Çok Satanlar

Voopoo 

Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler
Voopoo Kartuş Kaç Kere Kullanılır?
   

Voopoo Elektronik sigaralar ilerleyen teknoloji ve inovatif vizyonları ile birlikte her geçen gün gelişmekte olan ürünlerdir. Elektronik sigaranın asıl amacı kişi sigara içerken maruz kalmış olduğu zararlı kimyasallardan kurtarmaktır. Bazı Voopoo elektronik sigara modelleri nargileyi taklit eder. Bu elektronik sigara modelinde bol buhar çıkışı ve aroma tadı vardır. 
Yeni model Voopoo elektronik sigara modellerinde ise içim şekli bilinen klasik sigaraya oldukça yakın. Bu tarz Voopoo pod mod elektronik sigaralarda atomizer kullanılmaz. Atomizer yerine Voopoo POD Kartuş denilen kartuşlar kullanılır. Ortalama bir elektronik sigara kullanıcısı için salt likit 15 gün kadar kullanılır. Bu açıdan pod mod ve Voopoo POD Kartuşlar kullanımı son derece ekonomik ve avantajlı modeldir.

Voopoo Kartuş Nasıl Sarılır?
   

Voopoo kartuş sarımı yapmak için tornavida ve telden yardım alınır. Evde yapılmak istendiğinde tornavida üstüne tel koyulur. Bu sayede de Voopoo POD Kartuşunuzu sararken kayma meydana gelmez. Ardından başparmak ile birlikte tel tutulur. Sekiz tur olacak şekilde sarma gerçekleştirilir. Gevsek bir sarış değil sıkı ve üst üste gelmeden sarılmalıdır. Her zaman birbirine yakın sarmak daha iyi sonuçlar verir. 
Sarım işlemi bittikten sonra telin başı ve sonu aynı yöne bakar şekilde durmalıdır. Bu oturtma işleminde kolaylık sağlar. Baş parmak tel sarım işleminden sonra teli uç tarafa ittirilerek çıkarılır. Bu şekilde sarma işlemi gerçekleştirilir. Fakat sonrasında sıkılığı veya gevşekliği mutlaka kontrol edilmesi gerekir.

Voopoo Kartuş Nasıl Sarılır?
   

Voopoo kartuş sarımında ilk olarak iç açılmalıdır. Bütün parçalar birbirinden ayrı bir şekilde kalmalıdır. Ardından peçete yardımı ile iç temizliği yapılmalıdır. Sonrasında bir tel tornavida ya da çivi üstüne yerleştirilerek sarılmalıdır. Altı ya da sekiz tur boyunca döndürülür. Tellerin sıkılığı kontrol edildikten sonra yerleştirilir. Bu aşamada önemli olan tek şey tellerin sarım sıklığı ve gevşekliğidir. 
Bütün parçalar tek tek çıkarıldığı gibi sarımdan sonra yerine koyulur. Ardından elimize az miktarda pamuk alıyoruz. Çok fazla alındığı takdirde kapanma gerçekleşmez. Ara boşluklardan pamuk yerleştirilir. Pamuk ortalama bir tur olacak şekilde etrafta döndürülür ardından likit rahat bir şekilde koyulabilir.

Voopoo Kartuşlarda Kullanılabilecek En İyi Likit Hangisidir?
   

Voopoo POD kartuşlarda birçok likit kullanılır. Fakat kullanılan likitler her zaman saf olan likitlerdir. Diğer likitler uyum sağlamaz ve bozulmalar meydana getirebilir. Kullanılacak olan likitlerin nikotin oranlarını kullanıcılar kendisi belirler. 
Aynı zamanda likitlerin kullanıcılarının beğenisine ve içim zevkine göre uyarlanmış çok çeşitli aromalar bulunur. Kişiler aromalar arasından dilediğini seçerek Voopoo Pod kartuşlarına ekleyebilirler. Bu sayede içim kişilerin zevkine bırakılmış olur. Voopoo gibi POD modların en güzel özelliği de budur aslında. Çoğu makinaya uymayan likitler Voopooo gibi POD kartuşlara olur. Bu sayede kişiler istedikleri aromaların tadına varacak şekilde elektronik sigaralarını içerler.

Voopoo Kartuş Nasıl Kullanılır?
   

Voopoo POD mod cihazları özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan cihazlardandır. Her modeline göre farklı kullanım yöntemleri bulunsa da genel olarak Voopoo POD modların kartuşlarının bir buçuk 2 ml kadar haznesi bulunduğu söylenebilir. Voopoo POD mod cihazları kablo ile şarj edilerek kullanılan cihazlardır. Şarj oldukça önemli bir etkendir. Takıldığında hiçbir zaman şarj tam olarak dolmadıkça çıkarılmamalıdır. 
Tam dolu bir şekilde elinize aldığınızda yapmanız gereken şey ise dolu olan kartuşu yerine koymaktır. Kartuş yerleştirildikten sonra Voopoo elektronik sigarada yapılması gereken işlem içimdir. Normal elektronik sigaralar gibidir. Kartuş ile çalıştığı için Voopoo kartuşlar mutlaka kontrol edilmelidir. Kartuş takılırken içinde likit bulunmadığı takdirde cihazı çalıştırmak hem cihazınızın coiline ve kartuşuna zarar verecek hem de buhar çıkışı olmayacaktır. Bu sebeple hazır haldeki cihazınıza kartuşunu takarken kartuş likit dolumunu yapmayı unutmayın.

Menu