kartuş takılı değilken çalışmama, kısa devre koruması ve yüksek voltaj koruması gibi pek çok sertifikalı koruma sistemleri vardır. Yine de soruya dair söylenebilecek tek şey GeekVape Aegis pod modun IP67 sertifikası ve bu yüzden su ile toz geçirmeyip, darbelere karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkabileceğidir.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigaralar Hangi Likitle Kullanılır?
   

Son zamanların en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri olan GeekVape pod mod elektronik sigaralar likiti çeviriş yönünden de beğeni toplamaktadırlar ve GeekVape elektronik sigaranın en iyi özelliklerinden biri de hem MTL hem de DTL içime uygun coilleri sayesinde hem e-likitler hem de salt likitlerle çalışabilmesidir.

GeekVape Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?
   

GeekVape pod mod elektronik sigaralar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi çalışmak için bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bazı GeekVape pod modlar gerekli enerjiyi pil veya pillerden alırken, bazı modeller ise dahili bataryalarla çalışmaktadır. Piller aracılığıyla çalışan cihazların pilleri, pil dolum aletleriyle tekrar doldurulup kullanılabilirken; kullanıcının tercihine bağlı olarak piller değiştirilebilir. Bataryalı cihazlarda ise cihazın şarj yatağına uygun olan şarj kablosuyla (orijinal ve sıfır olarak aldığınızda paketten çıkacaktır) şarj dolumu kolayca yapılabilir.

Pod Mod ile değişen ve çok daha efektif hale gelen elektronik sigara sektörünün üst düzey ürünleri geliştiren markası Geekvape, dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan gelişmiş ürünlerin üreticisidir. Dünya çapında pek çok distribütör tarafından kullanıcılara ulaştırılan ürünler, Ülkemizde www.pmturkey.net adresinden sizlere sunulur. Marka, Çin’de bulunan üretim tesisinde, kendi patentli ürünlerini geliştirmektedir. Şık ve kullanışlı pod mod elektronik sigara modellerini sunan markanın, göz alıcı tasarımlar ve kompakt boyutları, ürünleri çekici hale getirmektedir. Geekvape, yüksek kalite standartlarında ürünleri kullanıcılara sunar. Markanın en belirgin özelliği yüksek teknolojisi pod mod ürünlerinde efektif biçimde kullanıyor olmasıdır.  Micro Chip teknolojisini ürünlerine mükemmel biçimde adapte eden Geekvape, pod mod e-sigara kullanıcıları için, mümkün olan en iyi deneyimi vaat ediyor. Marka gelişmiş teknolojisinin yanı sıra pod mod ürünleri sektöründe, en yüksek materyal kalitesine sahip markaların da liderliğini yapıyor. Estetik imajı, zaten kalite standartlarının ilk bakışta anlaşılabilmesini de sağlıyor.

Popüler GeekVape Pod Mod Ürünleri

Geekvape, oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Bununla birlikte markanın en çok tercih edilen ürünleri, Geekvape Flint Pod, Geekvape Frenzy Pod olarak öne çıkar. Mikroçip teknolojisi ile donatılmış, sınıfının en gelişmiş ve şık ürünü olan Frenzy Pod, üst düzey kullanıcıların ihtiyaçlarını da karşılarken, Pod Mod sektöründe söz konusu tüm özelliklere sahip olmakla birlikte, kompakt tasarım ve yüksek kaliteye sahip Flint Pod, giriş düzeyindeki kullanıcılar için de etkili bir çözüm olarak tercih ediliyor.

Menu