Çok Satanlar

Naked 

Gösterilen 1 - 19 ile 19 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 19 ile 19 arasındaki öğeler
Naked Salt Likit in Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır? 
   

Naked salt likitlerin nikotin değeri 35 ve 50 mg olmak üzere 2 çeşit değeri vardır. Naked likitler 30 ml’lik şişeler halinde özel kutusu ile elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Naked Maui Sun Salt Likit markanın aromaları en çok sevilen Salt Likitleri arasındadır. Naked Maui Sun Salt Likit portakal, mandalina, ananas ve tropik meyvelerin harmanlanarak kullanıcısını ferah lezzetler bulutundan yumuşakça geçireceği bir salt likittir.

Naked Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Naked Salt Likitler 30 ml'lik şişelerde orijinal kutusu ile dünyadaki en kaliteli likit üretimi yapan markalardan biridir. En çok tercih edilen Naked Likitleri arasında Naked Lawa Flow, Naked Mango, Naked American Patriots, Naked Hawaiian Pog, Naked Cuban Blend ve Naked Maui Sun Salt Likitleri bulunmaktadır. Naked markası lezzet karışımı yaratma konusunda oldukça başarı sağlamıştır. Firma, başlarda az sayıda likit çeşidi ile yola çıkmış olsa da zamanla çeşit yelpazesi açılmıştır. Naked markası yapay tatlandırıcılar kullanmadan likit çeşitleri yaratmaktadır. Firma 1. sınıf kalitede malzemeler kullanarak en iyi vape gurmelerinden ve testlerinden ödül almış bulunuyor. Ayrıca markanın en kaliteli malzemeleri kullanmak için küçük gruplar şeklinde el işçiliği ile likitleri ürettiği biliniyor.

Tütün Aroması İçin Naked Salt Likit Önerileri Nelerdir?
   

Çoğu elektronik sigara kullanıcısı puro, pipo ya da nargile gibi tütünün neredeyse en katkısız olduğu haliyle içmeyi alışkanlık edinip; elektronik sigara ile bırakmaya çalıştıkları için cihazlarının likitin de tütün aroması aramaları çok normaldir. Bu doğrultuda, elektronik sigaralarda direkt bu kokuyu almak da elektronik sigara kullanıcılarına daha çok keyif verir. Tıpkı nikotin miktarı gibi aroma oranı da kullanıcılar için oldukça önem verdikleri konuların başında gelir. Tütün aroması içeren markaların en başında gelen Naked Salt Likit markası likit piyasasında oldukça popülerdir ve direkt tütünün aroma ve kokusu hissedilir. Naked American Patriots, Naked Euro Gold, Naked Cuban Blend markanın tütün aromasını en çok hissettirdiği likitleridir.

PODMOD’lar İçin Naked Salt Likit Önerilir Mi?
   

Podmod elektronik sigara cihazlarında Naked gibi salt nikotinli likitler kullanılır. Bu anlamda, bu likitler 25, 30, 35 ya da 50mg olarak üretilmekle birlikte 50/50VG/PVG üretilir. Bu oranları baz alan kullanıcılar günlük tüketimde almaları gereken nikotin oranına göre bir likit tercihi yaparlar. Hemen hemen sabit bir şekilde üretilen salt nikotin likitlerinde, nikotin oranlarına rağmen içimi Naked Salt Likit kadar yumuşak, rahat ve fresh olanını bulmak zordur. Yumuşak içim seven ve tercih eden kullanıcıların en memnun kaldıkları Naked likitleri Naked Cuban Blend, Naked Lawa Flow, Naked American Patriots, Naked Mango, Naked Hawaiian Pog ve Naked Maui Sun Salt likitleri gibidir.

Naked Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yetmektedir? 
   

Tüm likitlerde olduğu gibi Naked Salt Likitin de kaç gün yettiği elektronik sigara kullanıcısının kullanım şekli ve sıklığına bağlıdır. Fakat araştırmalar 30ml Naked Salt Likitlerin ortalama 20 ile 30 gün yeteceğini dile getirmektedir. Naked Salt Likit Amerika, Güney Kaliforniya menşeili bir likit markasıdır. Markanın ürünleri yalnızca içerik bakımından değil; şişe ve kutu kalitesi açısından da kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Bu ürünler daha çok kaliteli bir şarap ya da viski gibi kutulanmış olan likitlerdir. Ayrıca bu ürünler elektronik sigara kullanıcıları tarafından dekoratif bir aksesuar olarak da sergileniyor. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından tam not almış olan marka, kullanıcılara farklı ve lezzetli bir içim deneyimi yaşatıyor.

Naked Certificate

Menu