Çok Satanlar

Sx Mini 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Sx Mini Pod Mod Elektronik Sigarayı Yaşlılar Kullanabilir Mi?
   

Pod mod elektronik sigaralar, günümüzde sigara, puro ve nargile gibi tütün ürünlerinin duman çekiminden kaynaklı sağlık zararı, kötü kokular ve bağımlılık gibi pek çok yönünü barındırmayışı nedeniyle pek çok kullanıcı tarafından bu tütün ürünlerinin yerine tercih edilmektedir. Gelişmiş teknolojinin eseri ve meyvesi olarak elektronik sigaraların farklı marka ve modellerinde çok farklı teknik özellikler ve donanımsal aksamlar bulunmaktadır ve maalesef cihazlardaki fonksiyon artışı cihazın kullanım pratikliğini de etkilemektedir. Fakat çok ideal boyutları, şık tasarımı ve basit kullanımı ile Sx Mini Pod Mod elektronik sigara her yaştan insanın kolaylıkla kullanabileceği şekilde ve basitlikte tasarlanmıştır. Ateşleme butonu dahi olmayan Sx Mini Pod Mod elektronik sigaraların içiminde, likit dolumu yapıp kartuşu yerine takmanız ve ardından nefes çekim sensörü sayesinde ateşleme butonu bile kullanmadan içim yapabilmeniz mümkündür. Bu yüzden Sx Mini Pod Mod elektronik sigaralar yaşça büyük kullanıcılar ya da basitçe içim yapmak isteyen kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Sx Mini Elektronik Sigaraların Pod Kartuş Kısmı Nasıl Temizlenir?
   

Sx Mini pod mod elektronik sigaraların temizliğini 2 farklı süreç ile açıklayabiliriz; Sx Mini pod kartuş temizliği ve Sx Mini mod (cihaz) temizliği. Aynı şekilde Sx Mini pod kartuşların temizliğinin de kendi içinde 2’ye ayrıldığını söyleyebiliriz; likit tankı temizliği ve coil temizliği. Sx Mini pod kartuş cihazdan ayrıldıktan sonra içindeki likit tamamen boşaltılır; devamında Sx Mini coil pod kartuştan çıkartılarak likit tankı önceden hazırladığımız yarı ılık yarı sıcak suyun içine konularak 10-15 dakika arınmaya bırakılmalıdır. Sx Mini coili de aynı şekilde hazırladığımız suda arındırarak temizleyebiliriz (temizleme suyu en 3,4 kez değiştirilerek Sx Mini coil her seferinde arınmaya bırakılmalıdır). Temizlik işlemleri bittiğinde coil ve likit tankının kurutulması ve coil yerine takıldıktan sonra Sx Mini pod kartuş da cihaza takılıp kullanmaya bundan sonra başlanmalıdır.

Sx Mini Pod Mod ile Sigara veya Diğer Tütün Ürünleri Bırakılır Mı?
   

Sx Mini pod modlar yardımıyla sigara gibi tütün ürünleri kolayca bırakılabilir. Sigaranın içerisinde bulunan nikotin ve diğer zehirli maddeler (kadmiyum, DDT, zift, siyanür, arsenik, katran) sigara kullanıcılarında ağır sağlık problemleriyle beraber ağır tesirli bağımlılık yapar. Yanı sıra sigaranın bırakılması da oldukça güçtür. Aynı zamanda içerisinde bulunan zararlı ve zehirli maddeler insan sağlığına inanılmaz derecede zarar vermektedir. Fakat bağımlılık yapıcı özelliği nedeniyle sigarayı bırakmak isteseniz dahi bunu pod mod elektronik sigara gibi bir yardımcı olmadan başarmak, oranların da açıkça gösterdiği üzere (tüm sigara kullanıcılarının 10’undan 9’u sigara içmeyi daha önceden bırakmaya çalışmıştır.) çok zordur. Teknolojinin ilerleyişinin güzelliklerinden biri de, diğer tütün ürünlerine oranla neredeyse hiçbir zararı olmayan Sx Mini pod modları çok daha ekonomik bir alternatif olarak hayatımıza sokmuş olmasıdır. 
Sx Mini elektronik sigaraların kullanımının gün geçtikçe artıyor olmasından ve kullanıcı yorumlarından net bir şekilde görülen Sx Mini pod mod ile sigarayı bırakmak gayet mümkün. Oldukça kolay ve pratik kullanıma sahip olan Sx Mini elektronik sigaralar aynı zamanda sizleri sigara ve puroda olduğu gibi kötü kokulara maruz bırakmaksızın daha kaliteli, lezzetli ve doyurucu tütün aromalarıyla buluşturacaktır 

Sx Mini Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?
   

