Çok Satanlar

Dinner Lady 

Gösterilen 1 - 61 ile 61 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 61 ile 61 arasındaki öğeler
Dinner Lady Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Dinner Lady salt likit İngiltere'de en çok tanınan elektronik sigara markalarından biridir. Tüm Dünyada milyonlarca elektronik sigara kullanıcısı tarafından tercih edilir. Markanın kullanıcılar tarafından en çok sevilen ve denemiş olduğu aramolar arasında Dinner Lady Lemon Tart gelir. Müşterilerinin yoğun talebine en iyi şekilde karşılık veren Dinner Lady markası popülerliğini sürdürüyor. 
Dinner Lady premium likit ürünleri oldukça lezzetli olan aromaları ile dikkat çekiyor. Ayrıca kolay taşınabilir olması ve sızdırmaz ambalaj özelliği ile seyahatlerde kolay bir şekilde taşına bilmeyi sağlıyor. Bu sebeple Dinner Lady markası elektronik sigara kullanıcıları tarafından çok tercih ediliyor.

Dinner Lady Salt Likit Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır? 
   

Dinner Lady salt likit nikotin değeri olarak 9 mg, 12 mg, 24 mg, 35 mg ve 50 mg nikotin değeri şeklinde değişir. Bütün Dinner Lady salt likit içerikleri 30 ml'lik ince uçlu ağızlığa sahip olan bir içeriğe sahiptir. Salt likit pod elektronik sigara cihazları için üretilmiş olan bir tür elektronik likittir. Bu tür salt likitlerde nikotin oranını artırmak amacıyla nic salt ismi verilmiş olan bir malzeme kullanılır. Ayrıca nic salt nikotin tuzu anlamına da gelir. Dinner Lady markasının Sweet, Dessert, Tobacco, Ice ve Fruit gibi birkaç farklı aroma çeşidi bulunur.

Dinner Lady Salt Likit Kaç Ml'dir? 
   

Dinner Lady salt likitler 30 mg olan bir şişeye sahiptir. Bu şeffaf şişeler çocuk koruma kilitli kapak özelliği ile karşımıza çıkıyor. Dinner Lady salt likitlerde aroma yelpazesi oldukça geniştir. Bu aromalar arasında arasında karpuz aromalı, limonlu şerbet, yabanmersini, çilekli makaron kurabiyesi gibi tatlar bulunuyor. Ayrıca sakız, nane ve çilek, ekşi elma, tatlı meyve karışımı gibi seçenekler de mevcuttur. Bu aromaların birçoğu aynı zamanda Premium versiyonlarda bulunur. 
Lemon Sherbet, Watermelon Sliecs, gibi karışımlar, Premium versiyonlarla özellikle elektronik nargile kullanıcılarının tercih etmiş olduğu likitler olarak karşımıza çıkıyor. Nikotin değeri ise 9 ila 50 mg arasında değişiklik gösteriyor.

Dinner Lady Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yetmektedir? 
   

Dinner Lady salt likit kullanım süresi kullanıcının kullanım sıklığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir şey söylemek mümkün değildir. Elektronik sigara kullanan kişilerin en çok önem vermiş olduğu konu likit ve likit aromalarıdır. Likit ve likit aromasının kalitesine kadar iyi olursa elektronik sigara tüketimi de aynı ölçüde daha keyifli bir hale gelir. 
Elektronik sigarada istenilen nikotin miktarının beğenilen bir tatlı birlikte tüketilmesi oldukça önem arz eder. Dinner Lady markası aramalarında sunmuş olduğu farklı lezzetler ile elektronik sigara kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmiştir. Ayrıca marka içim kalitesi ve kolay için özelliği ile en çok tercih edilenler arasındadır. 

Dinner Lady Salt Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Dinner Lady salt likit fiyatları elektronik sigara kullanıcılarına avantajlı fiyatlar ile sunulmuştur. Dinner Lady markası farklı lezzetler arayan elektronik sigara kullanıcıları için harika özelliklere sahiptir. Markanın aromasında sunmuş olduğu farklı lezzetler elektronik sigara kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.  
Dinner Lady markası birbirinden farklı Aroma likitleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Sunulmuş olan bu lezzetlerin en başında limonlu tart, elmalı tart, orman meyveli tart aromaları geliyor. Ayrıca mango, ananas ve incirli karışım pirinç pudingi çilekli ve sade karışımda arabaların başlıcaları arasındadır. Elektronik sigara kullanıcılarının markanın internet sitesi üzerinden aroma çeşitlerine ulaşabilmesi mümkündür.

dinner lady certificate

Menu