Çok Satanlar

Smok 

Gösterilen 1 - 47 ile 47 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 47 ile 47 arasındaki öğeler
Smok Pod Kartuş Nasıl Kullanılır?
   

Smok Pod cihaz ve Pod Kartuşun kurulumunu yapmak son derece kolaydır. Bu marka genellikle coil yapısı değiştirilemeyen pot kartuşlarla çalışır. Bu durum kartuşun kurulumu sırasında işinizi son derece kolaylaştırır. Yapılması gereken tek sigara içimi ya da yumuşak bir içime karar verilmesi.1.0 ohm direnç bobin yüklenmiş olan pod kartuş oldukça yumuşak bir içim sunar. 
Smok markasının bazı modellerinde kullanıcı kolaylığı ve rahatlığını arttırmak için herhangi bir ateşleme tuşu bulunmaz. Ateşleme yapmak için yapılması gereken tek şey cihazdan çekim yapmaya başlamaktır. Ağızlık kısmından buhar çekimi yapıldığında cihazın nefes çekim sensörleri devreye girer ve otomatik olarak buhar vermeye başlar. Salt likit dolumu yapılırken dikkatli olunmalıdır. Dolum yapılırken plastik eldiven kullanmaya özen gösterilmelidir. Nikotin değeri yüksek olduğundan Salt likitler elinize bulaşabilir. 

  Smok Pod Kartuş Nasıl Sarılır?
   
"Elektronik sigara modellerinin hemen hepsi e-likit içeriği ile çalışırlar. E-likit içeriği salt likit olarak da bilinir. Bu likitler yüksek nikotinin değerine sahiptir. Düşük watt derecesi ile az buhar verilse de salt likit için oldukça idealdir. Cihaz şarj edildikten ve tam doluma ulaştıktan sonra cihazı kolay bir şekilde kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. Öncelikle cihaz şarj edilmeli bobin değişimi yapılmalı ve salt likit dolumu ile cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Likit dolumu kartuşun yanındaki kısımdan yapılır. Bu kısım silikon bir tıpa ile kapatılır. Cihazın likit dolumunu yaptıktan sonra ve şarj dolumu gerçekleştirildikten sonra kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. "
Smok POD Kartuş Nasıl Temizlenir?
   

Smok POD kartuşun temizleme işlemi oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde içerisinde bulunan malzemelere zarar vererek kullanılmaz hale gelebilir. İşlem sırasına geçmeden önce ilk olarak sökme işlemi gerçekleştirilir. Smok POD Kartuş tamamen söküldükten sonra gerekli malzemeler kenara dizilir ve temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bir peçete veya bez yardımı ile küçük hareketler uygulanarak işlem tamamlanır. 
Tamamlandıktan sonra bütün sökülen malzemeler sırasıyla geri takılır. Eski halinde takılmadığı takdirde çalışması mümkün değildir. Bu yüzden iyi bir şekilde ezberlenerek işlemler gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda kaba hareketler de asla bulunulmamalıdır. Oldukça hassas yapı ile üretilmiş olan kartuşların tel gibi malzemeleri kolay bir şekilde yamulabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. 

Smok Pod Kartuşun Akıtması Nasıl Engellenir?
   

Çoğu pod kartuşda olduğu gibi Smok POD Kartuşun akıtmasının ana nedeni büyük bir olasılıkla sıcaklık ve basınçtaki değişikliklerdir. Sıcaklıktaki ani artış kapsüllerin içerisindeki basıncı artırır. Bu da akıntıya neden olabilir. Sızıntının sebeplerinden biri de likit dolumu sırasında tankın alt tarafında bulunan hava kanalının açık kalmasıdır. Smok elektronik sigarada çok ani ve sert çekimler sızıntı oluşmasına yol açabilir. 
Hepsinde olduğu gibi Smok elektronik sigaralarda da çok sert hızlı ve de boğazı zorlayacak çekimlerden kaçınılmalıdır. Böylece sızıntının önüne geçilebilir. Ayrıca Smok elektronik sigaranızın atomizerinin haftada 1 ya da 2 kez olacak şekilde değiştirmek cihazın ömrünü uzatır. Ayrıca atomizer değişimi ile likit sızıntılarının da önüne geçmiş olursunuz.

Smok Pod Kartuş Nasıl Kullanılır?
   

Smok pod kurulumunu yapmak son derece kolaydır. Bu model coil yapısı değiştirilemeyen özel mühendislik tasarımlı Smok pod kartuşlarla çalışır. Bu durum Smok kartuşun kurulumu sırasında işinizi son derece kolaylaştırır. Yapılması gereken tek sigara içimi ya da yumuşak bir içime karar verilmesi 1.0 ohm direnç bobin yüklenmiş olan Smok pod kartuş oldukça yumuşak bir içim sunar. 
Bu modelin üzerinde herhangi bir ateşleme tuşu bulunmaz. Ateşleme yapmak için yapılması gereken tek şey cihazdan çekim yapmaya başlamak. Ağızlık kısmından buhar çekimi yapıldığında cihaz otomatik olarak buhar vermeye başlar. Salt likit dolumu yapılırken dikkatli olunmalıdır. Dolum yapılırken plastik eldiven kullanmaya özen gösterilmelidir. Nikotin değeri yüksek olduğundan Salt likitler elinize bulaşabilir.

Menu