Voopoo Vinci 3 Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 895 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 895 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 17.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

VINCI 3, sigara içenlerin ve POD kullanıcılarının MOD'a benzer vaping deneyiminin keyfini kolayca çıkarmalarını sağlayan POD MOD cihazıdır.

Daha Fazla Detaylar

1,790.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Açıklama

Voopoo VINCI 3, taşınabilir bir gövdede büyük kapasiteli 1800mAh dahili pil ile donatılmıştır. Mobius Airflow System ile 5-50W ayarlanabilir güç aralığı, saf, sıkı-gevşek vaping deneyimini tamamen karşılar. Boğulma yok, kullanımı kolay, daha güçlü, tek adımda buharlama.

 

Uyumlu Kartuş  >  Voopoo Vinci 3 Kartuş

Uyumlu Coil  >  Voopoo PnP Coil

 

Renk: Toplamda 5 CMF (Karbon Fiber Siyahı, Aurora Kırmızısı, Karbon Fiber Mavisi, Aurora Mavisi ve Gül Altın)
Malzeme: Çinko Alaşımı + Karbon Fiber
Pil Kapasitesi: 1800mAh dahili pil
Kit Coilleri: PnP-TW30(0.3Ω,4ml),PnP-DW60(0.6Ω,2ml)
Tüm PnP Coilleri ile uyumludur
Önerilen Likit: Nikotin≤50mg

VooPoo vinci 3 hava ayarı

Hava Akışı Ayarı

VINCI 3, mükemmel hava sızdırmazlığı sayesinde 100-3000 pa hava akışı ayarı sunar. 5-50W'lık ayarlanabilir bir çıkış gücüyle, kullanıcılar farklı watt ayarlarında çoklu vapingin keyfini çıkarır. 5-25W çıkış gücünde, kullanıcılar yüksek dirençli sıkı bir nefes alabilirler. 26-40 W çıkış gücünde, kullanıcılar MTL ve DLT arasında gevşek DTL yaşayabilir. 41-50W çıkış gücü ile kullanıcılar, boğulmadan ve nikotin bağımlılığını hızla gidermeden, ciğerlere kadar uzanan sürükleyici buharın keyfini kolayca çıkarabilirler.

Pil Kapasitesi

VINCI 3, pil kapasitesinde yükseltildi. Pod boyutundaki cihaz, yerleşik bir 1800mAh pil ve tek bir şarjla 2 günlük buharlamayı destekleyebilen tam şarjlı bir VINCI 3 ile donatılmıştır.

VooPoo vinci 3 yandan gorunum

Etkileşim dizaynı

VINCI 3, çok işlevli bir ateşleme düğmesini ve 0,69 inçlik etkileşimli ekran tasarımını birleştirir. Otantik bir tat için öğrenmemenin maliyeti ve tek ihtiyacınız olan tek düğme işlemidir.

VooPoo vinci 3 kutu içeriği

Paket İçeriği

1* VINCI 3 MOD POD Cihazı
1* Boş Kartuş (4ml)
1* PnP-TW30 (0,3Ω)
1* PnP-DW60 (0,6Ω)
1* Kullanım Kılavuzu
1* C Tipi Kablo

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu