Çok Satanlar

IVG Salt 

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler

IVG PREMIUM SALT NIC İNGİLTERE

Salt Nikotin (nik tuzlar veya tuzlar olarak da bilinir), Salt Nikotin ilavesiyle %50 VG (Bitkisel Gliserin) ve %50 PG (Propilen Glikol) karışımıdır. Bu e-likit 50/50'ye benzer, ancak daha yumuşak bir tat verir ve geleneksel 50:50 e-likitten daha hızlı istekleri hedefler, bu da bu e-likiti sigarayı bırakmak isteyen insanlar için mükemmel kılar.

Şirket, dünyanın en iyi insanlarıyla yenilikçi, kazanan iş modellerini yöneterek sürdürülebilir ekonomik, sosyal ve çevresel değer üreten en iyi toplam küresel vaping lideri olma vizyonuyla 2016 yılında Ahsan Bawa tarafından kuruldu.

Kurucu ve lider markamız, dünyadaki vaping dünyasının en büyük ve küresel olarak bilinen markalarından biri olan I Vape Great olarak da bilinen IVG'dir. Marka, 6 kıtada 100'den fazla ülkeye hizmet vermektedir ve Best dahil dünyanın dört bir yanından birçok ödül kazanmıştır.

Şirket, müşterilerimizi mükemmellikle tatmin etmeye, her zevke ve yaşam tarzına hitap eden lider bir toplam vaping portföyü oluşturmaya ve sigara içme alışkanlıklarını bırakmak isteyen sigara içenlere nihai bir çözüm sunarken, pazarlarımızın gelişen tüketim alışkanlıklarına yanıt vermeye odaklanmıştır. Sürekli değişen ortamlara uyum sağlamamızı ve sürdürülebilir büyüme sağlamamızı sağlayan daha büyük bir rekabet avantajı geliştirmek için işletme modellerimizi dönüştürmeye devam ediyoruz. Her gün ilkelerimizi yaşayarak, sürekli zorluklar karşısında büyümemize ve iş dönüşümümüze liderlik etmeleri için çalışanlarımızı daha da güçlendiriyoruz. Sonuç olarak, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmayı amaçlıyoruz.
Ürünlerimiz dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet vermiştir ve müşterilerimize sigara gibi zararlı tütün ürünlerine alternatif olan güvenilir bir ürün sunmaktan gurur duyuyoruz.

Menu