Sx Mini pod mod elektronik sigaralar Türkiye marketinde son zamanlarda fazlasıyla konuşulan ürünlerden biri olmuştur. Sx Mini pod modlar özellikle fiyat performans ilişkisinde kullanıcılarını memnun edişi, taşıma kolaylığı, ideal tutuş-kavrama sağlayan küçük boyutlu, bir o kadar da şık tasarımı ve arıza ya da bozulma gibi teknik sorunların çok yaşanmamasıyla hem satıcıların hem de alıcılarının beğenisini ve ilgisini kazanıp listelerin üstlerine yerleşmişlerdir. 
Tüm Sx Mini elektronik sigaralar pil, piller veya bataryadan güç alarak çalışmaktadır. Sx Mini pod mod elektronik sigarayı çalıştırdığınızda Sx Mini pod kartuşun içerisinde yer alan likitler coillerde buharlaşarak içim esnasında çektiğiniz buharları oluştururlar. Böylelikle normal tütün ürünlerinden farklı olarak Sx Mini pod modlarda nikotin ateş yoluyla değil, direkt olarak buharlaşma aracılığıyla elektronik sigaralar, normal sigaralar gibi duman solutmadığı için vücuda zarar da vermezler. 

Sx Mini Pod Mod Elektronik Sigara Buharı Kötü Kokar Mı?
   

Sx Mini pod mod elektronik sigaralar sayesinde artık kül, izmarit, sigara yanığı, kötü kokular ve kötü kokuların kıyafetlere ya da saça sinmesi gibi istenmeyen rahatsızlıklara son verebilirsiniz. Özellikle de sigara sonucu oluşan kıyafet, saçlar ve ele sinen kötü kokular hatta ağızdaki kötü kokulardan rahatsız oluyorsanız bu duruma son vermek mümkün. Sx Mini pod modların dışarıya verdiği buharda sadece su buharı ve aromalar vardır. Yani Sx Mini elektronik sigaralar kötü kokuya sebebiyet verecek katran, aseton DDT gibi zehirli maddeler içermez. Böylelikle sigara ve diğer tütün ürünleri gibi sizi de çevrenizdekileri de rahatsız etmez. Aksine, etrafta hızlıca dağılıp kokusu hiçbir yere sinmeyen Sx Mini pod modların buharı likitlerinin içerisindeki aromalar sayesinde oldukça hafif ve hoş kokmaktadır. 
Aynı zamanda sigara kullananların en çok rahatsız olduğu olaylardan biri de el ve ağıza sinen sigara kokusudur. Bu durum oldukça rahatsız edicidir. Bazen sigara içtikten sonra ellerinizi yıkama fırsatınız olmayabilir ya da elinizi yıkamakla kokuyu arındıramayabilirsiniz. Sx Mini pod mod elektronik sigara bu gibi sorunları geride bırakarak sizlere konforlu bir içim keyfi sunar. Tüm bunlardan dolayı üstünüze, saçınıza kötü koku sindirmeyen ve en önemlisi etrafınıza da rahatsızlık vermeyen Sx Mini elektronik sigaralar oldukça kullanışlıdır. 

SX Mini elektronik sigara pod hali hazırda üretimi devam eden 20’ye yakın modele sahiptir. Bu ürünlerin içerisinde giriş seviyesi ve kompakt bir pod mod olan SX Mini Mi Class Pod en popüler olanı olarak bilinir. İnce kalem tarzı tasarımı ve salt likit ile kullanılması, bu ürünü, özellikle pod mod elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar için çekici hale getirir.

Menu