Vaporesso Zero S Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 495 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 495 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 9.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

990.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Açıklama

Vaporesso Zero S Pod System Kit, acemiler için kullanıcı dostudur, göz kamaştırıcı tasarımı ile saten parlaklık ve ipeksi bir tutuş hissi verir. Çinko alaşımlı yapı ile tamamlanmıştır, hem görsel etki hem de aşınma direnci sağlar. Sıfır S, dahili 650mAh pil ile çalışır. 45 dakikadan fazla şarj edilemez. Zero S ve entegre 1.0ohm-1.3ohm mesh coilli tüm Zero kartuşlarla uyumludur. 2ml E-likit tutar ve üstten doldurma sistemine sahiptir. Zero S vape entegre bir Lezzeti geri kazandırmak ve MTL vapingini tatmin etmek için 1.2ohm coil.

Harika Nikotin & Lezzet

Yeni 1.2Ω MESH Zero S kartuş, buharcıların yüksek nikotin memnuniyeti ve harika tat taleplerini karşılayan E-likit aromalarının yanı sıra doğru hava akışını da üretir.

Kullanışlı Üst Doldurma Sızdırmazlığı Artırır

Sadece kullanımı kolay değil, Üstten Doldurma Sistemi ayrıca sızıntıyı önleyerek daha güvenli bir buhar deneyimi sağlar. Sızıntı Önleyici Anti-MESSING SSS Sızıntıya Dayanıklı Teknoloji, e-likiti sıkıca içeride kilitler ve buharlamanız boyunca dağınık sızıntıyı önler.

Son Derece Uyumlu Yüksek Erişilebilirlik

ZERO S Pod, 1.0Ω ila 1.3Ω direnç arasındaki tüm ZERO serisi kartuşlarla uyumludur. Yeni 1.2Ω kartuş, önceki ZERO kartuş ürünleriyle de uyumludur.

Nefes alma aktivasyonu sayesinde, bir düğmeye bile tıklamadan vaping yapmaya başlayabilirsiniz. Sadece ağızlığı üfleyin ve cihazınız, bir sigara hissini yeniden yaratan MTL tarzı bir nefes için gizli bir buhar seviyesi yaratacaktır. Zero S ayrıca, podunuzun direncine bağlı olarak doğru watt çıkışını otomatik olarak algılayacak ve eşleştirecek bir akıllı çipe sahiptir.

Zeros S, 1.0 Ohm ila 1.3 Ohm arasında bir dizi dirençte coillerle tüm Zero kartuş serisi ile uyumludur. Bunlar üstten doldurma bölmeleridir, böylece bunları cihazınızdan çıkarmanıza gerek kalmadan yeniden doldurabilirsiniz. Ayrıca dağınıklığı azaltmak için sızdırmaz teknolojiye sahiptirler. Kitte bulunan pod, en iyi sonuçlar için 50/50 veya yüksek PG e-likitlerle eşleştirmeyi önerdiğimiz 1.2 Ohm'luk bir coile sahiptir. Coilin mesh tasarımı sayesinde, daha iyi lezzet için daha fazla e-likit daha hızlı ısıtılır.

Kutu İçeriği

1 * Vaporesso Zero S Pod

1 * Vaporesso 1.2ohm Zero S Kartuş

1 * Tip-C Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Kartı

1 * Hatırlatma Kartı

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu