Çok Satanlar

Dinner Lady 

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler
Dinner Lady Vape Pen Max Kaç Çekim Yapılabilir?
   

Dinner Lady, Max Pen'in 1500'den fazla nefes süreceğini iddia ediyor, bu da en az dört günlük vaping ve muhtemelen çok daha fazlası için iyi olmalı.

dinner lady

Vape Dinner Lady Hakkında

Vape Dinner Lady, bugün İngiltere'de bulunan en lezzetli e-sıvılardan bazılarının yaratıcısıdır ve hızla dünyanın en hızlı büyüyen ve en popüler e-sıvı markalarından biri haline gelmiştir. Vape Dinner Lady, yoğun pazar araştırması, analizi ve İngiltere'deki hemen hemen her büyük vape fuarına katılarak vaping topluluğunun nabzını gerçekten tutuyor.

Dinner Lady, bu tek kullanımlık elektronik sigarayı Birleşik Krallık'taki en iyi tek kullanımlık elektronik sigarayı geliştirmek amacıyla yarattı. Tek kullanımlık vape kalem, İngiltere'de Dinner Lady premium e-sıvı ile önceden doldurulan türünün ilk örneğidir. 6.5ml e-sıvı kapasitesi ve 1.000 mah pili ile sigarayı bırakırken kullanımı en kolay tek kullanımlık vape kalemi.

Tatlar ve Tat

Tek kullanımlık bir vape pen'in en önemli özelliği, küçük bir cihazda kaliteli tat ve aroma sağlamasıdır. Tek kullanımlık elektronik sigaralar, boyutları ve kullanım amaçları nedeniyle daha küçük pillere sahiptir - daha küçük bir pil, bunaltıcı bir tat verebilir - ancak bu tek kullanımlık ürünlerde durum böyle değildir. Dinner Lady, Dinner Lady tek kullanımlık malzemelerinin sunduğu 1.500'den fazla nefes için yeterli güç sağlayan küçük cihaza 1.000mah'lık bir pil yerleştirdi. Birinci sınıf bir organik pamuk ve yüksek kaliteli bir bobin kullanmak, genel tadı daha da iyileştirir.

Lansman lezzetleri arasında en çok satan ve 40+ ödüllü, Smooth Tobacco ve Blue Menthol aromalı tek kullanımlık vape ile birlikte Lemon Tart e-sıvı yer alıyor. Lansmana verilen inanılmaz tepkinin ardından Dinner Lady, ilk tek kullanımlık meyve Pink Berry, yeni bir mintier mentol Fresh Menthol ve soğuk bir Mango Ice tek kullanımlık vape kalemini hızla yarattı.

Menu