Çok Satanlar

GeekVape 

Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler
GeekVape POD Kartuş Hangi Malzemeden Yapılır? 
   

GeekVape pod kartuşların her birinin yapım aşamasında insan sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılır. Sürekli olarak sıcaklık, nem, kırılma gibi deforme edici faktörlere karşı kullanılması sebebiyle üretim aşamasında kullanılan malzemeler bu faktörler göz önüne alınarak seçilir ve üretilir. GeekVape pod kartuşların içim esnasındaki görevi, depolanan likitin kartuşun içindeki coil kısmında buharlaştırmasıdır. Coillerin içinde ise elektrik ile sıcaklığı çok iyi ileten özel bobin telleri ve iletilen sıcaklıkla emilen likitin buharlaşacağı pamuklar vardır.

GeekVape Pod Kartuş Kaç Kere Doldurulur?
   

İlerleyen teknoloji ile birlikte GeekVape gibi sektörünün önde gelen marka elektronik sigara modelleri de gün geçtikçe gelişmektedir. Elektronik sigaranın asıl amacı sigara kullanan kişileri zararlı kimyasallardan kurtarmaktır. Elektronik sigara modelleri gün geçtikçe çeşitleniyor. Bazı elektronik sigara modelleri nargileyi taklit etmektedir, bol buhar çıkışı ve aroma tadı vardır. Yeni model elektronik sigaralar ise pod modellerdir. GeekVape pod mod elektronik sigara modelleri GeekVape pod kartuşlar ile uyumlu modellerdir. Kıyaslama yapılacak olursa elektronik sigara kartuşu eski nesil atomizer ve coil modellerine kıyasla daha az likit harcıyor. GeekVape pod kartuşların ortalama kullanım ömürleri ,kullanıcı tutumuyla değişmekle de beraber, yaklaşık 2, maksimum 3 haftadır. Coil'de yanma veya başka bir teknik aksaklık olmadığı sürece pod kartuşlar arzulandığı kadar tekrar doldurulabilirler.

GeekVape Elektronik Sigara, Pod Kartuşta Yapılan Değişimlerden Sonra Nasıl Çalışır?
   

GeekVape elektronik sigara modellerinin hepsi pod kartuşa koyulması gereken likit içeriği ile çalışmaktadır. Başta sigara, puro ve nargile gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışanlar olmak üzere pek çok kullanıcı elektronik sigaralarında salt likitleri kullanmaktadır. Bu likitler yüksek nikotin değerine sahiptir. Düşük watt derecesiyle kullanım ve az buhar çıkışı salt likitlerin tipik özelliğidir.

Cihazın çalışması için gerekli olan bazı koşullar: cihazın şarjının olması, doğru bir şekilde çalışmakta olan pod kartuşun içinde yeterli miktarda doğru likit olması ve kartuşun cihaza takılı olması koşullarında kolayca çalışacaktır. GeekVape pod kartuşun coil değişim basamakları sırasıyla; pod kartuş cihazdan çıkarılır, pod kartuşun içindeki likit boşaltılır, eski coil ile yeni coil sorunsuz bir şekilde değiştirildikten sonra yeniden ve hızlıca likit dolumu yapılır. Yeni coilin pamuklarının likiti emmesi için 4-5 dakika beklenir ve pod kartuş cihaza takılır. Eğer GeekVape elektronik Sigaranın yeteri kadar şarjı varsa cihazınız içime hazırdır.

GeekVape Kartuş Ne Kadar Gider?
   

Başta GeekVape olmak üzere elektronik sigaralar ülkemizde ve dünyada birçok insan tarafından tercih ediliyor. GeekVape elektronik sigara, kullanıcılarını, sigara ve diğer tütün ürünlerindeki içim esnasında alınan zehirli ve sağlığa tamamen zararlı kimyasallardan kurtarıyor. Yeni nesil GeekVape elektronik sigaralarda içim şekli bilinen sigaraya oldukça yakındır. GeekVape pod mod elektronik sigara olarak adlandırılan bu cihazın içim şekli normal sigarayı taklit eder. GeekVape elektronik sigaralarda atomizer yerine GeekVape pod kartuş kullanılır. Son zamanlarda elektronik sigara endüstrisinde salt likit kullanımı artmış durumdadır. GeekVape pod kartuş ortalama bir elektronik sigara kullanıcısı için 15 ile 20 gün arasında kullanılabilir. Bu nedenle pod mod ve kartuş kullanımı kullanıcı açısından oldukça avantajlı ve ekonomiktir.

GeekVape Pod Kartuşun Ömrü Bittiği Nasıl Anlaşılır?
   

GeekVape elektronik sigara pod modellerinde birçok farklı marka ve modeller vardır. Modellerdeki tüm pod kartuşlar yalnızca likit ile uyumludur. Bu durum aslında GeekVape pod mod kullanıcıları için bir avantajdır. Gelişmiş teknoloji ile üretilen GeekVape pod mod elektronik sigara modellerinde bir ekran bulunmaktadır. Bu ekran üzerinden bazı ayarlamaları kullanıcı kendisi yapabilir. Bu ekran sayesinde watt seviyesi arttırılıp azaltılabilir. Watt seviyesi az olduğunda kullanıcı bu sayede daha yumuşak bir içimi deneyimler. GeekVape pod cihaz modellerinde watt değeri 25 ve üzerine çıktığında salt likit tüketimi ve içim sertliği de artar. Bu durumda elektronik sigara kullanıcısının günlük salt likit tüketimi 2 ya da 3 ml arasında değişiklik gösterir. Kısacası pod kartuşun ömrü aynı likitte ve pod cihazda olduğu gibi kullanıcıya bağlıdır. Uzmanlar ortalama 2, maksimum 3 haftada bir kartuşun değiştirilmesini önermektedir. Eğer içim sırasında ağzınıza acı ve yanık bir tat gelirse pod kartuşunuzun ömrünün azaldığı veya bittiği anlaşılır.

Menu