Çok Satanlar

Ruthless 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Ruthless Premium Salt Likit Nedir?
   

E-sigara kullananlar için Ruthless ve diğer markaların likit içeriklerinde her geçen gün yenilikler yapılmaktadır. Kullanıcıların gerçek sigara tadını yakalamalarını sağlayan Ruthless Salt Likitler içim yumuşaklığı, boğazda yanma, acı tat bırakmamas ve daha az buhar emilimi gibi farklılıkları ile ön plana çıkan bir markadır. Ruthless Premium Likit ise pod mod kullanıcıları için nikotin oranı düşük olan ama buhar salınımı yüksek olan nikotin tadını yaşamak isteyenler için özel olarak üretilen bir likittir. Salt likite göre daha yoğun buhar salınımları vardır. Ciğere çekilim miktarı daha fazladır. Standart, meyveli, sade, mix ve tütün gibi neredeyse sınırsız aroma çeşitleri vardır. Kullanılmakta olan diğer e-sigara likitlerine göre VG oranı daha fazladır. Kullanıcılara kaliteli bir şekilde nikotin ve aroma tadını hissettirmektedir.

Ruthless Salt Likit Sağlığa Zararlı mıdır?
   

2006 yılından bu yana popüler olan Pod Mod elektronik sigaraların içerisinde kullanılan likitler ile ilgili olarak sağlığa zararlı mı sorusu sürekli gündemdedir. Ruthless Salt Likit içeriğinde bulunan nikotin yaprağı tuzu ve Ruthless Salt Likitlerin buharlaşması sonucu tüketilir. Sigarayı bırakmak isteyen kişiler tarafından özellikle tercih edilirler. Az bir buhar emilimi sağlayan Ruthless Salt Likitler kana hızlıca karışarak, normal sigara içermiş hissiyatı vererek; nikotin ihtiyacını minimum seviyeye indirir. Yumuşak ve rahat bir içime sahip olan Ruthless likitini ölçülerinde kullandığınız takdirde, bağımlılık yapmadan sigaradan kurtardığı bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak nikotin ihtiyacınızı buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına tercih edilebilir özelliği vardır. Nikotin doyumu ile ilgili açlığı tamamen giderecektir.

Ruthless Salt Likit ile Sigara Bırakılır Mı?
   

Ruthless Salt Likit ile kullanılabilen elektronik sigaralar, kişinin sigara içme ihtiyacını ve nikotin açlığını önemli ölçüde azaltacaktır. Bununla birlikte, tüm pod modlarda olduğu gibi farklı aromaya sahip olması ya da saf haliyle kullanılması gibi etmenlere bağlı olarak, kullanımında azalma ya da çoğalma olması söz konusudur. Ruthless Salt Likit kullanılan elektronik sigaralarda belli bir nikotin oranı mevcuttur. Bu oran doğrultusunda kişi sigara içme ihtiyacı hissetmezse günlük kullanımda azalma meydana gelir. Ancak Ruthless Salt gibi salt likitleri kullanan bir kişinin normal sigarayı bırakması zaman içinde ve yavaş bir süreçle mümkün olabilir. Bununla birlikte nikotinsiz likitler de bırakmak için oldukça etkilidir.

Ruthless Salt Likit Tavsiyeleri Nelerdir?
   

Pod modlar için üretilmiş olan Ruthless Salt Likiti kullananlar tarafından verilen bazı tavsiyeler bulunur. Bu tavsiyeleri değerlendirerek siz de keyifli içimlere ortak olabilirsiniz. Şayet tavsiyeler şu yöndedir; boğaz vurumunun güçlü olmasını istiyorsanız 25 ya da 50 mg lık nikotin oranlarına sahip olan salt likitleri tercih etmelisiniz. Üç ayrı aromanın (frambuaz, çilek ve kivi) birleşmesinden oluşan Ruthless Strizzy Salt Likit ise denemek isteyeceğiniz Ruthless likitleri arasında en popüler olanlardan biridir. Ruthless Grape Drank de kullanıcılar tarafından olumlu dönüşleri olan likitler arasındadır. Kullanıcı vaperlar tarafından olumlu dönüşler alan Ruthless Ez Duz It Salt Likit ise karpuz ve çilek aromalarının ahengi ile kullanıcılarını memnun etmiştir ve tavsiyeler arasında yer almaktadır. Bunun dışında diğer likitler ile ilgili yorumlara da göz gezdirebilirsiniz.

Evde Ruthless Salt Likit Yapmak Mümkün Müdür?
   

Ruthless Salt Likitin içerisinde doğal nikotin yapraklarından elde edilen nikotin tuzu bulunur. Ayrıca piyasadan PG ve VG maddelerini de temin ederek Ruthless Salt Likiti evde yapabilme imkanınız vardır. Ancak çok dikkatli ve özenli olunması gerekmektedir. Kendi kişisel damak tadınıza ve zevkinize uygun olarak bu likiti yapmak istediğinizde, içerikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeniz ve kontrol etmeniz gerekmektedir. İstediğiniz oranlarda ve aromalarda uygun ve güvenilir bir şekilde Ruthless Salt Likiti hazır olarak satın alabilirsiniz. İlle de kendiniz yapmak istediğinizde ise bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG), baz olarak da nikotin tuzu ve aromaları ekleyerek karışımı hazırlayıp kullanabilme imkanı vardır. Bileşenleri en doğru şekilde bir araya getirebilmek adına şırınga veya damlalık kullanmanız önerilmektedir. Damlalık şişeler yardımıyla karışımlarınızı hijyenik ve ölçülü bir şekilde yapabilirsiniz. Uğraşmak istemeyenler ise güvenilir sitelerden Ruthless Salt Likiti hazır halde temin edebilirler.

Menu