İADE VE DEĞİŞİM İLE İLGİLİ SORULAN SORULAR

 

Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan sonra 1 hafta içerisinde) değişim yapıyor musunuz?

Evet ilk 1 hafta için iade/değişim konusunda yardımcı oluyoruz. Bozulan ürünü önce tarafımıza kargoluyorsunuz düşürme/kırılma/kullanıcı hatası gibi durumlar söz konusu değilse yardımcı oluyoruz.

 

Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan 1 hafta sonrasını aşmış sürelerde) değişim yapıyor musunuz?

Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. İlgili markaların garantileri bulunmamaktadır.

 

Cihazım likit sızdırıyor/sıçratma yapıyor değişim yapıyor musunuz?

Likit sızdırma sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

 

Kartuşum çatladı değişim yapıyor musunuz?

Kartuş çatlama problemi yüksek watta kullanmak ile, yanlış likiti tüketmek ile alakalıdır. İade/değişim kapsamına girmemektedir.

 

Yanlış coili/kartuşu almışım değiştirebilir miyim?

Eğer ürün açılmamış kapalı kutusunda ise değişimde yardımcı oluyoruz. Açıp denemişseniz ve müşterinin kendi hatası ise bu ürünü satın almak maalesef açılmış ürünü tekrar satamayacağımız için yardımcı olamıyoruz. Lütfen doğru coili satın alın. Yanlış aldıysanız bile ürünü açmadan boyutları ile algılamaya çalışın yada bizlere danışın.

 

Likit tadını beğenmedim değiştirebilir miyim?

Herkesin damak tadı farklı olduğu için maalesef bu konuda yardımcı olamıyoruz. Lütfen seveceğinizi düşündüğünüz aromalarda likit tercih etmeye çalışın.

 

Cihazın performansını beğenmedim değiştirebilir miyim?

Maalesef açılmış ve kullanılmış ürünlerde bozuk olmadığı sürece değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

 

Salt likit tüketmesi gereken cihaza normal likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

Normal likit tüketmesi gereken cihaza salt likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

 

Cihazı/likiti/coili hiç açmadım değiştirebilir miyim?

Elbette ürün tekrar satılabilirliğini yitirmemişse iade alabiliyoruz.

 

Elektronik sigara ürünlerinde garanti var mı?

Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. Bi garantileri bulunmamaktadır.

 

Satın alınan her üründe bu şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır. Herhangi bir hukuksal süreçte bu maddelerin kabul edildiği adli mercilere bildirilmektedir.

Küfür,Hakaret ve iftira gibi durumlarda şirket avukatımız tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir.


Menu