Çok Satanlar

Juul 

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Juul POD Kartuş Sızdırma Yapar Mı?
   

Çoğu POD kartuş hakkında en merak edilen ve akıllara takılan soru ise sızdırıp sızdırmamasıdır. Bu sorunun nedeni ise pek çok elektronik sigaranın haznesinden kaynaklı olarak sızdırma meydana getirmesidir. Sızıntı olması likitlerin boşa harcanmasına, elektronik sigaranın kullanılmamasını ve elleri kirletmeye yol açar. Aynı zamanda kartuş akıtma durumları likit çabuk olarak bittiğinden bütçeye oldukça zararlıdır. Her seferinden yeni bir likit almak ve belki de likitin yarısını kullanabilmek demektir. Bu gibi durumlarda Juul markası gibi POD kartuş ile çalışan makineler tercih edebilirsiniz. Çünkü Juul markasının, mühendisleri ve müşterisinin ekonomisini koruma prensibi gereği Juul POD kartuşlar hiçbir şekilde sızdırma meydana getirmez. İçindeki hazır likiti ya da sizin doldurduğunuz likitleriniz koyduğunuz gibi durur. Bu sayede de elektronik sigaranızı uzun ömürlü olarak kullanma hakkına sahip olursunuz.

Juul Pod Kartuş Neresine Kadar Doldurulur?
   

Tek kullanımlık olan Juul POD kartuşlar içeriğinde nikotin tuzu bulunan Salt likitler ile doldurulması gerekir. Yeni podların fiyatlarının yüksek olması sebebiyle kullanıcılar juul podlara yöneldi. Juul elektronik sigara cihazının üstünde bulunan led ışık ile pil seviyesi hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün seviyesinin öğrenilmesi için yapılması gereken tek şey cihazın gövdesi üzerine iki defa dokunmak. 
Cihazın şarj edilebilmesi için yerleştirmeniz yeterlidir. Cihazın gövde kısmının altında 4 adet pin çıkışı bulunur. Cihazın üstünde ise 2 adet pin çıkışı vardır. 2 pin çıkışı pod kartuşu ile pil gövdesi arasında bağlantı sağlar. 4 pin çıkışlı olan alt kısım ile pil şarj olur. 

Juul POD Kartuş Nasıl Kullanılır? 
   

Juul POD mod cihazları gün geçtikçe yaygın olarak kullanılan ve Pod Mod Elektronik Sigara sektörünü domine etmeye başlayan bir markadır. Juul POD modlar diğer emsalleri ve Pod Mod dünyası içinde en küçük cihaz diyebiliriz ve kartuşlarının 0.7ml’lik likit kapasiteleri mevcuttur. Juul POD mod cihazları kablo ile şarj edilerek kullan cihazlardır. Şarj oldukça önemli bir etmendir. Takıldığında hiçbir zaman tam olarak dolandıkça çıkarılmamalıdır. 
Tam dolu bir şekilde elinize aldığınızda yapmanız gereken tek şey ise dolu Juul POD kartuşu yerine takmaktır. Juul POD Kartuş yerleştirildikten sonra elektronik sigarada yapılması gereken tek işlem içine çekmektir. Normal elektronik sigaralar gibidir. Juul Kartuş ile çalıştığı için kartuşlar mutlaka kontrol edilmelidir. Juul Kartuş takılırken içinde likit bulunmadığı sürece makinada çalışma meydana gelmez.

En İyi Pod Kartuş Hangisidir?
   

Juul elektronik sigara rahat kullanımı ile piyasadaki en iyi podlardan biridir. Juul modelin kartuşu cihaza direkt olarak takılır ve cihaz kullanıma hazır olur. Cihazda ekstra olarak watt ayarı yapılmasına gerek kalmaz. Cihaz kullanıcının nefesi ile otomatik bir şekilde çalışır. Juul kartuşu biterse rahat bir şekilde çıkarılarak diğer bir kartuşa geçilebilir. Juul model cihazın diğer pod mod cihazlara kıyasla daha farklı bir içimi vardır. Çoğu elektronik sigara kullanıcısı Juul elektronik sigaranın performansının son derece başarılı olduğunu belirtmiştir. Juul elektronik sigaranın kendine ait otomatik sıcaklık kontrol sistemi bulunur. Juul kartuşlarda bulunan likit nikotinin en saf halinden yapılmış olan likitlerdir.

Juul Pod Kartuşu Nasıl Kullanılır?
   

Bu modelde renkli kapak çıkarılır ve Juul Pod kartuş ucu cihaza yerleştirilir. Juul pod mod cihazının diğer cihazlara göre en büyük artısı küçük ebatlara sahip olan bir ürün olmasıdır. Bu ürün Bu sebeple oldukça ergonomik ve portatiftir. Günlük hayatta kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlar. Juul pod mod modellerde 2 adet renk seçeneği vardır. Bunlardan biri metalik gri ve diğeri ise gümüş rengidir. Juul pod mod modelinin kullanımı son derece rahattır. Juul Pod Mod elektronik sigara modelinizin üzerinde herhangi bir tuş ya da ateşleme butonu yoktur. Cihazın çalışması için cihazdan çekim yapılması yeterlidir. Bu da son derece ergonomik ve avantajlı kullanım sunar.

Menu