Çok Satanlar

Vapefly 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
  • Vapefly Jester Kartuş
    200.00 TL Stokta
    Vapefly Jester Pod Kartuş, sizin seçiminize göre iki farklı özelliktedir. Kartuşlar 2 ml kapasitededir. Vapefly Jester Pod Kartuş, seçiminiz için DIY RBA kartuş (kendi sarım deneyimlerinizi yapmak için bunu seçin) ve Meshed Kartuş (hazır Coil kullanmak için bunu seçin) olmak üzere iki tipte geliyor. Her bir kartuş 2 ml likit kapasitesine sahiptir.
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Vapefly POD Kartuşlar Hangi Likitle Kullanılır? 
   

Vapefly kartuşlarda kullanılan likitler salt nikotin içeren likitlerdir. Salt nikotin denildiğinde akla ilk ağır nikotinler gelse de 20 mg ve 50 mg arasında nikotine sahip likitler bulunabilir. Aynı zamanda kişiler daha da düşük nikotine sahip likit arıyorlarsa bunu bulmak oldukça zordur. Nedeni ise sayılı bir şekilde çok az üretilmesidir. 
Vapefly POD kartuşlar için kullanılan likitlerin nikotin oranları her yerde bulunabilecek ürünlerdir. Bu sayede alım işlemlerinde herhangi bir şekilde sıkıntı meydana gelmez. Kişiler genel olarak E Liquid France markasını tercih ederler. Bu markanın oranları %50 VG oranında içerir. Aynı zamanda Vapefly POD kartuşu özellikle yüksek nikotinli likitler için kişilere uygun performansı sergiler. 

Vapefly Kartuş Nasıl Çıkarılır?
   

Vapefly Mod Elektronik cihazınızın püskürtücüsünün kirli olması düşük buhar koyu renkli e-likit ve kötü bir tat oluşturur. Vapefly cihazın atomizer kaliteli e-likit ile doldurulursa kirlenmesi uzun zaman alır. Atomizeri temizlemek için bir kapta sıcak suda kaynatılır. İstenirse pişirme sodası da eklenebilir kaynatmalı sırasında pencereyi açmayı unutmayın. Atomizerin kaynaması ile birlikte kötü kokular yayılacaktır. 
Kaynama süresi 5 ya da 10 dakika olarak tavsiye edilir. Çok uzun süre kaynamada bobin hasar görür Daha sonrasında atomizeri birkaç dakika kadar soğuk suya koyun ve tekrar kaynatın. Koku hala geliyorsa yeniden kaynatın. Atomizere çok az miktarda alkol dökebilirsiniz ve sonrasında durulayabilirsiniz.

Vapefly Kartuş Bitince Likit Yanar Mı?
   

Elektronik sigara dünya genelinde yeni bir ürün sayılır. Ancak Vapefly gibi kaliteli ve müşterisini memnun eden markalar sayesinde Pod Mod Elektronik Sigaralar kısa zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada büyük kitlelerin talep gösterdiği bir ürün olmuştur. Vapefly gibi pek çok marka Elektronik sigaranın içerisinde kullanılan kaliteli likitleri sayesinde normal sigarada bulunan zararlı kimyasallar yoktur. Bu da Vapefly elektronik sigaranın kullanıcısına daha sağlıklı bir kullanım sunması demektir. Elektronik sigara kullanıcılarının kullanım hatasından kaynaklı sıklıkla karşılaşmış oldukları bir problem coil yanmasıdır. 
Bu durumla karşılaşıldığında kötü bir tadın yanında iç atomizer de mahvolur. Bu da ekstra bir masraf anlamına gelir. Bu nedenle coili yanmaktan kurtaracak birkaç basit adıma dikkat etmeniz gerekir. Coil yanmasının önüne geçmek için Vapefly elektronik sigaranızı kullanırken içerisinde mutlaka yeteri kadar likit bulunması gerekir.

Vapefly Kartuşu Pamuk Değişir Mi?
   

Vapefly POD elektronik sigara kullanan kişiler hazır sarılmış coiller ya da kartuşlar kullanmış olsalar bile coil değişimi yapmak istemezler. Bu işlemin Vapefly elektronik sigara içim keyfine zarar verdiğini düşünen kullanıcılar bunu yapmaktan kaçınır. Vapefly Pod Elektronik sigara kullanıcıları kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftada ya da 10 günde bir coil değişimi yapmak zorundadırlar. 
Yeni ve temiz bir coil kullanıcının Vapefly elektronik sigarasından aldığı tadı daha da artıracaktır. Bazı Elektronik sigara modelleri zaman zaman yanık kokusu verebilir ancak yine de tatlarında herhangi bir değişiklik hissedilmez. Ancak likit tadında hissedilir bir tat ve koku değişimi varsa mutlaka coil değişimi yapılması gerekir.

Menu