Çok Satanlar

One Hit Wonder 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
One Hit Wonder Likit Nedir? Özellikleri Nelerdir?
   

ABD merkezli premium likit üreticisi One Hit Wonder markası, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Markanın devasa tesislerinde son teknoloji makineler kullanılarak üretilen likitlerin içeriğinde herhangi bir sağlıksız madde bulunmamaktadır. Uluslararası standartlara göre üretim ve şişeleme yapan One Hit Wonder markasının bütün satışa sunduğu likitler hem kullanışlı hem de hijyeniktir. One Hit Wonder e-likitlerin öne çıkan özelliklerinin arasında sabit pg(propilen glikol) ve vg(bitkisel gliserin) oranı bulunmaktadır. Vg oranı %80, pg oranı ise %20’dir.

One Hit Wonder E-Likit ile Sigara Bırakılır mı? İçerisinde Kaç mg Nikotin Vardır?
   

One Hit Wonder e-likit ile kullanılabilen elektronik sigaralar kişinin sigara içme ve nikotin ihtiyacını önemli ölçüde azaltacaktır. One Hit Wonder e-likitlerde 3mg ile 6mg arasında nikotin oranı mevcuttur. Bu oran doğrultusunda kişi sigara içme ihtiyacı hissetmezse günlük kullanımda azalma meydana gelir. Ancak One Hit Wonder gibi e-likitleri kullanan bir kişinin normal sigarayı bırakması; normal sigara bağımlılığı yüksek bir oranda ise; yavaş bir zaman içerisinde mümkün olabilir. Bununla birlikte nikotinsiz likitlerde sigarayı bırakmak için oldukça etkilidir.

One Hit Wonder E-Likit Sağlığa Zararlı mıdır?
   

2006 yılından beri popüler olan elektronik sigaralar içerisinde kullanılan e-likitler ile ilgili sağlığa zararlı mı sorusu sürekli gündemdedir. İçeriğinde pg, vg, aroma ve baz nikotin bulunan One Hit Wonder e-likitler buharlaşma sonucu tüketilir. Sigarayı bırakmak isteyenler tarafından özellikle tercih edilir. Yoğun buhar ve aroma deneyimi sağlayan One Hit Wonder e-likitler kana hızlıca karışarak normal sigara içermiş hissini verir ve nikotin ihtiyacını minimum seviyeye indirir. Günlük tüketime uygun, yumuşak bir içime sahip olan bu likiti ölçülerinde kullandığınız takdirde bağımlılık yapmadan, sigarada bağımlılığından kurtardığı da bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak nikotin ihtiyacınızı buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına tercih sebebidir.

One Hit Wonder E-Likitin Ortalama Fiyatları Nedir?
   

One Hit Wonder e-likitin 2 farklı ml seçeneği bulunmaktadır; bunlar; 100 ml ve 180 ml. One Hit Wonder e-likitin fiyatları konusunda da bütçe dostu olduğu söylenebilir. İlk bakışta ürünün fiyatını yüksek bulan elektronik sigara kullanıcıları; One Hit Wonder e-likiti bir kez denedikten sonra fiyat ve performans ilişkisinin aslında gayet uygun olduğunu anlayabilirler. Ortalama 180tl olarak da elektronik sigara premium likit raflarında yerini almaktadır.

One Hit Wonder E-Likiti Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Etmeliyim?
   

Bütün likitlerinizi cihazınıza dolum yaptıktan sonra hava almayacak şekilde sıkıca kapatmalısınız. Ayrıca, bir diğer önemli unsur ise One Hit Wonder likitlerinizi güneş görmeyen, oda sıcaklığında (daha düşük sıcaklık da olabilir) kapalı bir raf veya dolapta saklamanız; likitinizin raf ömrünü daha da uzatacaktır.

one hit wonder likit sertifikası

Podmodturkey, One Hit Wonder likitlerinin Türkiye 'de resmi sertifikalı yetkili satıcısıdır.

Menu