Çok Satanlar

Pachamama 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Pachamama E-Likitlerde Hangi Aromayı Seçmeliyim?
   

Pachamama e-likitlerinin ürün yelpazesine göz attığımızda bir meyve şöleniyle karşılaşıyoruz. Birbirinden farklı meyve kombinasyonlarıyla keyifli bir buhar deneyimi yaşatan Pachamama e-likitlerde hangi aromanın kullanılacağı, elektronik sigara içen kişinin damak zevkiyle çok doğru orantılı bir durum. Yorumları ve geri dönüşleri incelediğimiz zaman e-likitte meyve aromaları buhar deneyimi severlerin memnun kaldığını gözlemliyoruz. Ayrıca tüm gün içime uygun olan Pachamama boğaz vurumundaki hafifliği, yoğun aroma ve buhar özellikleriyle elektronik sigara likitleri arasında sevilen bir markadır. Öne çıkan aromaları; egzotik karışımıyla Pachamama mango, ejder meyvesi ve ananas, hindistan cevizi ve krema severler için Pachamama şeftali, papaya, hindistan cevizi ve krema ve bunun gibi daha bir çok karışımı Pachamama nın ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. 

Pachamama E-likitler Ortalama Kaç Gün Gider?
   

Bu sorunun aslında hiçbir zaman kesin bir cevabı yoktur. Elektronik sigara kullanıcıları arasında yapılan bazı araştırmalarda ortalama likit tüketimi konusunda verilere ulaşılmıştır. Standart ölçülerde bir elektronik sigara kullanımı sonucunda insanların ortalama olarak 10 ml bir likiti yaklaşık olarak bir haftada tükettiği belirlenmiştir. Bu bilgilerden yola çıkarak bu soruyu merak eden kişiler kendi kullanımlarını düşünerek cevap bulabilirler. Fakat özellikle belirtmek de fayda var ki; likiti uzun süre kullanma amacında olan bir kişinin bu amaca uygun bir şekilde likitini kullanması gerekmektedir.

Pachamama E-likitler Sağlığa Zararlı mı?
   

2006 yılından beri popüler olan elektronik sigaralar içerisinde kullanılan e-likitler ile ilgili sağlığa zararlı mı sorusu sürekli gündemdedir. İçeriğinde pg, vg, aroma ve baz nikotin bulunan Pachamama e-likitler buharlaşma sonucu tüketilir. Sigarayı bırakmak isteyenler tarafından özellikle tercih edilir. Yoğun buhar ve aroma deneyimi sağlayan Pachamama e-likitler kana hızlıca karışarak normal sigara içermiş hissini verir ve nikotin ihtiyacını minimum seviyeye indirir. Günlük tüketime uygun, yumuşak bir içime sahip olan bu likiti ölçülerinde kullandığınız takdirde bağımlılık yapmadan, sigara bağımlılığından kurtardığı da bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak nikotin ihtiyacınızı buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına tercih sebebidir. Ayrıca normal sigaranın verdiği zararları düşünerek kıyaslayacak olursak zararsız kelimesini kullanmak doğru bir yaklaşım olacaktır.

Pachamama E-likitlerin Ortalama Fiyatları Nedir?
   

Likitlerde fiyatlar birçok noktaya göre değişiklik gösterir. İçine almış olduğu zengin aroma çeşitliliğiyle dikkat çeken Pachamama e-likit fiyatlarına baktığımız zaman alınamayacak kadar pahalı olmadığını görürüz. Çoğu ülkede de satılan ve elektronik sigara kullanan kişilerden beğeni alan Pachamama e-likitlerinin fiyatlarını incelediğimizde; genel ortalamasının 130tl ile 150tl aralığında olduğunu görürüz.

Evde Pachamama E-Likit Yapabilmek Mümkün mü?
   

Elektronik sigara kullananlar, belirli bir süre sonra artık kendi likitlerini yapıp yapamayacaklarını merak eder. Satışa sunulan e-likit çeşitlerinden artık sıkılan ve bu standart tatların dışında kendi zevklerine göre farklı e-likit hazırlamak isteyenler için evde e-likit yapmak tabii ki mümkün olabilir. Ancak çok dikkatli, hassas ve kontrollü olunması gerekmektedir. Kendi kişisel damak zevkinize ve içim keyfinize uygun olarak bu likiti yapmak istediğinizde içerikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeniz ve yapım aşamasında kontrollü olmanız gerekmektedir. Bileşenleri en doğru ve ölçülü şekilde bir araya getirebilmek adına şırınga veya damlalık kullanmanız; karışımlarınızı ölçülü ve hijyenik bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar. Evde Pachamama e-likiti yapabilmek için öncelikle likitin içeriğini çok iyi tanımak gerekir. Pachamama e-likitin içerisinde bulunan bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG), baz nikotin ve aromaları gerekli şekilde temin ederek; kendi e-likitinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Uğraşmak istemeyenler ise güvenilir sitelerden Pachamama e-likiti hazır halde ve uğraşmaksızın temin edebilir. Ek olarak açıkça belirtmek gerekirse ne kadar dikkatli ve hassas olunursa olunsun yaptığınız likitin Pachamama e-likit ile aynı içim kalitesinde ve zevkinde olması mümkün değildir.

Pachamama Likit, Nikotinden hoşlanan ancak sigara içmek istemeyen yetişkinler için alternatif bir sağlık ruhuyla Charlie'nin Tebeşir Tozu, bir görevde olan eski sigara içenler tarafından kuruldu. Yanıcı sigaraların insanların zihinleri, bedenleri ve ruhları üzerindeki etkilerinin farkında olan ve daha iyi bir şey yaratmaya kararlı olan Charlie'nin kurucuları, dünyanın en kaliteli, en keyifli, lezzet dolu e-sıvılarını yaratmak için yorulmadan çalıştılar. Benzer düşünen yetişkinlere, sigarayı bırakmalarını sağlayacak ultra tatmin edici bir vape deneyimi sağlamak bir saplantı haline geldi. Ve şüphesiz, daha sağlıklı yaşam tarzları arayışındaki yolculuğumuz Charlie'nin başarısının önemli temeli oldu. 2014'ten bu yana lezzet profillerimiz, ürün tekliflerimiz ve markalarımız çarpıcı bir şekilde büyüdü, ancak Charlie's Chalk Dust halkı yaptığımız her şeyden hala büyük gurur duyuyor. Misyonumuza bağlıyız. Müşterilerimize bağlıyız. Charlie's sadece bir şirket veya marka değil… biz bir aileyiz. Ve ailemiz tüm gün, her gün tutku, yaratıcılık ve azim ile ortaya çıkıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz ve sorumlu inovasyon ve tam mevzuat uyumluluğuna sarsılmaz bir bağlılıkla, piyasadaki en iyi aromaları ve en seçkin buhar ürünlerini sunuyoruz.

Menu