Çok Satanlar

Saltica 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Saltica Pod Mod Elektronik Sigaralar Nasıl Kullanılır?
   

Sigara, puro ve nargile gibi bağımlılık yapan tütün ürünlerini bırakmak isteyenlerin ya da yeni aromalar ve içim deneyimleri arayanların en çok tercih ettiği alternatif Saltica pod mod gibi elektronik sigaralardır. Yakın dönemde elektronik sigaraların kullanımının artış göstermesiyle oluşan piyasadaki büyüme ile bu alanda çeşitli teknolojiler, model ve gelişimlerin ortaya çıkmasına da sebep olmuştur. Bu yeniliklere, kullanıcılarının istek ve beklentilerini ideal boyutları ve şık tasarımlarıyla basit kullanım sunan Saltica pod mod elektronik sigaralar en iyi örnektir. Peki, Saltica pod mod elektronik sigaralar nasıl kullanılmaktadırlar? 
Daha önce elektronik sigara kullanmış kişiler, Saltica pod mod elektronik sigarayı kullanırken hiçbir sorun yaşamayacaktır. Saltica pod mod elektronik sigaralar genellikle dahili bataryalarından güç alarak çalışan cihazlardır. Ateşleme butonuna basıldıktan sonra Saltica pod kartuşun içerisindeki salt likit coillerde tellerin ısınması sonucu buharlaşmaya başlar. Geriye kalan tek şey ağızlık kısmından buharı çekerek içimi yapmaktır. Çalışmalar hem kullanıcı sağlığı hem de cihazın uzun ömürlü olması için çok uzun süreli (max. 5-6 saniye) ve çok güçlü çekimlerden kaçınılması gerektiğini göstermektedir.

Saltica Elektronik Sigaraların Pod Kartuş Kısmı Nasıl Temizlenir?
   

Saltica pod mod elektronik sigaraların temizliğini 2 farklı süreç ile açıklayabiliriz; Saltica pod kartuş temizliği ve Saltica mod (cihaz) temizliği. Aynı şekilde Saltica pod kartuşların temizliğinin de kendi içinde 2’ye ayrıldığını söyleyebiliriz; likit tankı temizliği ve coil temizliği. Saltica pod kartuş cihazdan ayrıldıktan sonra içindeki likit tamamen boşaltılır, devamında Saltica coil pod kartuştan çıkartılarak likit tankı önceden hazırladığımız yarı ılık yarı sıcak suyun içine konularak 10-15 dakika arınmaya bırakılmalıdır. Saltica coili de aynı şekilde hazırladığımız suda arındırarak temizleyebiliriz (temizleme suyu en az 3,4 kez değiştirilerek Saltica coil her seferinde arınmaya bırakılmalıdır). Temizlik işlemleri bittiğinde coil ve likit tankının kurutulması ve coil yerine takıldıktan sonra Saltica pod kartuş da cihaza takılıp kullanılmaya bundan sonra başlanmalıdır.

Saltica Pod Mod Normal Sigaradan Sonra Kilo Aldırır Mı?
   

Saltica elektornik sigaralar günümüzde en çok sigara gibi tütün ürünlerinden kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sigarayı bırakınca iştah artışı ve metabolik hız düşümünden dolayı kilo alma durumu baş gösterebilmektedir. Peki sigaradan Saltica pod mod elektronik sigaraya geçince kilo alma gibi bir sorun olur mu? Kesinlikle olmayacaktır. Saltica pod mod iştahınızı açacak bir durumun tam tersine içerisindeki aromatikler sayesinde bazı zamanlar tatlı yeme ihtiyacı dahi hissettirmez üstelik metabolizma hızında da düşüş olmaz. Bu nedenle Saltica pod modları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Saltica Pod Mod Elektronik Sigarayı Yaşlılar Kullanabilir Mi?
   

Pod mod elektronik sigaralar, günümüzde sigara, puro ve nargile gibi tütün ürünlerinin duman çekiminden kaynaklı sağlık zararı, kötü kokular ve bağımlılık gibi pek çok yönünü barındırmayışı ile pek çok kullanıcı tarafından bu tütün ürünleri yerine tercih edilmektedir. Gelişmiş teknolojinin eseri ve meyvesi olarak elektronik sigaraların farklı model ve markalarında çok farklı teknik özellikler ve donanımsal aksamlar bulunabiliyor ve maalesef cihazlardaki fonksiyon artışı cihazın kullanım basitliğini de etkiliyor. Fakat çok ideal boyutları, şık tasarımı ve basit kullanımı ile Saltica pod mod elektronik sigara her yaştan insanın kolaylıkla kullanabileceği şekilde ve basitlikte tasarlanmıştır. Ateşleme butonu dahi olmayan Saltica pod mod elektronik sigaraların içiminde, likit dolumu yapıp kartuşu yerine takmanız ve ardından nefes çekim sensörü sayesinde ateşleme butonu bile kullanmadan içim yapabilmeniz mümkündür. Bu yüzden, Saltica pod mod elektronik sigaralar yaşça büyük kullanıcılar ya da basitçe içim yapmak isteyen kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Saltica Pod Mod Elektronik Sigara Cebe Sığar Mı?
   

Minimal ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Saltica pod mod elektronik sigaralar cebe sığacak kadar küçük olarak dizayn edilmiştir. Oldukça şık, sade ve zarif olan duruşlarıyla ve gün boyunca rahatlıkla taşıyabileceğiniz küçük boyutlarıyla kullanıcı dostluğunda en iyilerden olan Saltica pod modlar tüm modellerinde kullanıcılarının beğenilerini kazanmıştır. Diğer elektronik sigaralar gibi büyük ve taşıması zor tasarımlara sahip değillerdir, rahatlıkla cebe sığabilecek boyutlardadırlar. 
Sizlerde taşıması kolay olmasını istediğiniz cihazlar arıyorsanız Saltica pod mod elektronik sigaralar en doğru seçenek olacaktır.

Pod Mod, Saltica ürünleri ile farklı bir anlam kazanıyor. Sektörün önde gelen üreticilerinden olan marka, İngiltere’nin en yüksek kalite üretim yapan temsilcileri arasında yer alıyor. 2017 yılından bu yana, yüksek kalite standartlarında elektronik sigara üretimi yapan markanın ciddi bir deniz aşırı ürün pazarlama ağı bulunmakta. İnovatif projeleri ile pod mod e-sigara ürünlerinde yeni teknolojileri bize sunan Saltica, başta eşsiz hava akımı teknolojisi ve e-sigara dünyasında devrim niteliğinden kabul edilen sub-ohm teknolojisini geliştiren markadır. Sahip olduğu Ar-Ge biriminin yenilikçi vizyonu ile sürekli gelişim içerisinde olan marka bunun gibi pek çok yeniliği sektöre kazandırmaya devam etmektedir. Saltica, yaygın servis satış ağı ile kısa zamanda dünyanın en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelmiş durumdadır. Ürün kalitesi kadar, servis kalitesi ve müşteri destek kalitesi de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. www.pmturkey.net adresinde Saltica Pod Mod ürünlerine uygun fiyatlarla ve en güvenilir şekilde ulaşabilir, nitelikli ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Menu