Çok Satanlar

Aspire 

Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler
Aspire POD Kartuş Nedir?
   

Aspire POD kartuş, Aspire marka elektronik sigara modellerinde kullanılan bir parçadır. Aspire POD mod elektronik sigara ve Aspire POD e-sigara modellerinde tercih edilir. Aspire Pod Kartuşlar normal elektronik sigaralar gibi yağ veya likit tankı denilen parçalar içermezler. Aynı zamanda bu cihazların bir diğer farkı ise normal elektronik sigaralardan daha küçük ve hafif olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Özellikle bu sebeplerden kaynaklı olarak Aspire gibi pod kartuşlu modeller üreten elektronik sigara markaları oldukça rağbet görmektedirler. Bakılacak olunduğunda POD kavramı, bu tank bulunmayan elektronik sigara cihazlarında likitin olduğu kısma verilen isimdir. Bu bölge belirli bir alış kapasitesine sahip olan yerdir. Likit veya yağlar bu alanda birleşerek kişilere kolaylık sağlanır. Aspire POD Kartuşlarda da olduğu gibi tam da bu alana POD kartuş denmektedir.

Aspire Pod Kartuş Kaç Kere Kullanılır?
   

Elektronik sigara dünyası Aspire gibi sektörüne yön veren firmaların ilerleyen teknolojisi ile birlikte her geçen gün gelişmekte ve insanların memnuniyetini kazanmaktadır. Emsalleri gibi Aspire elektronik sigaranın da asıl amacı kişiyi sigara içerken maruz kalmış olduğu zararlı kimyasallardan kurtarmaktır. Bazı Aspire elektronik sigara modelleri nargileyi taklit eder. Bu Aspire elektronik sigara modelinde bol buhar çıkışı ve aroma tadı vardır. Yeni nesil elektronik sigara modellerinde ise içim şekli bilinen klasik sigaraya oldukça yakın. Bu tarz pod mod elektronik sigaralarda atomizer kullanılmaz. Atomizer yerine POD Kartuş kullanılır. Ortalama bir elektronik sigara kullanıcısı için salt likit 15-20 gün kadar kullanılır. Aspire POD Kartuşun kullanım ömrü de kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle beraber ortalama 2, maksimum 3 haftadır. Bu açıdan pod mod ve POD kartuş kullanımı son derece ekonomik ve avantajlı modeldir. Fakat yanlış kullanım sonucu coilde yanma (ağza yanık tadı gelmesi) meydana gelirse coil veya pod kartuş derhal değiştirilmelidir.

Aspire POD Kartuşa Ne Zaman Likit Konulur? 
   

Aspire POD kartuş, Aspire elektronik sigaralarda likit koymak için kullanılan bir alandır. Her zaman için likit bittiğinde doldurularak yenileme işleminde bulunulması tavsiye edilmektedir. Yine de likit koyma işleminin herhangi bir zamanı bulunmaz. Bunun sebebi ise her bireyin farklı oranlarda kullanım yapmasıdır. Kişiler kullanım oranlarını keşfederek likit yenileme işleminde bulunabilirler. Bu işlem her zaman için gerçekleştirilebilir. Gerçekleştirilmediği takdirde kartuşunda likit yokken Aspire elektronik sigarayı kullanmak mümkün değildir. İstenilen aromayı bulabileceğiniz elektronik sigara likitlerini de istediğiniz zaman değiştirmeniz mümkündür. Ne kadar az miktarda içim gösterirseniz o kadar az likit değiştirmek zorunda kalırsınız. Aynı şekilde Aspire elektronik sigaranızı fazla kullanıldığınızda likit çabuk biteceğinden dolayı daha sık likit yenileme işleminde bulunulur.

Aspire Pod Kartuşun Akıtması Nasıl Engellenir?
   

Aspire pod kartuşunuzun akıtmasının ana nedeni büyük bir olasılıkla sıcaklık ve basınçtaki değişikliklerdir. Sıcaklıktaki ani artış, kapsüllerin içerisindeki basıncı arttırır. Bu da akıntıya neden olabilir. Sızıntının sebeplerinden biri de likit dolumu sırasında tankın alt tarafında bulunan hava kanalının uzun süre açık kalmasıdır. Ayrıca tüm cihazlarda olduğu gibi Aspire pod elektronik sigarada da çok ani ve sert çekimler sızıntı oluşmasına yol açabilir. Elektronik sigaralarda çok sert, hızlı ve de boğazı zorlayacak çekimlerden kaçınılmalıdır. Böylece sızıntının önüne geçilebilir. Ayrıca elektronik sigara atomizerinin haftada 1 ya da 2 kez olacak şekilde değiştirmek cihazın ömrünü uzatır. Ayrıca atomizer değişimi ile likit sızıntılarının da önüne geçmiş olursunuz.

Aspire Pod Kartuş Coili Nasıl Değiştirilir?
   

Pod kartuş coilinin yanması kullanıcıyı elektronik sigarasını değiştirmek zorunda bırakabilir. Böyle bir durumda bütünüyle yeni bir pod kartuş satın almak yerine coili değiştirmek yeterli olabilir. Bu sayede ekonomik olarak da tasarruf edilmiş olur. Aspire POD elektronik sigaranın POD kartuşu, tank sistemine göre daha düşük maliyetli ve uzun vadeli bir kullanıma sahiptir. Aspire Pod elektronik sigaranın POD kartuşlarında farklı çeşitlerde coiller bulunur. Her bir coil kullanıcıya farklı bir elektronik sigara deneyimi (MTL, DTL içimler gibi) sağlar. Bu sebeple Aspire Pod cihaz kullanıcısına normal elektronik sigaraların yapamayacağı şekilde isteklerini karşılama imkânı sunar. Aspire Pod Kit bu yönden diğer cihazlara göre farklı bir üründür.

Menu