Voopoo DRAG X PnP-X KIT

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 1075 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 1075 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 21.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

2,150.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Açıklama

Voopoo Drag-X PnP-X Kit

Voopoo, özellikle Birleşik Krallık'ta herkes tarafından sevilen bir şirkettir ve en yeni sürümleri sürekli olarak piyasada fırtınalar estirmektedir. Voopoo Drag-X PnP-X kiti, herkesin aşık olduğu Voopoo Drag X Pro serisi gibi önceki sürümlerinde yeni bir konsept. Ama şimdi Voopoo Drag-X profesyoneli bir kenara oturabilir çünkü şimdi bize inanılmaz Drag-X PnP-X'i getiriyorlar! Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 muhteşem renk ile herkes için bir şeyler var.

 

Uyumlu Coil  >  PnP Coil

 

Voopoo Drag-X PnP-X, Voopoo Drag X Pro'yu diğerlerinden üstün kılan bir dizi yeni özellikle donatılmıştır. İlk olarak, yepyeni üstten doldurma sistemi, doldurma deliğini döner bir kapağın altına gizleyen ve hiçbir şekilde sızıntı olmamasını sağlayan yenilikçi bir düğme tasarımı kullanır.

drag x pnp x renkler

Muhteşem Renkler

Voopoo Drag-X PnP-X Sadece harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda elinizde rahat hissetmek için yapılmış rahat ve şık bir deri tutma yeri ile 5 muhteşem renkte mevcuttur. Bu renkler; Şövalye Kırmızısı, Şövalye Kestanesi, Kartal Siyahı, Şövalye Grisi ve Altın Kalkan

Değişken Watt

Voopoo Drag-X PnP-X Kit, değiştirilebilir bobinlere ve değişken bir watt kontrolüne sahip bir pod cihazı olmasıyla, türünün ilk örneklerinden biridir! Bunu bugüne kadarki en devrimci ve çok yönlü pod cihazı yapıyor. Tam 80w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Pil Kapasitesi

Voopoo Drag-X PnP-X, bu boyutta bir cihaz için şaşırtıcı olan tek bir 18650 pil kapasitesine sahiptir. Bunun da ötesinde, 2A'da mümkün olan en hızlı şarj oranlarını sunan bir USB-C bağlantı noktası kullanır, yani bir saat içinde maksimuma kadar şarj olabileceğinden, güvenilir Drag-X PnP-X'iniz olmadan asla olmak zorunda kalmazsınız!

PnP-X Pod Tank

Yepyeni PnP-X Pod tankı, Voopoo Drag-X PnP-X'e eşlik etmek için yapılmış harika bir küçük pod. Yepyeni bir enjeksiyon stili doldurma deliği, 360 ° sonsuz hava akımı teknolojisi ve itme ve takma bobin seçenekleriyle bu tank, maksimum lezzet ve süper yoğun buhar bulutları için üretilmiştir. Öncelikle yüksek güçlü bir tanktır ve ohm altı kağıtlar için mükemmel şekilde uygundur ve PnP serisindeki tüm bobin seçeneklerini kullanır.

Güvenlik Her Şeyden Önemlidir

Her zaman olduğu gibi güvenlik her şeyden önemlidir, bu nedenle Voopoo, vapinginizi daha uzun süre daha güvenli tutmak için gerekli tüm korumalara sahip olduğunuzdan emin olurken ayrıntıları atlamayın! Yepyeni Gene TT, genel performansı %30 artırmak için çok sayıda güvenlik sisteminin yanı sıra bir güç tasarrufu modu ve voltaj yükselticiyi destekler.

Pürüzsüz ve Lezzet Bazı Coiller

Voopoo Drag-X PnP-X Pod Kit, şimdiye kadar çok popüler olan PnP Voopoo bobinlerinin kullanımına sahiptir ve vape'nin bir alt ohm olsanız da tam zevkinize göre uyarlanabilmesini sağlayan çok çeşitli bobin seçeneklerine izin verir. ağızdan akciğere vaper herkes için bir şey var.

drag x pnp x kutu içeriği

Bu kit şunları içerir

1 x Voopoo Drag-X PnP-X
1 x PnP-X Pod Kartuş 5ml
1 x PnP-VM1 0.3ohm Coil
1 x PnP-VM6 0.15ohm Coil
1 x USB-C Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu