Çok Satanlar

Vaporesso 

Gösterilen 1 - 38 ile 38 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 38 ile 38 arasındaki öğeler
Vaporesso Pod Modların Kullanımı Sağlığa Zararlı Mıdır?
   

Her ne kadar Vaporesso Pod Mod gibi elektronik sigara çeşitlerinin nikotin içerdikleri için sağlığa zararlı olduğu iddia edilse de doğru kullanım yapıldıktan sonra ve üstelik patlıcan, karnabahar, domates gibi pek çok sebzede dahi bolca nikotin bulunduğu da göz önünde bulundurulursa, Vaporesso pod modların kullanımında hiçbir zarar olmadığı aşikardır. Özellikle de sigara ve diğer tütün ürünlerinin sağlığa ne kadar zararlı olduğu araştırmalar ve yaşanmışlıklarla net bir şekilde ortadayken. Vaporesso elektronik sigaralar diğer nikotin tüketim araçlarına oranla neredeyse zararsızdır. Vaporesso pod mod gibi elektronik sigaralarda kullanılan salt likitlerde sadece tütün yapraklarından elde edilen salt nikotin tuzları, aromalar ve VG-PG bulunmaktadır. Vaporesso gibi pod mod elektronik sigaraları; sigara, puro, pipo ve nargile gibi tütün ürünlerinden ayıran en büyük şey ise nikotinin yanarak yani duman yoluyla değil, buharlaşma yoluyla buhar olarak solunmasıdır. Bu da Vaporesso pod modların neredeyse zararsız olduklarının bir göstergesidir.

Vaporesso Pod Modlar Normal Sigaradan Sonra Kilo Aldırır Mı?
   

Vaporesso elektronik sigaralar günümüzde en çok, sigara gibi tütün ürünlerinden kurtulmak isteyenler tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bilindiği üzere sigarayı bırakınca iştah artışı ve metabolik hız düşümünden kaynaklı olarak bazen kilo alma durumu gerçekleşebilmektedir. Peki sigaradan Vaporesso pod mod elektronik sigaraya geçince kilo alma gibi bir sorun olur mu? Kesinlikle olmayacaktır. Vaporesso pod mod iştahınızı açacak bir durumun tam tersine içerisindeki aromatikler sayesinde bazı zamanlar tatlı yeme ihtiyacı dahi hissettirmez; üstelik metabolizma hızında da düşüş olmaz. Bu nedenle Vaporesso pod modları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Patlar Mı?
   

Vaporesso gibi markaların beğenileri toplamasıyla günümüzde iyice yaygınlaşan pod mod elektronik sigaralara olan ilgi de giderek artmaktadır. Bununla birlikte pod modlar hakkında söylentiler, merak edilenler ve sorular da sürekli çoğalmaktadır. Özellikle de son zamanlarda pod mod elektronik sigaraların patlayıp patlamaması en çok merak edilenlerin ve sorulan soruların başında gelmektedir. Belirtmeliyiz ki elektronik devre barındıran tüm cihazlar gibi Vaporesso pod modlar da su ile temas ettiklerinde patlama ve bozulma riskine sahiptir. Ancak hiçbir Vaporesso pod mod su ile temas etmediği ya da güneşin altında yani fazla sıcaklığa veya fazla neme maruz kalmadığı sürece patlama ya da benzeri durumlar söz konusu olmayacaktır. Başta Vaporesso gibi kaliteli ve üst segment markalar ve hatta kalitesiz markalar dahi patlama ya da elektriksel herhangi bir sorunla karşılaşmamak için cihazlarının tasarım ve üretimleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak zorundadırlar.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Sigara Ağır Mı?
   

Bu sorunun 2 farklı anlamı varken aynı şekilde 2 farklı yönden de cevabı vardır. İlki Vaporesso pod modların içimi ağır mıdır? İlk sorunun cevabı şu şekildedir; içimin ağırlığı veya hafifliği cihazın markasıyla tamamen alakasızdır. Yapılan içimin yoğunluğunu, sadece kullanılan likitin nikotin değeri (mg oranı), cihazın pod kartuş kısmında kullanılan coilin ‘ohm’ direnci ve cihazın watt ayarı gibi kullanım etkenleri belirlemektedir. Yani içim şekli tamamen kullanıcının kontrolündedir ve tercihe göre ayarlanabilir. İkinci soru ise Vaporesso pod modların boyutsal ağırlığı ile ilgiliyken cevabı şu olacaktır; Vaporesso pod modlar boyutları ve tasarımları ile kullanıcılarına küçük, sade ve şık bir tasarımla beraber kolay kullanımları ile de rahatlık sağlamaktadır. Vaporesso pod modlar tasarlanırken ve üretilirken tamamen kullanıcı dostluğu hedeflenerek yapılmıştırlar ve gün boyunca taşıyıp keyifli içimlerinizi yaptığınız Vaporesso pod mod hafifliği sayesinde yanınızda olduğunu hissetmeyeceksiniz.

Vaporesso Pod Mod Elektronik Sigara Coili Ne İşe Yarar?
   

Vaporesso pod mod elektronik sigaralarınızda pod kartuşta muhafaza edilip cihazdan buhar olarak içimini yaptığımız likitleri buharlaştıran Vaporesso coiller bulunur. Vaporesso coil modelleri MTL içim gibi nikotin doygunluğunu ya da DTL içim gibi bol buhar çıkışı ve bol aromayı hedefleyen içimler için özel olarak üretilmektedirler. Tüm coillerde olduğu gibi Vaporesso coillerin de işi, pod kartuşun içindeki likiti en iyi performansta buharlaştırarak kullanıcısına sunmaktır.

Vaporesso, 2006 yılında üretime başlayan ve kısa zamanda sektörün en beğenilen markalarından bir tanesi haline gelmiş olan pod mod elektronik sigara üreticisidir. Smoore markalarından olan Vaporesso, yüksek teknolojili ve inovasyon ürünü cihazları ile elektronik sigara tüketicilerine ihtiyaçları ile tam anlamıyla örtüşecek ürünleri sunuyor. Smoore dünya çağında 5 arge üssü, 10 fabrika ve 1000’den fazla çalışanı ile mevcut şartlar altında sektörün en büyük firmalarından bir tanesi ve firmaya ait 800 civarında patent bulunuyor. Dünyanın pod mod e-sigara alanında en büyük üreticilerden olan firma, her yıl milyonlarca ürünü piyasaya sunmakta ve dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Smoore markalarının tamamında olduğu gibi; Vaporesso üretim bandında da toplam kalite yönetimi ilkeleri benimseniyor ve müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Vaporesso, PTF (Press to fill) teknolojisi ile pod mod elektronik sigara dünyasında devrim niteliğindeki dolum sistemini kullanıcılara sunuyor. Bunun yanında Vaporesso ürünlerinde kullanılan CCELL ceramic pod kartuş teknolojisi de, efektif bir kullanım elde edilmesini sağlıyor. www.pmturkey.net üzerinden Vaporesso ürünlerine en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Popüler Vaporesso Pod Mod Ürünleri

Popüler Vaporesso pod mod modelleri, Vaporesso Renova Zero Pod, Vaporesso Aurora Play Pod, Vaporesso Nexus Pod şeklindedir. Farklı donanım seviyelerinde, gelişmiş kullanım özelliklerini sunan marka, uzun ömürlü pod mod ürünlerine sahip olmanızı sağlıyor. Her kullanıcı için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Vaporesso ürünlerine orijinallik garantisi ile sitemizden ulaşabilirsiniz.

Menu