Çok Satanlar

Ruthless 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Ruthless E-Likit nedir? Özellikleri Nelerdir?
   

Ruthless e-likit premium sınıfına giren; ABD Güney California’da üretimlerini yapan bir markadır. 2011 yılından itibaren elektronik sigara tutkunları için bir vazgeçilmez olmuştur. Ayrıca bu markanın ismini Ruthless e-juice olarak da görebilirsiniz. Yüksek vg(bitkisel gliserin) oranıyla da kullanıcıların dikkatini çeken Ruthless e-likit; dolgun ve yoğun aromalarla elektronik sigara severlere lezzetli bir buhar deneyimi sunmaktadır.

Ruthless E-Likitin Kaç Nikotin Değeri Var ve Hangi Nikotin Seviyesini Seçmeliyim?
   

Ruthless e-likit nikotin çeşitliliği konusunda da elektronik sigara severlerin karşısına farklı alternatiflerle çıkmaktadır. E-likitleri 0 mg - 3 mg - 6 mg - 18 mg arasında değişen nikotin seviyelerine sahiptir. Hangi nikotin seviyesini seçeceğiniz kullanıcının daha önceki kullanım alışkanlıklarına göre değişebilir. Kısaca; buharı çektiğinizde boğaz vurumu hafif bir deneyim yaşamak isterseniz düşük mg lı nikotin seviyelerini seçebilirsiniz. Daha yoğun buhar deneyimleri için se yüksek mg li nikotin seviyelerini seçmelisiniz.  

Ruthless E-Likit Kaç ML?
   

Ruthless e-likit karşımıza farklı ml değerleri ile çıkmaktadır. Ürün yelpazesinde boyutları 15 ml - 30 ml - 60 ml ve 120 ml arasında değişen mat şişelerde yoğun aromalı ve kaliteli e-likit içeriklerine yer veriyor. Firmanın Ruthless E-Juice e-likitleri sahip oldukları yüksek VG(bitkisel gliserin) oranından dolayı premium likit sınıfında sayılsa da her e-likit aromasının küçük farklılıklar gösteren pg(propilen glikol) ve vg(bitkisel gliserin) oranları bulunuyor. 

Ruthless E-likit Salt Likit ile Karıştırılır mı?
   

Ruthless e-likit asla salt likitler ile karıştırılmamalıdır. Ruthless  e-likitler ancak kendisi gibi likitlerle ile karıştırılabilir. Kullanıcılar bazen değişik tatlar ve aromalar elde etmek adına likitlerini karıştırırlar. Bu durum ne kadar eğlenceli gözükse de likitler aynı türevde veya kimyasal yapıda olmadığı durumda coil ömrü etkilenir, boğazdaki vurumlarda olumsuzlukların meydana gelmesine de sebep olur. Bununla birlikte diyelim ki bu karışımı yine de yapacağım dediniz; bu yaptığınız karışımın etkileri fazla yük bindirdiğinden dolayı cihazınıza dolayısıyla ekonominize de zarar verecektir. Hem içim hem doyum hem de cihaza vereceği zararlar nedeni ile Ruthless e-likit ve salt likiti karıştırmanız tavsiye edilmemektedir.

Ruthless E-likit Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Etmeliyim?
   

Ruhtless e-likiti şişesini bir kez açıp kullanmaya başladıktan sonra; kapatırken kapağın iyice kapanmış olmasına ve e-likitin hava ile temas etmemesine dikkat edilmeli. Çok soğuk ortamlarda e-likitler kristalleşebileceği için buzdolabında saklanmamalıdır. E- likitler en yararlı, ışıktan uzak, kuru ve oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Menu