Çok Satanlar

Lost Vape 

Gösterilen 1 - 21 ile 21 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 21 ile 21 arasındaki öğeler
Lost Vape Pod Mod Elektronik Sigaralar Az Mı Buhar Verir?
   

Lost Vape pod mod elektronik sigaralar için az veya çok buhar verdiğini söylemek doğru olmaz çünkü cihazdan çıkan buharın miktarı; cihazda kullanılan likitin türü (salt ya da e likit), Lost Vape coilinizin ohm değeri ve Lost Vape cihazınızı ayarladığınız watt değeri ile alakalıdır. Lost Vape bu açıdan kullanıcılarını çok memnun eden bir pod mod markasıdır. Kullanıcılar, tercihlerine bağlı olarak kolayca MTL içim veya DTL içim yapabilirler. İdeal boyutları, sade, şık ve çekici tasarımı ile tek cihazda çok fonksiyonu yakalayışıyla kullanıcı dostu olan Lost Vape pod mod elektronik sigaralar ülkemiz piyasasında en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelmiştir.

Lost Vape Pod Mod Elektronik Sigara Yıkanır Mı?
   

Dünya genelinde sigara, puro ve pipo gibi tütün ürünlerini kullanan insanlar, teknolojinin gelişmesi ve yapılan birçok araştırma sonucu kullandıkları bu tütün ürünlerinin sağlığa çok zararlı olması nedeniyle yaklaşık 15 yıldır bu zararlı ürünleri, çok daha sağlıklı ve genel anlamda daha ekonomik olan elektronik sigaralar sayesinde bırakmaya başladı. Teknolojinin gelişmesi ve elektronik sigaralara olan talebin artması sonucu üretici markalarda daha iddialı teknolojiler ve ürünlerle kullanıcılarını karşılamaya başladı. Bu yeniliklerden biri de IP67 ve IP68 gibi dayanıklılık sertifikalı pod modlar üretilmesidir. Fakat bu gibi dayanıklılık sertifikalarının elektronik sigaralara entegrasyonu tahmin edileceği üzere ve doğal olarak ürünlerin fiyatlarına yansımaktadır. Lost Vape tasarımcıları ise hem görsel, sanat eseri niteliğindeki işlemeli dizaynlarından ödün vermemek hem de cihazlarında fiyat arttıracak bir faktöre yer vermek istemedikleri için çoğu Lost Vape pod mod modelinin su geçirmezlik sertifikası yoktur. Bu yüzden IP67, IP68 veya başka bir dayanıklılık ve su geçirmezlik sertifikası bulunmayan Lost Vape pod mod cihazların yıkanması tavsiye edilmemektedir. Ürünler her ne kadar belli oranlarda nem ve su etkenlerine karşı dayanıklı olsa da cihazın sağlığı için su geçirmezlik sertifikası olmayan ürünlerin suyla yıkanması tavsiye edilmemektedir.

Lost Vape Pod Mod Elektronik Sigaralar Akıtır Mı?
   

Lost Vape pod mod elektronik sigaralar akıtma, sızdırma ve fışkırtma gibi faktörleri kullanıcılarına yaşatmamak adına tüm yeni nesil Lost Vape pod kartuşlarda patentli ve lisanslı özel tasarımlar kullanmıştır. Bu tasarımlar ve kullanıcılarının doğru kullanımları sonucu piyasada çok yaygın olan ve beğenilen Lost Vape pod modlar kullanıcıları tarafından sorunsuzca kullanılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken tek şey dolumun hızlı ve vakit kaybedilmeden yapılması ve ardından likit dolum tıpasının tamamen, iyice kapatılmasıdır.

Lost Vape Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

Lost Vape pod mod elektronik sigaralarınızda, pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran Lost Vape coiller bulunur. Lost Vape coil modelleri MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi Lost Vape coillerin de işi pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

Lost Vape Pod Mod Elektronik Sigara ile Uçağa Binilir Mi?
   

Lost Vape pod mod elektronik sigaralarınız ile uçağa binebilirsiniz. Fakat Lost Vape pod mod elektronik sigaranızı yanınızda veya el çantanızda taşıyıp, mümkünse bagaja vermemeniz tavsiye edilir. Çünkü bagajınızın taşınması esnasında cihazınızın düşme, ezilme, aşırı soğuk veya sıcak gibi cihaza zarar verecek dış tehditlere açık olmasıdır. Her hava yolu firmasının kendi içindeki elektronik sigara politikası farklı olsa da genel olarak lityum-iyon pillere veya bataryalarla çalışan elektronik sigaralar uçağa kabul edilmektedir. Ayrıca yabancı bir ülkeye seyahat ederken bu ülkede elektronik sigaranın kullanılıp kullanılmadığından emin olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazı ülkeler e-sigara ticareti konusunda yasaklar getirmiştir ve bu bazı yasaklar tahmin edemeyeceğiniz şekilde sonuçlanabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına da kontrollerinizi iyi bir şekilde sağladığınıza emin olup işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin. 

Elektronik sigara ile şov yapıp videolarını sosyal medya mecralarında paylaşanlara özeniyor ve bu cihazları arıyorsanız, aradığınızı buldunuz. Lost Vape, nitelikli buharı kolayca üretebilen gelişmiş bir teknolojiye sahiptir ve ürünlerinin tasarımında özgün bir anlayışı benimser. Diğer pek çok markaya göre, dünya çapında daha çok kullanıcının ilgisini çeken ürünün, oldukça güçlü bir sosyal medya desteği bulunur ve marka bu kanaldan üretimini yaptığı pod mod elektronik sigara ürünlerinin kullanıcılar nezdinde etkilerini sürekli izler. İnovasyon Lost Vape için birinci sırada önem arz ediyor. Zira firma sahip olduğu kullanıcı seviyesindeki ününü, kullanıcıların istek ve eleştirilerini dikkate alarak kazandığını belirtiyor. Lost Vape pod mod e-sigara ürünleri hakkında kullanıcı yorumları ve ürün videolarını web aramalarında kolayca bulabiliyorsunuz. Dünya çapında ünlü kullanıcılar ürünün benzersiz özelliklerini överek gösterilerini sergiledikleri bu paylaşımlar sayesinde, diğer kullanıcıların sorularını da cevaplamış oluyor. Lost Vape ürünlerine www.pmturkey.net adresi üzerinden erişebilirsiniz. Sitemizde uygun fiyatlı pod mod ürünleri, %100 orijinallik garantisi ile sizlere sunuluyor.  

Popüler Lost Vape Pod Mod Ürünleri

Dünyanın adından en çok bahsedilen pod mod elektronik sigara markası olan Lost Vape, ürünlerini Lost Vape grubu altında topluyor. Lost Vape Orion DNA Pod Mod, yüksek kalite standartları ve kullanıcı deneyimini iyileştiren özellikleri ile oldukça yoğun bir talebe sahip. Siz de en iyi Lost Vape ürününe en uygun koşullarla ulaşmak için şimdi sipariş verebilirisiniz.

Menu