Çok Satanlar

Sx Mini 

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
Sx Mini POD Kartuş Yıkanır mı?
   
"Sx Mini POD kartuşlar temizlenme aşamasında türüne göre yıkanması mümkün olan bir parçadır. Fakat sıcak su yardımı ile yıkandıktan sonra herhangi bir ıslak parça kalmayacak şekilde temizlenmelidir. Aksi takdirde bozulmalar meydana gelebilir. Bu durumla karşı karşıya olmak oldukça masraflı olacağı için yıkama yapılmaması daha mantıklıdır. Sx Mini markasının uzmanları hem cihazların kullanım sağlığı hem de içim deneyiminiz kalitesi için Sx Mini pod kartuşların maksimum 2 ile 3 haftada bir değiştirilmesini ve mümkünse dışardan müdahale edilmemesini önermektedir. Sx Mini POD Kartuşunuzu iyi bir araştırma ile aldığınızda yıkanmasında herhangi bir sıkıntı görülmemektedir. Çakma yani orijinal olmayan parçalarda, POD kartuşlarda yıkanma asla olmamalıdır. Kalitesiz bir parça olduğundan bozulma olması da muhtemel bir durum haline gelir. "
Sx Mini Pod Kartuş Hava Ayarı Nedir?
   
"Kullanmış olduğunuz Sx Mini elektronik sigaradan daha fazla keyif almak isteyebilirsiniz. Bunun için Sx Mini elektronik sigaranızda farklı içim modları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Ayrıca cihazda watt derecesi artırıldığında pillerden atomizer coile ile geçen elektrik enerjisi artar. Watt elektrik enerjisi ölçü birimine verilen isimdir. Elektrik üreten bir cihazın üretmiş olduğu elektrik enerjisi miktarı bu birim ile ölçülür. Sigara içim modu genel olarak düşük watt isteyen ve içen kişinin sigaraya benzer bir deneyim elde etmiş olduğu için modudur. Sx Mini elektronik sigaranızda kullanımında sigara içimi isterseniz watt derecesini düşürmeniz ce de atomizer coilin hava kanallarını biraz daraltmanız gerekecektir. "
Sx Mini Kartuş Ne Kadar Vakitte Bir Yenilemek Gerekir?
   

Sx Mini kartuşun her üründe olduğu gibi belirli bir süre içerisinde değiştirilmesi gerekir. Bu süre kişilerin kullanım sıklığı, şekli, süresi gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Bunun sebebi ise her bireyin farklı oranlarda kullanım göstermesidir. Ortalama bir kişi Sx Mini POD kartuşunu 1 ile 2 hafta da bir olarak değiştirilmelidir. Bir Sx Mini kartuş asla bir iki ay boyunca kullanılmamalıdır. Bu hem Sx Mini elektronik sigaranın işleyişini kötü yönde etkiler hem de istenilen verim elde edilmez. 
Sağlık için daha faydalı olması amacıyla mutlaka bir Sx Mini kartuş en fazla 2 hafta kullanılmalıdır. Tabi kişi eğer az bir şekilde tüketim sağlıyorsa süre uzayabilir. Ama bir kişi eğer normalin çok üstünde bir elektronik sigara tüketicisi ise iki hafta bile dolmadan kartuş değişikliği yapması gerekebilir.  

Sx Mini Kartuş Nasıl Temizlenir?
   

Sx Mini kartuş temizleme işlemi oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde içerisinde bulunan malzemelere zarar vererek kullanılmaz duruma gelebilmektedir. İşlem sırasına geçmeden önce ilk olarak sökme işlemi gerçekleştirilir. Sx Mini Pod Kartuş tamamen söküldükten sonra gerekli malzemeler kenara dizilir ve temizleme işlemi gerçekleştirilir. Bir peçete veya bez yardımı ile küçük hareketler uygulanarak işlem tamamlanır. 
Tamamlandıktan sonra bütün sökülen malzemeler sırasıyla geri takılır. Eski halinde takılmadığı takdirde Sx Mini Kartuşunuzun çalışması mümkün değildir. Bu yüzden iyi bir şekilde ezberlenerek işlemler gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda kaba hareketler de asla bulunulmamalıdır. Oldukça hassas yapı ile üretilmiş olan kartuşların tel gibi malzemeleri kolay bir şekilde yamulabilir ve kullanılamayabilir.

Sx Mini Kartuşu Sarmak İçin Nasıl Bir Tel Alınmalıdır? 
   

Sx Mini POD kartuş için kişiler oldukça çeşitli teller kullanır. Bu teller ile bobin sarımı gerçekleştirilir. Bobin sarımı gerçekleşmediğinde Sx Mini POD kartuşta çalışma meydana gelmeyecektir. Kullanıcılar ilk olarak kullanım gösteriyorsa on beş cm kadar uzunluğunda ince tel almaları kişilerin işlerini görecektir. Sonradan kullanım hakkında bilgi edinip tecrübe meydana geldiğinde ise daha kısa teller ile işlem görülür. 
Tercih edilen tel normal teldir. Fakat telin özellikleri mutlaka paslanmaz olmasıdır. Paslanmaz tel tercih edildiği takdirde çürüme meydana gelmez. Bu da kartuşun daha uzun süre kullanılabilir hale gelmesini sağlar. Oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemde kalın tel tercih edilmemelidir. Edildiği takdirde kıvrılma hareketleri de meydana gelemeyeceği için kişiler işlemde oldukça zorlanır. 

Menu