Çok Satanlar

Monster Vape Labs 

Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Jam Monster E-likit Nedir? Özellikleri Nelerdir?
   

Jam Monster firması elektronik sigara dünyasında ezberleri bozan aromalarıyla yakın zamanda çok popüler olan ABD li bir markadır. Jam Monster e-likitlerini incelediğinizde karşınıza çıkan ilk cümlenin “bir sabah kahvaltısını aratmayan buhar deneyimi” olduğunu göreceksiniz. Gerçek anlamda yoğun, dolgun ve aroma açısından zengin bir buhar deneyimi seviyorsanız, Jam Monster e-likit içeriklerini tercih edebilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Jam Monster E-likit ürünleri Hangileridir?
   

Jam Monster premium e-likit içerikleri serisi başta; çilek, yaban mersini, muz, yeşil elma, böğürtlen, muz gibi pek çok farklı baskın aromaların olduğu ürünlerdir. Aromaların diğer lezzet açığını ise kızarmış ekmek ve tereyağı aroması tamamlıyor. Yani Jam Monster kullanıp cihazınızdan buhar çekimi yaptığınızda gerçekten çilekli reçeli, tereyağı ve tost aromalarını tadabiliyorsunuz. Zaten üretici firmanın, ismi “Jam Monster” yani “Reçel Canavarı”. Diğer Jam Monster likit kategorilerinde de kremanın baskın olduğu lezzetler göze çarpıyor. Jam Monster’ a ek olarak Fruit Monster (karışık meyve), Custard Monster (muhallebi – sütlü tatlı – puding), Ice Monster (nane), Tobacco Monster (tütün), Cream Team (krema bazlı) ve The Custard Shoppe (puding dükkanı) gibi likit kategorileri bizlere çeşitlerin aromaları hakkında daha detaylı fikir veriyor.

Jam Monster E-likit kaç ML’dir?
   

Jam Monster e-likitlerin nikotin değerieri 0 mg ve 6 mg arasında değişmektedir. Aynı zamanda 75vg(bitkisel gliserin), 25pg(propilen glikol) değerlerine sahiptir ve bu sayede özellikle mod cihazlarla gün boyu içime uygun, harika bir buhar deneyimi yaşatır. Tüm özellikleri değerlendirildiğinde “Premium e-likit” diyebileceğiniz bu likitin 60ml ve 100ml lik farklı boylarda ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Jam Monster E-Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Jam Monster e-likit tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de satışa sunularak birçok insanın beğenisini kazanmıştır. Çoğu ülkede de satılan bu likitte her ülke kendi fiyatını belirledikten sonra satışa sunar. Fiyatlarda birçok noktaya göre değişkenlik gösterebilir. Ezberleri bozan içerikleriyle dikkat çeken Jam Monster e-likit fiyatlarına baktığımız zaman bütçeyi yormadığını görürüz. Ülkemizde ortalama fiyatı 150tl ile 170tl arasında değişmektedir.

Jam Monster E-likit ile Sigarayı Bırakabilir miyim?
   

Jam Monster e-likit ile kullanılan elektronik sigaralar kişinin sigara içme ve nikotin ihtiyacını önemli ölçüde azaltacaktır. E-likitlerde belli bir nikotin oranı mevcuttur. Bu oran Jam Monster da 0mg ve 6mg aralığında değişmektedir. Bu oranlar doğrultusunda kişi elektronik sigara da kendisini tatmin eden nikotin oranını kullandıkça; sigara içme ihtiyacı hissetmezse günlük kullanımda azalma meydana gelir. Ancak Jam Monster gibi e-likitleri kullanan bir kişinin normal sigara bağımlılığı yüksek bir seviyedeyse; normal sigara kullanımını bırakması yavaş ve zaman içerisinde mümkün olabilir. Bununla birlikte nikotinsiz likitler de sigarayı bırakmak için oldukça etkilidir.

Menu