Çok Satanlar

Aspire 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Aspire Pod Mod ile Sigara Bırakılır Mı?
   

Aspire pod mod sayesinde sigara gibi tütün ürünleri kolay bir şekilde bırakılabilir. Sigaranın içerisinde bulunan nikotin sigara kullanıcılarında bağımlılık yapar. Bu nedenle de bırakılması oldukça zorlaşır. Aynı zamanda içerisinde bulunan katran gibi kötü ve zehirli maddeler de insan sağlığına inanılmaz derecede zarar verir. Fakat maalesef bağımlılık yapıcı özelliği nedeniyle sigarayı bırakmak isteseniz dahi bunu başarmak oldukça zordur. Teknolojinin ilerleyişinin güzelliklerinden biri de, diğer tütün ürünlerine oranla hiçbir zararı olmayan Aspire pod modları çok daha ekonomik bir alternatif olarak hayatımıza sokmuş olmasıdır. 
Aspire elektronik sigaraların kullanımının gün geçtikçe artması ve kullanıcı yorumları net bir şekilde gösteriyor ki, Aspire pod mod ile sigarayı bırakmak gayet mümkün. Likitlerin bitkisel maddelerden yapılması ve içerisinde sadece aroma ile nikotin bulunması sigarayı bırakırken yavaş yavaş sağlığınıza da kavuşacağınızın bir ispatıdır. Oldukça kolay ve pratik kullanıma sahip olan Aspire elektronik sigaralar aynı zamanda sizleri sigara ve puroda olduğu gibi kötü kokulara maruz bırakmaksızın daha kaliteli, lezzetli ve doyurucu tütün aromalarıyla buluşturacaktır.

Aspire Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?
   

Aspire pod modlar Türkiye marketinde son zamanlarda fazlasıyla konuşulan ürünlerden biri olmuştur. Aspire pod modlar özellikle fiyat performans ilişkisinde kullanıcılarını memnun edişi, taşıma kolaylığı, çok iyi tutuş-kavrama sağlayan küçük boyutlu bir o kadar da şık tasarımı ve teknik sorunların çok yaşanmamasıyla hem satıcıların hem de alıcılarının beğenisini kazanmış, listelerin üstlerine yerleşmişlerdir. 
Tüm Aspire elektronik sigaralar pil, piller veya bataryadan güç alarak çalışmaktadır. Aspire pod mod elektronik sigarayı çalıştırdığınızda pod kartuşun içerisinde yer alan likitler coillerde buharlaşarak içim esnasında çektiğiniz buharları oluştururlar. Böylelikle normal tütün ürünlerinden farklı olarak Aspire pod modlarda nikotin ateş yoluyla değil, direkt olarak buharlaşma aracılığıyla vücuda alınır. Nikotin yapraklarından elde edilen salt likit tuzuyla ve doğal aromalarla çalışan Aspire elektronik sigaralar, normal sigaralar gibi duman solutmadığı için vücuda zarar da vermezler.

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Aspire Pod Mod Elektronik Sigara Hangisidir?
   

Pod mod elektronik sigaralara yeni başlayacak pek çok insan doğal olarak hangi pod modu alması gerektiğini düşünür. Aspire pod modlar, ideal (basit, pratik, taşınması kolay) kullanımları, kolayca değişen pod kartuşları ve pod modlara yeni başlayan insanları yoracak arızalar çıkarmamasıyla daha önce hiç pod mod kullanmamış, sigara gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan kişiler için en ideal pod modlardır. 
Aspire Favostix Pod Mod, Aspire Breeze Pod Mod, Aspire Nautilus Pod Mod, Aspire Minican Pod Mod, Aspire AVP ve AVP PRO Pod Modlar ve Aspire Breeze 2 Pod Mod gibi pod modlar Aspire markasının en beğenilen ve en çok tercih edilen modelleridir. Bu pod modlar ile birbirinden leziz aromalı salt likitlerin en iyi halini deneyimleyebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekirse, elektronik sigaralara tamamen yeni başlayacak olan kişiler likit alırken likitlerinin nikotin oranına ( mg değerine ) dikkat etmelidir.

Aspire Pod Mod Elektronik Sigaranın Buharı Kötü Kokuyor Mu?
   

