Çok Satanlar

Justfog 

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Justfog POD Kartuş Boyutları Nasıl?
   

Justfog pod kartuşların boyutu oldukça küçük ve hafiftir. Bunun sebebi insanların daha rahat bir şekilde kullanım sağlayabilmesidir. Justfog pod mod cihazlarının özellikle küçük bir şekilde tasarlanması da Justfog pod kartuşların küçük olmasında bir etkendir. Küçük olarak atfedilen boyutları eski nesil elektronik sigaralara göre küçük anlamına gelmektedir. Yani Justfog elektronik sigaraların ve pod kartuşun boyutları kullanıcılar için tamamen idealdir. İstenilen her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Taşınamayacak kadar büyük veya kaybolacak kadar küçük bir boyuta sahip değildir. Justfog pod kartuş içerisine oldukça yeterli miktarda likit alabilecek boyutlara sahiptir. Likit kullanımı ve elektronik sigaraların daha iyi bir şekilde kullanılması amacı ile birlikte bu boyutlarda üretim yapılmaktadır. Rahatlıkla tercih edilebilirler.

Justfog Pod Kartuşu Nasıl Doldurulur?
   

Justfog pod kartuşun salt likit ile doldurulması gerekir. Üretici firma kullanıcıya farklı kartuş çeşitleri sunuyor. Bu ürünler ekonomik ve herkese uygun ürünlerdir. Özellikle sektörün lideri diyebileceğimiz Justfog pod elektronik sigara kullanımı insanlar tarafından gün geçtikçe artmış durumdadır. Justfog elektronik sigara gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe gelişmekte ve birçok farklı sigara modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Justfog model sigaralarının özel yapım kendine has bir likit yapısı vardır. Bu model cihazların en büyük artısı ise diğer cihazlara göre küçük ebatlara sahip olmasıdır. Bu sebeple kullanıcı için günlük hayatta kullanımı son derece rahat olur.

Justfog Pod Kartuş Bitince Likit Yanar Mı?
   

Elektronik sigara yeni bir ürün sayılır. Ancak Justfog gibi kaliteli ve müşterisini memnun eden markalar sayesinde pod mod elektronik sigaralar kısa zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada büyük kitlelerin talep gösterdiği bir ürün olmuştur. Justfog gibi pek çok elektronik sigaranın içerisinde normal sigarada bulunan zararlı kimyasallar yoktur. Bu da elektronik sigaranın kullanıcısına daha sağlıklı bir kullanım sunması demektir. Elektronik sigara kullanıcılarının sıklıkla karşılaşmış olduğu bir problem ise coil yanmasıdır. Bu durumla karşılaşıldığında içiminizde kötü bir tadın yanında coilin içindeki malzemeler de kullanılamaz hale gelir. Bu da ekstra bir masraf anlamına gelir. Bu nedenle coili yanmaktan kurtaracak birkaç olaya dikkat etmeniz gerekir. Coil yanmasının önüne geçmek için Justfog elektronik sigaranızı kullanırken içerisinde mutlaka yeteri kadar likit bulunması, yeni coil veya kartuş kullanılacağı zaman direkt içime başlamayıp 3,4 dakika bekleyerek pamuğun likiti emmesi, uzun süreli ve zorlayıcı çekimlerden uzak durulması gerekir. Aksi halde coilin yanmasıyla kartuş içerisindeki likit de kullanılamaz hale gelir.

Justfog Elektronik Sigara Pod Kartuşunda Yapılan Değişimlerden Sonra Nasıl Çalışır?
   

Justfog elektronik sigara modellerinin hepsi pod kartuşa koyulması gereken likit içeriği ile çalışmaktadır. Başta sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerini içmeyi bırakmaya çalışanlar olmak üzere pek çok kullanıcı elektronik sigaralarında salt likitleri kullanmaktadır. Bu likitler yüksek nikotin oranlarına sahiptir. Düşük watt değerleriyle kullanım ve az buhar çıkışı salt likitlerin tipik özellikleridir. Cihazın çalışması için sağlanması gerekli koşullar: cihazın şarjının olması, doğru bir şekilde çalışmakta olan pod kartuşun içinde yeterli miktarda doğru likit olması ve kartuşun cihaza takılı olması koşullarında Justfog elektronik sigara kolayca çalışacaktır. Justfog pod kartuşun coil değişim basamakları sırasıyla; Justfog pod kartuş cihazdan çıkarılır, Justfog pod kartuşun içindeki likit boşaltılır, eski coil ile yeni coil sorunsuz bir şekilde değiştirildikten sonra yeniden ve hızlıca likit dolumu yapılır, yeni coilin pamuklarının likiti emmesi için 4-5 dakika beklenir ve pod kartuş cihaza takılır. Eğer Justfog elektronik sigaranın yeteri kadar şarjı varsa cihazınız içime hazırdır.

Justfog Kartuşu Pamuk Değişir Mi?
   

Justfog pod elektronik sigara kullanan kişiler hazır sarılmış coiller ya da kartuşlar kullanmış olsalar bile coil değişimi yapmak istemezler. Bu işlemin Justfog elektronik sigara içim keyfine zarar verdiğini düşünen kullanıcılar bunu yapmaktan kaçınır. Justfog pod elektronik sigara kullanıcıları kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftada ya da 10 günde bir coil değişimi yapmak zorundadırlar. 
Yeni ve temiz bir coil, kullanıcının Justfog elektronik sigarasından aldığı tadı daha da artıracaktır. Bazı elektronik sigara modelleri zaman zaman yanık kokusu verebilir fakat yine de tatlarında herhangi bir değişiklik hissedilmez. Ancak likit tadında hissedilir bir tat ve koku değişimi varsa mutlaka coil değişimi yapılması gerekir. 

Menu