Çok Satanlar

Voopoo 

Gösterilen 1 - 44 ile 44 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 44 ile 44 arasındaki öğeler
Voopoo Pod Mod Elektronik Sigara Nasıl Şarj Edilir?
   

Voopoo pod mod elektronik sigaralar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi, çalışmak için bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bazı Voopoo pod modlar gerekli enerjiyi pil veya pillerden alırken, bazı modeller ise dahili bataryalarla çalışmaktadır. Piller aracılığıyla çalışan cihazların pilleri, pil dolum aletleriyle tekrar doldurulup kullanılabilmektedir ya da kullanıcılarının tercihine bağlı olarak piller yenisi ile de değiştirilebilir. Bataryalı Voopoo cihazlarda ise cihazın şarj girişine uygun başlıklı şarj kablosuyla (ürünü orijinal ve sıfır olarak aldığınızda paketten çıkacaktır) şarj dolumu kolayca yapılabilir.

Voopoo Pod Mod Elektronik Sigara Cebe Sığar Mı?
   

Voopoo markası elektronik sigara dünyasında, her türden kullanıcıya her türden içim çeşidini ve deneyimini sağlayabilecek kadar çok çeşitliliğe sahiptir. Hatta en çok sayıda modeli olan elektronik sigara markalarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Durum böyle iken tüm Voopoo pod modlar hakkında bir genelleme yapmak yanlış olacaktır. Markanın büyük boyutlu cihaz kullanıcılarına yönelik Voopoo pod modları da bulunmaktadır. Fakat yine de pek çok Voopoo pod mod ideal boyutları ile cebe sığacak büyüklüktedir. Voopoo Vinci Air, Voopoo Argus Air, Voopoo Drag Nano ve Voopoo V Suit pod mod gibi pek çok model; pantolon, ceket ve mont ceplerine rahatlıkla sığacak boyutlardadırlar. Bu ve diğer model Voopoo pod mod tüm cihazların boyut ölçüleri ürün açıklamalarında da mevcuttur.

Voopoo Pod Mod Elektronik Sigara Yıkanır Mı?
   

Dünya genelinde sigara, puro ve pipo gibi tütün ürünlerini kullanan kişiler, teknolojinin gelişmesi ve yapılan birçok araştırma sonucu kullandıkları bu tütün ürünlerinin sağlığa çok zararlı olması nedeniyle yaklaşık 15 yıldan bu yana bu zararlı ürünleri, çok daha sağlıklı ve genele vurulduğunda daha ekonomik olan elektronik sigaralar sayesinde bırakmaya başladılar. Teknolojinin gelişmesi ve elektronik sigaralara olan talebin artması sonucu markalar da daha iddialı teknolojiler ve ürünlerle kullanıcılarını karşılamaya başladılar. Bu yeniliklerden biri de IP67 ve IP68 gibi; su, tozu ve bazı etkenleri geçirmeyen dayanıklılık sertifikalı pod modlar üretilmesidir. Fakat bu gibi dayanıklılık sertifikalarının elektronik sigaralara entegrasyonu tahmin edileceği üzere ve doğal olarak ürünlerin fiyatlarına da yansımaktadır. Voopoo tasarımcıları ise hem görsel sanat eseri niteliğindeki deri işlemeli dizaynlarından ödün vermemek hem de cihazlarına fiyat arttıracak bir faktör eklemek istemedikleri için çoğu Voopoo pod mod modelinin su geçirmezlik sertifikası yoktur. Bu yüzden IP67, IP68 veya başka bir dayanıklılık-geçirmezlik sertifikası bulunmayan Voopoo pod mod cihazların yıkanması tavsiye edilmemektedir. Ürünler her ne kadar belli oranlarda nem ve su etkenlerine karşı dayanıklı olsa da cihazın sağlığı için su geçirmezlik sertifikası olmayan Voopoo pod modların suyla yıkanması tavsiye edilmemektedir.

Voopoo Pod Mod Elektronik Sigaralar Az Mı Buhar Verir?
   