Aspire pod mod elektronik sigaralar sayesinde artık kül, kötü kokular, diş ve deride sararmalar gibi istenmeyen rahatsızlıklara son verebilirsiniz. Özellikle kıyafetlere sinen kokulardan çok rahatsız oluyorsanız bu duruma son vermek mümkün. Aspire pod modların dışarıya verdiği buharda sadece su buharı ve aroma vardır. Yani Aspire elektronik sigaralar kötü kokuya sebebiyet verecek katran gibi zehirli maddeler içermez. Sigara ve puro gibi ne sizi ne de çevrenizdekileri rahatsız etmez. 
Aynı zamanda sigara kullananların en çok rahatsız olduğu durumlardan biri de ellerine sinen sigara kokusudur. Bu durum oldukça rahatsız edicidir. Bazen sigara içtikten sonra ellerinizi yıkama fırsatınız olmayabilir ya da elinizi yıkamakla kokudan kurtulamayabilirsiniz. Aspire elektronik sigara bu gibi sorunları geride bırakarak sizlere konforlu bir içim keyfi sunar. Böylece üstünüze, saçınıza sinmeyen ve en önemlisi etrafınızı da rahatsız etmeyen Aspire elektronik sigaralar oldukça kullanışlıdır.

Aspire Pod Mod Elektronik Sigaralar Nasıl Kullanılır?
   

Sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerini bırakmak isteyenlerin ya da yeni aromalar ve içim deneyimleri arayanların en çok tercih ettiği alternatif Aspire pod mod gibi elektronik sigaralardır. Son zamanlarda elektronik sigara kullanımının artış göstermesiyle oluşan piyasadaki hacim artışı, bu alanda çeşitli model ve gelişimlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu yeniliklere, kullanıcılarının istek ve beklentilerini ideal boyutları ve şık tasarımlarıyla karşılayan Aspire pod mod elektronik sigaralar en iyi örnektir. Peki Aspire pod modlar nasıl kullanılır? 
Daha önce elektronik sigara deneyimi yaşamış kişiler, Aspire pod mod elektronik sigarayı kullanırken hiçbir sorun yaşamayacaktır. Aspire pod mod elektronik sigaraları genellikle dahili bataryalarıyla çalışan cihazlardır. Ateşleme tuşuna basıldıktan sonra Aspire pod kartuşun içerisindeki salt likit coillerde tellerin ısınması sonucu buharlaşmaya başlar. Geriye kalan tek şey ağızlık kısmından buharı çekerek içim yapmaktır. Uzmanlar, hem kullanıcı sağlığı hem de cihazın maksimum ömürde kullanılabilmesi için çok uzun süreli (max. 5-6 sn) ve çok güçlü çekimlerden kaçınılmasını önermektedir.

Pod Mod, Aspire ürünleri ile farklı bir anlam kazanıyor. Sektörün önde gelen üreticilerinden olan marka, Çin’in en yüksek kalite üretim yapan temsilcileri arasında yer alıyor. 2013 yılından bu yana, yüksek kalite standartlarında elektronik sigara üretimi yapan markanın ciddi bir deniz aşırı ürün pazarlama ağı bulunmakta. İnovasyon projeleri ile pod mod e-sigara ürünlerinde yeni teknolojileri bize sunan Aspire, dünyada ilk kez ayarlanabilir hava akımı teknolojisini ve e-sigara dünyasında devrim niteliğinden kabul edilen sub-ohm teknolojisini geliştiren markadır. Sahip olduğu Ar-Ge vizyonu ile sürekli gelişim içerisinde olan marka bunun gibi pek çok yeniliği sektöre kazandırmaya devam etmektedir. Aspire, yaygın servis satış ağı ile kısa zamanda dünyanın en çok tercih edilen elektronik sigara markası haline gelmiş durumdadır. Ürün kalitesi kadar, servis kalitesi ve müşteri destek kalitesi de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. www.pmturkey.net adresinde Aspire Pod Mod ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilir, nitelikli ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Popüler Aspire Pod Mod Ürünleri

Aspire Pod Mod ürünlerinin en çok tercih edilenleri; Aspire Nautilus AIO Pod, Aspire Breeze 2 Pod, Aspire Spryte Pod, şeklinde sıralanır. Benzersiz tasarımları ve gelişmiş teknik özellikleri ile güvenilir biçimde ürünleri satın almak için sitemizden sipariş oluşturmanız yeterlidir. Sizlere ürünlerinizi en kısa zamanda ve en uygun koşullarla %100 orijinal ürünleri ulaştırıyor olacağız.

Menu