Çok Satanlar

Kartuş - Coil 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 120 ile 224 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 120 ile 224 arasındaki öğeler
Pod kartuş nedir?
   

Pod kartuş, pod e-sigaralar ve pod mod’larda kullanılan; buhar üretimini sağlayan bir üründür. Normalin aksine pod kartuş kullanan cihazlarda coil ve likit tankı bulunmaz. Pod kartuş, coil ve likit tankı tek parçada birleştirilmiş halidir.

Pod kartuş nerden alınır?
   

Pod kartuşlarınızı çok basit bir şekilde bir çok internet sitesinden alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çevrenizde lokal bir E-sigara mağazası bulunuyorsa, oradan fiziksel olarak da alışverişinizi yapabilirsiniz. Fakat herkesin evinin yanında bu tür mağazalar bulunmadığı için en yaygın yöntem internet üzerinden sipariştir.

Pod kartuş neyle doldurulur?
   

Pod kartuşun da dolumu diğer E-sigaralardan farklı değildir. Evinizde bulunan likit tüpünü sıkarak; likidi pod kartuşunuzun içine doldurabilirsiniz.

Pod kartuş nasıl kullanılır?
   

Pod kartuş, kullanımı çok basit bir üründür. Öncelikle Pod mod cihaz bataryasının tamamen dolu olduğundan emin olun. Sonrasında Pod kartuşunuzun da içinde likit olup olmadığını kontrol edin. Son olarak ise kartuşunuzu cihazın pod slotuna yerleştirin. İşte bu kadar!

Yeni başlayanlar için en kolay pod kartuşu bulunan pod mod hangisidir?

Yeni başlayanlara bir pod mod önermemiz gerekirse bu cihaz Juul olur. Çünkü Juul pod kartuşlarını bulmak; her yerde bulunduğundan ve en yaygın pod mod olduğundan daha kolaydır. Piyasada gayet yaygın olan başka cihazlar da olsa da Juul en çok bilinendir.

Pod kartuş likit bitince yanar mı?
   

Eğer pod kartuşunuzu içinde likit yokken çekmeye çalışırsanız pod kartuş yanar. Bunun sebebi içinde likit olmadığından coil’in aşırı ısınmasıdır. Bu sebeple, içinde likit yokken pod modunuzu çekmemeniz gerekmektedir.

Pod kartuş kaç kere kullanılır?
   

Bu sorunun cevabı sizin E-sigara kullanım sıklığınıza göre değişir. Önerilen kartuş kullanım süresi, sıklığa göre 1-2 haftadır. Bu 1-2 hafta içerisinde kartuşunuzun içindeki likidin kaç kere tükendiği size bağlıdır.

Pod kartuş ne kadar gider?
   

Pod kartuşun önerilen kullanım ömrü 15 gündür. Bu süre kişiden kişiye değişmekle beraber ağzınıza yanık tadı gelmeye başlayana kadar aynı Pod kartuşu kullanabilirsiniz. Fakat bu önerilmez çünkü maksimum 15 günde bir kartuş değiştirmek; hem sağlıksal açıdan hem de eski kullandığınız likitlerin tadının ve kokusunun kartuşa sinmesi açısından en iyi deneyimi almanızı sağlar.

Pod kartuş pahalı mı?
   

Pod kartuşların fiyatları normal kartuşlardan pek de farklı değildir. Ortalama bir Pod kartuş setinin fiyatı 150 tl olmakla beraber; tek satın aldığınızda ise 40 tl civarındadır. Yani sorumuzun cevabı hayır, pod kartuş pahalı değildir.

Pod kartuşların fiyatı ne kadar?
   

Pod kartuşların fiyatları sizin hangi pod mod’u kullandığınıza göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse, set başına 150, adet başına da 40-50 Türk lirası gibi bir fiyat aralığı verebiliriz. Ancak dediğimiz gibi, bu fiyat sizin kullandığınız Pod mod’a göre ufak değişimler gösterebilir.

Pod kartuşu en ucuz ürün hangisi?
   

Piyasada bulunan birkaç ucuz fiyatlı kartuş markaları vardır. Pod kartuşlarınızı toplu set halinde satın alırsanız daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Eğer birkaç örnek vermek gerekirse Smok Trinity Alpha pod un kartuşlarını 4’lü set halinde alırsanız 20 Türk lirası gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Bu fiyatlarda başka pod kartuş örnekleri de verilebilir fakat alt sınır bu civarlardadır.

Pod kartuş kaçlı satılır?
   

Pod kartuşları tekli veya set halinde satın alabilirsiniz. Bir setin içinde 2-3-4 hatta 5 adet kartuş bulunabilir. Kısaca dilediğiniz sayıda pod kartuş satın alabilirsiniz.

Pod kartuşu en küçük ürün hangisi?
   

En küçük pod kartuş olarak Juul marka ürünler gösterilebilir. Gerek kompakt tasarımı olsun gerek de Pod kartuşlarının küçük ve minimal yapısı olsun, Juul marka ürünlerin Pod kartuşları aşırı derecede küçüktür.

Pod kartuş ne kadar sürede bir yenilemek gerekir?
   

Pod kartuşların önerilen kullanım süreleri genelde birkaç haftadır. Fakat bu süre sizin kullanım sıklığınıza ve likidinize göre değişir. Eğer bir ortalama vermek gerekirse 15 gün civarındadır. Bu sorunun cevabını kullanım yoğunluğunuza göre sizin vermeniz daha doğru olur. 

Pod kartuş kullanım ömrü nedir?
   

Bir adet pod kartuşun kullanım ömrü ortalamaya baktığımızda 15 gündür. Fakat bu kullanım ömrünü etkileyen bazı etkenler vardır. Bu etkenlerden en önemlisi kullandığınız likidin türüdür. Eğer Pg değeri daha yüksek likitler tercih ederseniz, pod kartuşunuzun kullanım ömrü de ona göre doğrusal olarak artar. Ancak kartuşunuz 15 günün sonunda yanmamış olsa bile sağlığınız için 15 günde bir değiştirmeye özen gösterin.

Pod Kartuş Teknolojisi

Pod Mod elektronik sigaralar, geleneksel e-sigara türlerine göre daha gelişmiş bir teknoloji ile çalışır ve e-likit tankları yerine pod kartuş ismi verilen bir donanıma sahiptir. Daha az enerji ile maksimum verimliliği sağlamak maksadıyla geliştirilen bu teknoloji, ürünün güvenlik özelliklerini de maksimum seviyeye çıkarır. Cihazın coil ve likit haznesinin tek bir bileşen biçiminde sunulduğu bu yapı, pod mod teknolojisi ile kullanılmaya başlanan salt likit ile çalışır. Bu likitler nikotinin daha az ısı ile buhara karışmasını sağlayabilen özel bileşiklerdir. E-likit ürünleri ile herhangi bir farkı bulunmamasına karşın, salt likitler geleneksel elektronik sigaralar için uygun değildir. Pod mod e-sigara kullanıcıları, pod teknolojisi sayesine pod kartuşların yüksek verimliliğinden faydalanarak, daha az enerji harcar ve bu sayede cihazlar daha uzun süre kullanılabilir.

Pod Mod, gerek coil teknolojisi, gerekse kartuş teknolojisi ile geleneksel elektronik sigara cihazlardan ayrılır. Kartuşlar pod cihazlarla uyumlu olarak üretilir. Dolasıyla sahip olduğunuz elektronik sigara için markaya ve modele özel pod kartuş satın almanız gerekecektir. www.pmturkey.net pod mod e-sigara yedek kartuşlarını, salt likit çeşitlerini, coil ve diğer bileşenleri yedek parça olarak sizlere sunar. Ürünler, kullanmakta olduğunuz pod mod elektronik sigara ile tam uyumlu olup, %100 orijinalliğe sahiptir. Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden kolayca verebilir, en kısa zamanda ürünlerin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Menu