Çok Satanlar

Five Pawns 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Five Pawns E-Likit Tavsiyeleri Nelerdir?
   

Five Pawns, dünya'daki en kaliteli likit üreten markalardan biridir. En çok tercih edilen Five Pawns e-likitleri; Five Pawns Castle Long, Five Pawns Castle Long Reserve, Five Pawns Grandmaster, Five Pawns Gambit

Five Pawns E-Likitin Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Five Pawns e-likitler gün boyu tüketime uygun ürünlerdir. Nikotin değerleri 0mg, 3mg, 6mg, 12mg ve 18mg olarak değişkenlik göstermektedir.

Five Pawns Likit Kaç ML’dir?
   

Five Pawns likitler elektronik sigara kullanıcılarına 60ml şişelerde sunulmuştur. Ayrıca likitler %100 orijinal kutusu ile elektronik sigara kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Marka dünyadaki en kaliteli likit üreten markalar arasındadır. Five Pawns markası elektronik sigara kullanıcıları için farklı aromalarda likit yaratma konusunda son derece başarılı bir markadır. Sınırlı sayısa ürettiği Five Pawns Castle Long Reserve şişesi de damlalıklı kapağı ile elektronik sigara severlerin beğenisini kazanmaktadır.

Five Pawns E-Likit Sağlığa Zararlı mıdır?
   

Elektronik sigaralar, gerçek sigaranın insan sağlığına vermiş olduğu zararlara karşılık olarak üretilmiştir. Piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilgi gören elektronik sigaraların sağlığa zararlı olup olmadığı önemli bir tartışma konusu olarak da hala gündemdedir. Ancak yoğun olarak sigara kullanan ve bu alışkanlıklarından vazgeçemeyen insanlar için sigara ile kıyaslandığında; kesinlikle tercih edilmesi önerilmektedir. Sigaranın verdiği tatmini ve doyumu en az hasarla insanlara sunan elektronik sigara ve e-likitler sigaraya göre sağlığa zararlı olarak kabul edilmiyor. Five Pawns e-likiti ölçülerinde kullandığınız taktirde bağımlılık yapmadan normal sigara kullanımını da azalttığı bilinmektedir.

FivePawns E-Likit Ortalama Kaç Gün Yetmektedir?
   

Five Pawns e-likit Amerika California menşeili bir likit markasıdır. Markanın ürünleri yalnızca içerik bakımından değil şişe ve kutu kalitesi açısından da kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Bu ürünler daha çok kaliteli bir şarap ya da viski gibi kutulanmış olan likitlerdir. Bu ürünler elektronik sigara kullanıcıları tarafından dekoratif bir aksesuar olarak da sergileniyor. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından tam not almış olan marka, kullanıcılara farklı ve lezzetli bir içim deneyimi yaşatıyor. Five Pawns e-likitin kaç gün yettiği elektronik sigara kullanıcısının kullanım sıklığına bağlıdır. Bu durum kullanım şekli, sıklığı gibi bir çok değişken sebebiyle tartışmaya son derece açık bir konudur. Uzun ömürlü bir likite sahip olabilmek için amaç doğrultusunda kullanım şarttır.

Menu