Voopoo pod mod elektronik sigaralar için az veya çok buhar verdiğini söylemek doğru olmaz. Çünkü tüm pod modlarda olduğu gibi Voopoo pod moddan çıkan buharın miktarı da cihazda kullanılan likitin türü (salt ya da e likit), Voopoo coilinizin ohm değeri ve Voopoo cihazınızı ayarladığınız watt değeri ile alakalıdır. Voopoo bu açıdan kullanıcılarını çok memnun eden bir pod mod markasıdır. Kullanıcılar, içim tercihlerine bağlı olarak kolayca MTL içim veya DTL içim yapabilirler. İdeal boyutları, sade, şık ve çekici tasarımı ile tek cihazda çok fonksiyonu yakalayışıyla kullanıcı dostu olan Voopoo pod mod elektronik sigaralar net bir şekilde ülkemiz piyasasında en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biridir.

Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Olan Voopoo Pod Mod Elektronik Sigara Hangisidir?
   

Pod mod elektronik sigaralara yeni başlayacak olan pek çok insan normal olarak hangi pod modu alması gerektiğini sormaktadır. Voopoo pod modlar, ideal (basit, pratik, taşınması kolay) kullanımları, kolayca değişen pod kartuşları ve pod modlara yeni başlayan insanları yoracak teknik arızalar çıkarmamasıyla daha önce hiç pod mod kullanmamış ve de sigara gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan kişiler için en uygun pod modlardandırlar. Voopoo Vinci Air, Voopoo Argus Air, Voopoo Drag Nano ve Voopoo V Suit gibi pod modlar Voopoo markasının en beğenilen ve en çok tercih edilen modelleridir. Bu pod modlara sahip olmanız durumunda birbirinden kaliteli ve keyifli içimleri deneyimleyebilirsiniz. Fakat belirtmek gerekirse, elektronik sigaralara henüz yeni başlayacak kişiler, cihazları için likit alırken alacakları likitlerin nikotin oranına (mg değerine) dikkat etmelidirler.

Pod Mod, Voopoo ürünleri ile farklı bir anlam kazanıyor. Sektörün önde gelen üreticilerinden olan marka, Japonya'nın en yüksek kalite üretim yapan temsilcileri arasında yer alıyor. 2010 yılından bu yana, yüksek kalite standartlarında elektronik sigara üretimi yapan markanın ciddi bir deniz aşırı ürün pazarlama ağı bulunmakta. İnovatif projeleri ile pod mod e-sigara ürünlerinde yeni teknolojileri bize sunan Voopoo, başta eşsiz hava akımı teknolojisi ve e-sigara dünyasında devrim niteliğinden kabul edilen sub-ohm teknolojisini geliştiren markadır. Sahip olduğu Ar-Ge biriminin yenilikçi vizyonu ile sürekli gelişim içerisinde olan marka bunun gibi pek çok yeniliği sektöre kazandırmaya devam etmektedir. Voopoo, yaygın servis satış ağı ile kısa zamanda dünyanın en çok tercih edilen elektronik sigara markalarından biri haline gelmiş durumdadır. Ürün kalitesi kadar, servis kalitesi ve müşteri destek kalitesi de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. www.pmturkey.net adresinde Voopoo Pod Mod ürünlerine uygun fiyatlarla ve en güvenilir şekilde ulaşabilir, nitelikli ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. 

Popüler Voopoo Pod Mod Ürünleri

Voopoo Pod Mod ürünlerinin en çok tercih edilenleri; Voopoo Drag S, Voopoo Drag X, Voopoo Drag X Plus, Voopoo Drag MAX, Voopoo Vinci Air, Voopoo Vinci, Voopoo Argus, Voopoo Argus X, Voopoo Argus Pro, Voopoo Argus Air, Voopoo V Suit şeklinde sıralanır. Benzersiz tasarımları ve gelişmiş teknik özellikleri ile güvenilir biçimde ürünleri satın almak için sitemizden sipariş oluşturmanız yeterlidir. Sizlere ürünlerinizi en kısa zamanda ve en uygun koşullarla %100 orijinal ürünleri ulaştırıyor olacağız.

Menu