Çok Satanlar

Lost Vape 

Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Lost Vape POD Kartuş Nasıl Takılır? 
   

Lost Vape POD kartuşlar Lost Vape elektronik sigara cihazlarının bir parçasıdır. Kolay bir şekilde çıkarıp takmak mümkündür. Bunun sebebi ise Lost Vape POD kartuşların değiştirilebilir olmasıdır. El yardımı ile itme çekme olarak veya bazı cihazlarda tuş yardımı ile birlikte parça yerinden çıkarılır. Sonrasında gereken işlemler gerçekleştirildiğinde örneğin Lost Vape kartuşa likit koyulmak istendiğinde koyulur ve yerine yerleştirilir. 
Bu şekilde her bireyin işlemi gerçekleştirebileceği kadar kolay bir şekilde tasarlanmıştır. Sürekli takıp çıkartma işlemi gerekli olduğu için kullanılan malzemeler sağlamdır. Yani gevşeme tutmama gibi olaylar ile karşı karşıya kalmak mümkün değildir. Sizler de Lost Vape kartuşu incelemek istediğinizde, değiştirmek istediğinizde ya da likit doldurmak istediğinizde kolay bir şekilde çıkarıp takabilirsiniz.

Lost Vape POD Kartuş Nasıl Yapılır?
   

Lost Vape POD kartuş yapılması oldukça kolay gibi gözüken bir işlem olsa da dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Öncelikle içerikler çözülmelidir. Sonra sarım işlemi gerçekleştirilir. Sarım işlemi Lost Vape Pod Mod cihaza ve Lost Vape POD kartuşun çeşidine göre değişiklik göstermek ile birlikte altı ya da sekiz dolama gerçekleştirilir. Ardından yerine koyulan bu sarım gerekli malzemeler ile tutturulur. 
Lost Vape POD kartuşta bulunan iki delik arasından pamuk geçirilerek sabitleme yapılır. Aynı şekilde pamuk çevrede bir kere daha dolandırılarak ölçüm yapılır. İnce olması kapak kapanması iççin önemlidir. Sonrasında likit pamuk üzerine gelecek şekilde ilave edilir ve kapak kapatılır. Çıkarılan Lost Vape kartuş elektronik sigara da yerine oturulduğu takdir de elektronik sigara da kartuş da kullanıma hazır bir hale gelir.

Lost Vape Kartuşa Hangi Likit Konur?
   

Lost Vape gibi tüm elektronik sigaralarının içerisine konulan likit aromalandırılmış bir karışımdır. Bu karışım propilen glikol su alkol ve tatlandırıcılardan oluşur ve Lost Vape elektronik sigara ile uyumludur. Bu likit elektronik sigara tarafından ısıtılır ve buhar üretimi sağlanır. Kullanıcıya keyif veren ve damak tadına uygun bir likit elektronik sigara kullanımı da son derece önemlidir. 
Bu nedenle likit seçimi elektronik sigara seçimi kadar önemlidir. Bitkisel gliserin tatlandırıcılardan oluşur ve oldukça yoğun bir buhar üretir. Bu ocak için son derece hafif bir yapısı vardır ve oldukça tatlıdır. Bitkisel gliserin ayrıca çeşitli gıda ürünlerinde de doğal olarak bulunur ve doğru miktarda kullanıldığında hiçbir zararı yoktur.

Lost Vape Kartuş Bitince Likit Yanar Mı?
   

Elektronik sigara dünya piyasasında yeni bir ürün sayılır. Ancak kısa zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada büyük kitlelerin talep gösterdiği bir ürün olmuştur. Lost Vape Pod Elektronik sigaranın içerisinde normal sigarada bulunan zararlı kimyasallar yoktur. Bu da Lost Vape elektronik sigaranın kullanıcısına daha sağlıklı bir kullanım sunması demektir. Elektronik sigara kullanıcılarının sıklıkla karşılaşmış olduğu bir problem coil yanmasıdır. 
Bu durumla karşılaşıldığında kötü bir tadın yanında iç atomizer de mahvolur. Bu da ekstra bir masraf anlamına gelir. Bu nedenle coili yanmaktan kurtaracak birkaç basit adıma dikkat etmeniz gerekir. Coil yanmasının önüne geçmek için elektronik sigara kullanırken içerisinde mutlaka yeteri kadar e-likit bulunması gerekir.

Lost Vape Kartuş Nedir? 
   

Lost Vape POD kartuş Lost Vape POD elektronik sigara türlerinde kullanılan bir parçadır. Genel olarak Lost Vape POD mod elektronik sigara ve Lost Vape POD e-sigara türlerinde tercih edilir. Bu cihazlar normal elektronik sigaralar gibi yağ veya likit tankı denilen parçalar içermezler. Aynı zamanda bu cihazların bir diğer farkı ise normal elektronik sigaralardan daha küçük ve hafif olacak şekilde tasarlanmış olmalarıdır. 
Özellikle bu sebeplerden kaynaklı olarak oldukça tercih edilen bir elektronik sigaradır. Bakılacak olunduğunda POD kavramı bu tank bulunmayan Lost Vape elektronik sigara cihazlarında da likit kısmına verilen isimdir. Bu bölge belirli bir alış kapasitesine sahip olan yerdir. Likit veya yağlar bu alanda birleşerek kişilere kolaylık sağlanır. Ve Lost Vape Pod cihazınızın tam da bu alanına Lost Vape POD kartuş denmektedir.

2014 yılında yolculuğuna başlayan Lost Vape, ilk günden beri yüksek kaliteli donanımlarıyla müşterileri şaşırtıyor. Lost Vape kurucusu Frank Guo, maceracı bir ruhu koruyarak, gazetelere görsel olarak şaşırtıcı ve yenilikçi vape kitleri sağlama misyonunun bir parçası olarak kaldı.

Bununla birlikte, markanın sunduğu profesyonellik havasına rağmen, kendilerini yalnızca gelişmiş kağıtlara uygun vape kitleri üretmekle sınırlamadılar. 2019'da ilk pod sistemlerinden biri olan Ursa Quest'in piyasaya sürülmesi, şirketin her seviyedeki gazetelere vape cihazları sağlama çabalarına bağlı olduğunu kanıtladı, bu nedenle her Lost Vape müşterisi asla harika, saf lezzetten ödün vermek zorunda kalmaz.

Markanın Lost Vape tarafından üretilen her pod kit, mod veya coile yerleştirdiği kusursuz işçilik ve mühendislik seviyesini göz önünde bulundurduğunuzda, markanın vape topluluğundaki popülaritesinin son yıllarda neden fırladığı daha açık hale geliyor. Bir pod kiti veya bir mod kiti seçseniz de, yüksek kaliteli MTL veya DTL vaping sağlar.

Menu