Çok Satanlar

Dinner Lady 

Gösterilen 1 - 42 ile 42 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 42 ile 42 arasındaki öğeler
Dinner Lady E-Likit ile Sigara Bırakılır mı?
   

Dinner Lady e-likit ile kullanılabilen elektronik sigaralar kişinin sigara içme ve nikotin ihtiyacını önemli ölçüde azaltacaktır. Dinner Lady e-likitlerde belli bir nikotin oranı mevcuttur. Bu oran doğrultusunda kişi sigara içme ihtiyacı hissetmezse günlük kullanımda azalma meydana gelebilir. Ancak Dinner Lady gibi e-likitleri kullanan bir kişinin; normal sigara bağımlılığı yüksek bir dozda ise; bırakması yavaş bir zaman içerisinde mümkün olabilir. Bununla birlikte nikotinsiz likitlerde bırakmak için oldukça etkilidir.

Dinner Lady E-Likit Kaç ML’dir?
   

Her farklı e-likit markası ürünlerinde farklı nikotin oranları, farklı aromalar ve farklı ml ölçüler kullanıyor. Ülkemizde en çok tercih edilen e-likit markalarından olan Dinner Lady ürünlerinde en ideal ürün ambalajları kullanılıyor.

Dinner Lady elektronik sigara likiti içerikleri, aroma lezzetlerine göre tatlı (dessert flavours), şekerli (sweat flavours), tütün (Tobacco flavours) ve meyveli (Fruit flavours) olmak üzere 4 ana grupta değerlendirilebilir.

Birbirinden farklı aromalardaki bu e-likit ürünlerinin 30ml ve 60ml gibi farklı boy alternatifleri de elektronik sigara severlerle buluşuyor.

Dinner Lady E-Likitte Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Dinner Lady e-likit ürünlerinin nikotin değeri değişkenlik gösterir. 0 mg ve 12 mg arasında değişen premium e-likit içerikleri üreten Dinner Lady’ nin VG(Bitkisel Gliserin) ve PG(Propilen Glikol) değerleride 70vg ve 30pg oranına sahiptir. 

Dinner Lady E-Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Dinner Lady, Birleşik Krallık'ta bulunan ve tüketicilerin vaping ürünleri üzerine yoğun pazar araştırması yaparak, en kaliteli premium elektronik sigara likitlerini geniş bir yelpazede sunmaya odaklanmıştır. Dinner Lady elektronik sigara likiti dediğimizde akla gelen Limon Tart lezzet profili ile tanınan marka; Summer, 11/11 Tobacco ve Tuck Shop gibi yeni çizgilerle istisna lezzet profilleri üretiyor. Elmalı Turta, Böğürtlen Ezmesi, Mısır Tanesi Tartı, Mango Tartı, Limonlu Tart, Portakallı Tart, Reçelli Sütlaç ve Çilekli Kremalı tatlı lezzetleri arasında elektronik sigara severlerin keyifli yorumlarını almaya günden güne devam ediyor.

Dinner Lady E-Likit Fiyatları nedir?
   

Dinner Lady markası e-likit alanında en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Lezzet konusunda elektronik sigara kullanıcılarına uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan bu başarılı markanın fiyatları farklı nikotin oranlarına göre de değişkenlik gösteriyor. Bütçenize uygun fiyat alternatiflerini her zaman bulabileceğiniz bir ücret politikası olan marka, elektronik sigara severlerin her zaman en sevdiklerinden.

dinner sertifika

İngiltere’de üretilen ve farklı tatlarıyla Dinner Lady e-likit satış piyasasında önemli bir yere sahip ürünlerden biridir. Farklı ve birbiriyle uyumlu aroma karışımlarıyla bir araya getirilmiş olan ürünler, e-sigara kullanan kişilere farklı damak tadı deneyimleri sunmakta ve kendisini vazgeçilmez kılmaktadır. Hem kalitesi hem de nefis içim deneyimi kazandırmasının yanı sıra ezber bozan aromalarla da gönüllerde taht kurmuş olan pod mod elektronik sigara likiti çeşitli fuarlarda ödüller de alarak farkını ispatlamıştır.

Deneyimli ve güçlü bir ekibi bünyesinde barındıran Dinner Lady firması, her geçen gün farklı ve ezber bozan karışımlarına yenilerini eklemek için de son hızıyla çalışmaktadır. Firma, ürünlerini 70/30 VG/PG oranlarıyla piyasaya sürmekte ve . Keyifli bir buhar deneyimi sunmaktadır. Kullandığınız pod mod e-sigara modelinin aromayı yansıtmasına bağlı olarak damak tadınızı şenlendirecek olan bu elektronik sigara likiti sayesinde, yıllarca içtiğiniz sigara aklınıza dahi gelmeyecek. E-likit satış piyasasında, pazarın çoğunluğunu elinde tutarak yoğun ilgi gören Dinner Lady, kullanılan e-sigara modelini de üst düzeyde performans ile kullanabilmenize katkı sağlayacaktır.

Gerek kazandığı ödüller, gerek Avrupa üretim kalitesiyle üretilmiş olan ve gerekse farklı tatlarıyla fark yaratan bu elektronik sigara likiti vazgeçilmezlerinizden olacak ve müthiş bir buhar deneyimini de sizlere sunacaktır. E-sigara deneyimini doruklarda yaşamanızın önünü açacak olan Dinner Lady, farklı tatlarıyla e-likit satış piyasasında sizi kaliteyle tanıştırmak için hazır bir şekilde beklemektedir. Her sektörde fark yaratan marka ve firmalar olduğunu göz önünde bulundurursak, bu üreticinin de e-likit piyasasında fark yarattığını söyleyebiliriz.

Menu