Çok Satanlar

Uwell 

Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler
Uwell Pod Kartuş Neyle Doldurulur?
   

Tüm Pod kartuşlar gibi Uwell POD Kartuşlar da önceden sadece sınırlı aromalar ile dolduruluyordu. Bu da pod kartuş kullanıcıları için ciddi bir sorundu. Ancak yeni üreticiler bu cihazlar için tekrar doldurulabilir pod kartuşlar üretti. Bu boş pod kartuşlar elektronik sigaralar için özel olarak üretilmiş salt likit içerikleri kullanılarak dolduruluyor. Günümüzde Salt Likitler vanilya, nane, kavun, virgina tütünü, çilek, limonlu tart, karamel, kurabiye, karpuz, mango, çilekli turta, kokonat, kek, hatta viski gibi sınırsız sayıda aromayla siz alıcılarını karşılıyor.
Uwell Pod kartuşunuzun uzun alt kısmını çıkardığınızda 2 adet delik çıkacaktır. Bu deliklerden salt likit dolumu yapılabilir. Sonrasında pod kartuşun alt kısmından çıkarılan bu kısım tekrar pod kartuşa ekleniyor. Böylece kartuş tamamen yeni bir salt likit ile dolar.

Uwell POD Kartuş Sarmak İçin Hangi Pamuk Alınır? 
   

Uwell POD kartuşlarda kaplama yapabilmek için pamuk kullanılır. Pamuk normal bir pamuk olmalıdır. Farklı pamuk tercihi yapılmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlardan birisi ise pamuğu kalın almamaktır. Kalın pamuk ile işlem yapıldığında yerleşme meydana gelmez ve parçalar yerine oturmaz. Bu yüzden de ince pamuk ile işlem görülmelidir. 
Bu pamukları evde bulunan pamuk yardımı ile halledebilirsiniz. Aynı zamanda işlem sırasında pamuklar uzun olmamalıdır. Tek kat sarım yeterli olacağı için boyuta o aşamada karar verilebilir. Birçok kişi farklı pamuk ile yapıldığını düşünse de bu yanlıştır. Uwell POD kartuşlarda pamuk kullanımı her evde bulunan pamuklar ile oldukça kolay bir şekilde halledilebilir. 

Uwell Pod Kartuş Hava Ayarı Yapılır Mı?
   

Uwell elektronik sigara kullanımına yeni başlayan kişilerin yaptıkları yanlış buharı çektikleri sırada yapmış oldukları stil hatalarıdır. İlk olarak güçlü bir nefes alınması gerekir. Filtreden dumanı çıkartmak için sigara içildiği sırada ve sonrasında ağızda biriktirip ciğere çekilir. Uwell elektronik sigaralarda, coil likitleri ısıtır ve buhar oluşturmasını sağlar. 
Bu nedenle İstediğiniz bir yöntem bu ciğer veya sigara içimi olabilir. Bu buhar çekilirken yavaş bir şekilde ve hızla çekilmesi gerekir. Sigara içimi ile ciğer çekimi arasındaki en büyük fark çıkan buharın miktarıdır. Sigaradan çıkan buhar miktarı arttıkça buhardan alınan aromanın lezzeti de gitgide azalır. 

En Uzun Ömürlü Pod Kartuş Uwell Midir?
   

Uwell Pod kartuşu Dış görünüm olarak siyah veya grimsi bir yapıya sahiptir. Uwell Pod kullanıcıların son derece memnun olduğu uzun ömürlü, ideal boyutlu ve kullanıcı dostu bir pod kartuştur. Uwell Pod Kartuş renk seçeneği bulunmayan bir üründür. Bu ürün uzun ömürlü pod kartuşlar arasında ön plana çıkanlardandır. Son derece kaliteli bir üründür. Ürün orijinal ve ideal ürünler arasında yerini almıştır. 
Uwell Pod kartuşu 1.2, 1.4 ohm güçlerinde bir dirence sahiptir. Ayrıca 2 ml likit haznesi bulunmakta olan orijinal ve dayanıklı bir kartuştur. Kartuşun mıknatıslı bir sisteme sahip olması ürünü kullanan kişilerin kolayca Uwell Pod'a oturtabilmesini sağlar.

Uwell Kartuşlarda Kullanılabilecek En İyi Likit Hangisidir?
   

Uwell POD kartuşlarda birçok likit kullanılır. Fakat kullanılan likitler her zaman salt olan likitlerdir. Diğer likitler uyum sağlamaz ve bozulmalar meydana getirebilir. Kullanılacak olan likitlerin nikotin oranlarını kişiler kendisi belirler. 
Aynı zamanda likitlerin kullanıcılarının beğenisine ve içim zevkine göre uyarlanmış neredeyse sınırsız aroması bulunur. Kişiler aromalar arasından dilediğini seçerek Uwell Pod kartuşlarına ekleyebilirler. Bu sayede içim kişilerin zevkine bırakılmış olur. Uwell gibi POD modların en güzel özelliği de budur aslında. Çoğu makinaya uymayan likitler Uwell gibi POD kartuşlara olur. Bu sayede kişiler istedikleri aromaların tadına varacak şekilde elektronik sigaralarını içerler.

Menu