Çok Satanlar

Juul 

Gösterilen 1 - 21 ile 21 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 21 ile 21 arasındaki öğeler
Juul podmod nasıl kullanılır?
   

JUUL devrimsel bir pod mod elektronik sigaradır ve tamamen sigara tiryakilerini sigaradan uzaklaştırmak için tasarlanmıştır. Juul podmod u kullanmak gayet basittir. Eğer bir JUUL Starter Kit satın aldıysanız kutunun içerisinden çıkan JUUL kartuşları JUUL podmod unuza takıp anında içmeye başlayabilirsiniz.

Juul podmodun en çok tercih edilen modeli hangisidir?
   

JUUL podmod elektronik sigaranın en çok tercih edilen modellerinin başında JUUL Starter Kit ler gelmektedir. Her JUUL Starter Kit kutusundan 2 ve/veya 4 adet JUUL kartuş çıkmaktadır. Satın alındıktan sonra hemen kullanıma hazır olduğu için JUUL Starter Kit en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Eğer JUUL kartuşa sahipseniz sadece JUUL podmod satın alabilirsiniz.

Juul podmodlar hangi likitle kullanılır?
   

JUUL podmodlar mükemmel olarak tasarlanmış JUUL uzmanlığı ile üretilen JUUL kartuşlarında hazır gelen likitlerle kullanılır. Farklı aroma çeşitleriyle birbirinden mükemmel tatlar barındıran JUUL kartuşları satın alır almaz cihazınıza takıp JUUL ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. 

Juul podmod fiyatı ne kadar?
   

JUUL podmod a pmturkey.net sayfası ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. JUUL Starter Kit'e 430TL, JUUL podmod'a  ise 295TL ye sayfamız aracılığıyla satın alma şansına sahipsiniz. Sürekli yenilenen JUUL stoklarımızla istediğiniz zaman sipariş verebilir ve JUUL podmod satın alabilirsiniz.

Juul podmodun kartuşları ne kadar süre kullanılıyor?
   

JUUL podmod kartuşları sizin kullanım alışkanlığınıza göre 1 ila 4 gün arasında kullanım performansı sergileyebilir. JUUL podmod nikotin yoğunluğu sayesinde 1-2 nefeste bile size maksimum doyum hissi yaşatacak şekilde üretilmiştir. Böylelikle JUUL kartuşları daha verimli kullanabilirsiniz. 

Juul pod kartuşu nasıl kullanılır?
   

JUUL podmod kartuş cihazın üstüne takılarak anında kullanım özelliğine sahiptir. Yapmanız gereken tek şey JUUL kartuşunu ambalajından çıkartıp JUUL podmodunuzun üst tarafına yerleştirmeniz yeterlidir.

Juul pod kartuşu nasıl doldurulur?
   

JUUL mükemmel teknoloji ile donatılmış bir podmod elektronik sigaradır. JUUL podmod hazır doldurulmuş JUUL kartuşlar ile beraber kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sizlere dolum yapmadan en keyifli deneyimi sunmak için hazır olarak gelmektedir. JUUL uzmanlığı ile üretilen bu kartuşlar yeniden doluma izin verse dahi tavsiye edilmemektedir.

Juul pod kartuşu pamuk değişir mi?
   

JUUL teknolojisi mükemmel kartuş dizaynı ile hazır dolum yapılmış şekilde gelmektedir. Bu sebepten dolayı JUUL podmod kartuşların dolumları yapılabilse de tavsiye edilmemektedir. Bu yüzden JUUL podmod kartuşlarda pamuk değişimi mümkün olmamaktadır.

Juul Pod kartuşa hangi likit konur?
   

JUUL podmod hazır doldurulmuş salt likit kartuşlarla beraber gelmektedir. JUUL podmod, JUUL profesyonelliği ile hazırlanan salt likitleri kartuşlara doldurarark içmenize hazır halde sizlere sunuyor. JUUL kartuşlara JUUL firmasının ürettiği salt likitler haricinde başka bir likit konlmamanız tavsiye edilmektedir ancak kullanmak istediğiniz taktirde salt likitler ile kullanmanız önerilmektedir.

Juul Pod kartuş likit bitince yanar mı?
   

JUUL podmod gelişmiş teknolojisiyle pek çok sorunu ortadan kaldırmaktadır. JUUL kartuş içindeki salt likit bittiğinde kartuşun yanmaması için ateşlemeyi keserek sizi kötü tatlardan uzak tutar. Böylelikle JUUL size maksimum boğaz vurumu ve aroma kalitesi sağlarken gelişmiş teknolojisi ile keyfinizi kaçıracak durumlardan uzak tutar. JUUL podmod size en keyifli podmod deneyimini sunarken, JUUL kartuş ise gün boyu sizleri sigaradan uzak tutacaktır.

Juul Pod Mod

JUUL, geleneksel sigaralardan uzaklaşmak isteyen sigara tiryakileri için tasarlanmış olağanüstü bir nikotin deneyimi sunar.

JUUL hiçbir düğme veya anahtar olmadığından, kullanıcıların tatmin edici bir deneyim yaşamaları için yalnızca bir JUUL Pod Kartuş takmaları yeterlidir.

Birbirinden güzel tatlar ve farklı nikotin oranları, yetişkin sigara içiciler için geleneksel sigaralardan uzaklaşmanın en kolay yolunu keşfederken size farklı ve benzersiz alternatifler sunar.

Menu