Çok Satanlar

Disposable 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 120 ile 207 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 120 ile 207 arasındaki öğeler
Tek Kullanımlık E-Sigara Nedir?
   

Tek kullanımlık e-sigaralar, hem kullanımı hem de bakımı için tüm buharların en basitidir. Genellikle bir USB sürücüsüne benzer boyutta küçük cihazlardır ve 1 ila 6,5 ml salt nikotin sıvısı (genellikle 50 mg gücünde) ile önceden doldurulmuş olarak gelirler.

Tek kullanımlık e-likit bittiğinde ateşi kesilecektir. Bu olduğunda, onu bir elektronik çöp kutusuna atıp başka bir tane kullanmaya başlarsınız.

Çoğu tek kullanımlık buharda düğme bulunmaz. Bunun yerine, çekme ile etkinleştirilirler. Vapinge başlamak için ağızlıktan nefes almanız yeterlidir. Hepsi bu kadar! Listemizdekiler gibi tek kullanımlık iyi buharlar, sigara içme hissini yakından taklit eden sıkı bir çekiş ve tatmin edici bir boğaz vuruşu sunar.

Tek Kullanımlık Bir Pod Nasıl Kullanılır ?
   

Tek kullanımlık bir pod kullanmak basittir. Ambalajından çıkarın ve çıkartmaları veya silikon tapaları cihazdan çıkarın. Bu yapıldıktan sonra ağızlıktan nefes alabilir ve vaping yapmaya başlayabilirsiniz.

Tek kullanımlık bir e-sigarayı yeniden doldurma veya şarj etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Kullanıldıktan sonra elektronik çöp kutusuna atmanız yeterli. Tek kullanımlık e-sigaralar, lityum iyon piller içerdiklerinden normal çöp kutunuza atılamaz, bu yüzden lütfen bunları uygun şekilde atın!

Tek Kullanımlık Elektronik Sigaraların Avantajları ?
   

Kullanımı kolay

Sıkı çekiş, bir sigarayı taklit eder

Tatmin edici nikotin tuzları içerir

Bakım gerektirmez

şarj etmeye gerek yok

Yeniden doldurma gerekmez

süper taşınabilir

Kısa vadede daha ucuz

Tek Kullanımlık Pod Size Uygun mu?
   

Geçiş yapmaya çalışıyorsanız, tek kullanımlık ürünler vapinge girmenin harika bir yolu olabilir. Çoğu insanın arayacağı nikotin ve boğaz vuruşunun yanı sıra tatmin edici bir beraberlik sağlayacaklar.

Yedek bir cihaza ihtiyaç duyan deneyimli bir elektronik sigara iseniz, tek kullanımlık vapeler de harika olabilir. Cihazınız şarj olurken, yine de vape yapacak bir şeyiniz olacak.

Öte yandan, yüksek güçlü bir cihaz veya özelleştirebileceğiniz bir şey istiyorsanız, tek kullanımlık bir e-sigara bunu sağlamayacaktır. Çekiş ve güç açısından elde ettiğinizi alırsınız. Bu tatlar için de geçerli.

Tek Kullanımlık E-Sigara Nedir?

Tek kullanımlık e-sigaralar, hem kullanımı hem de bakımı için tüm buharların en basitidir. Genellikle bir USB sürücüsüne benzer boyutta küçük cihazlardır ve 1 ila 6,5 ​​ml salt nikotin likit (genellikle 50 mg gücünde) ile önceden doldurulmuş olarak gelirler.

Tek kullanımlık e-likit bittiğinde ateşi kesilecektir. Bu olduğunda, onu bir elektronik çöp kutusuna atıp başka bir tane kullanmaya başlarsınız.

Çoğu tek kullanımlık buharda düğme bulunmaz. Bunun yerine, çekme ile etkinleştirilirler. Çekime başlamak için ağızlıktan nefes almanız yeterlidir. Hepsi bu kadar! Listemizdekiler gibi tek kullanımlık iyi buharlar, sigara içme hissini yakından taklit eden sıkı bir çekiş ve tatmin edici bir boğaz vuruşu sunar.

Tek kullanımlık elektronik sigara bakım veya teknik bilgi gerektirmez ve bu nedenle yeni başlayanlar için mükemmeldir. Bir tanesini alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kıdemli gazeteler, ana modunuz şarj olurken veya hatta hantal bir pod taşımak istemediğinizde bile kullanmak için harika bir yedekleme cihazı oldukları için tek kullanımlık ürünleri de seveceklerdir.

Menu