Çok Satanlar

Black Note 

Black Note E-Likit Nedir? Diğer Likitlerden Farkı Nedir? 
   

Black Note premium likit ürünlerinin tamamı tütün içerikleri barındıran likitlerdir. Black Note markasını özel yapan detay, e-likitlerin üretimini yaparken piyasada bilinen aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaları; buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeleri kullanmamalarıdır. Black Note, dumansız bir dünya için çabalamakta ve piyasadaki en kaliteli tütün e-likitini yaparak bu hedefe ulaşmaya çalışmaktadır.

Black Note E-Likitin Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Black Note likitinin nikotin değerleri 0mg, 3mg, 12mg, 18mg olarak değişiklik gösterir.

Black Note E-Likit Kaç ML’dir?
   

Black Note likitleri dünya’da en çok bilinen tütünlü likitlerin başında gelir. Özel olarak damıtma yöntemi ile üretilen likitlerde kimyasal herhangi bir bileşen kullanılmadığını firmanın sitesinde yayımladığı bağımsız bir laboratuvar raporunda sizde inceleyebilirsiniz. Doğal olarak, sadece en iyi yaprakları ve yaprakların en iyi kısımları kullanarak, tek tütün çeşidinden elde edilir. Yapay tatlar, renkler, tatlandırıcılar veya kimyasal katkı maddeleri içermez.

Black Note likitleri 30 ml olarak satışa çıkarılmaktadır. Bu 30 ml olarak gelen paketler ise büyük bir silindirik kutu içinde küçük silindirik kutular halinde gelmektedir. Büyük kutunun içerisinde yine ürün ve firma hakkında bilgilerin yer aldığı bir katalog yer almaktadır.

Black Note E-Likit Ortalama Kaç Gün Yeter?
   

Black Note elektronik sigara likitlerini satın aldıktan sonra bir sonraki likite ne zaman ihtiyaç duyacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu anlamda e-likit ne kadar gider diye düşündüğümüzde bu sorunun yanıtının kullanıcıdan kullanıcıya ve tüketilen likit miktarına göre değişebileceğini söylemekte yarar var. Bu durum kullanım şekli, sıklığı gibi bir çok değişken sebebiyle tartışmaya son derece açık bir konudur. Uzun ömürlü bir likite sahip olabilmek için amaç doğrultusunda kullanım şarttır.

Black Note E-Likit Sağlığa Zararlı mıdır?
   

Elektronik sigaralar, gerçek sigaranın insan sağlığına vermiş olduğu zararlara karşılık olarak üretilmiştir. Piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilgi gören elektronik sigaralar aynı zamanda önemli bir tartışma konusu olarak da hala gündemdedir. Elektronik sigara ve içerisinde kullanılan e-likitler için sağlığa zararlı olup olmadığı hala tartışılıyor. Ancak yoğun olarak sigara kullanan ve bu alışkanlıklarından vazgeçemeyen insanlar için sigara ile kıyaslandığında; kesinlikle tercih sebebi olmalıdır. Sigaranın verdiği tatmini ve doyumu en az hasarla insanlara sunan elektronik sigara ve e-likitler sigaraya göre sağlığa zararlı olarak kabul edilmiyor. Bu nedenle sigara kullanımından vazgeçemeyen insanlara öneriliyor. 

Black Note e-likitlerinin üretimini yaparken piyasada bilinen aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaktadır. Buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeler kullanmamalarıdır. Black Note e-likit içeriklerine verdiği önemi ayrıca doğaya da vermektedir. Mümkün olduğunca plastik ürünlerden uzak, çevreye saygılı bir şekilde üretim yaptıklarını açıklamaktadır. Bununla beraber cam şişelerinin, kutularının ve kullanılan diğer kâğıt ürünlerinin tamamının geri dönüşümde kazanılmış ürünlerden hazırlandığını açıklamıştır. Kağıt malzemelere dokunduğunuz zaman da bir farklılık olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Black Note markasını özel yapan detay, e-likitlerin üretimini yaparken piyasada bilinen aromaları kullanmaktan ziyade gerçek tütün yapraklarından elde ettikleri doğal ekstrakt aromaları kullanmaları. Buna ek olarak ürünlerin hazırlanma aşamasında herhangi bir şekilde gıda boyası, tatlandırıcı (sweetener), Diasetil, Asetil Propionil, Akrolein, Asetoin, Etilen Glikol, Aseton gibi malzemeler kullanmamalarıdır.

Menu