Çok Satanlar

Naked 

Gösterilen 1 - 22 ile 22 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 22 ile 22 arasındaki öğeler
Naked E-Likit nedir? Özellikleri Nelerdir?
   

Naked e-likit, meyveli basit lezzet profilleri vizyonuna sahip olan Schwartz E Liquid grubunun ürettiği bir markadır. Her aroması birbirinden lezzetli olan Naked e-likitler; PG(propilen glikol), VG(bitkisel gliserin) oranları özel olarak hazırlanan kaliteli elektronik sigara likitleri sınıfına girmektedir. İçeriğinde sağlık açısından risk barındıran herhangi bir madde bulundurmayan bu likitlerin kullanımı da kullanıcılar tarafından günden güne artış göstermektedir.

Naked E-likit mi Salt Likit mi? Hangisini tercih etmeliyim?
   

Bu soru aslında yine kullanıcıya göre değişkenlik gösterecektir. E-likitler baz tütün ve aroma ağırlığı olan deneyimler sunar. Yoğun duman ve aroma sevenler için idealdir. Salt likitler ise daha doyurucu tütün aroması ve daha az buhar performansı bekleyen kullanıcılar için üretilmiştir. Ayrıca salt likitlerde kullanılan nikotin, nikotin tuzuyla sağlanır. Bu sebeple tütün severler için daha doyurucu olabilir. Elektronik sigara kullanan kişi likit tercihlerini aradığı özelliklere göre kendisi yapmalıdır. Elektronik sigara sektörü normal sigaranın zararlı yan etkilerini azaltmak ve kullanıcıya hem daha sağlıklı hem de daha keyifli bir deneyim yaşatması sebebiyle yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca likit tercihinde tabii ki kullanılan elektronik sigara özellikleri de rol oynamaktadır.

Naked E-Likit Ortalama Kaç Gün Gider?
   

Naked e-likitin kaç gün kullanılacağı, elektronik sigara kullanıcısının kullanım sıklığına bağlıdır. Bu konu farklı cevaplara son derece açık bir konudur. Kaç gün yeteceğini aslında tamamen kullanıcı belirler. Likiti uzun süre kullanma amacı güden bir kişinin bu amaca uygun bir şekilde likitini kullanması gerekmektedir.

Naked E-Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

E-likitlerde fiyatlar birçok farklı konuya göre değişiklik gösterebilir. Naked e-likit tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de satışa sunularak birçok insanın beğenisini kazanmıştır. Boğaz yakmayan içeriği, yüksek buhar performansı, yoğun aroma lezzeti, günlük tüketime uygun formülü, özel ayarlanmış pg ve vg oranları ile kullanıcıya son derece keyifli bir deneyim yaşatan Naked E-Likitleri ayrıca kullanıcının cebini yormayacak fiyat performanslarına sahiptir.

Evde Naked E-Likit Yapmak Mümkün mü?
   

Elektronik sigara kullananlar, belirli bir süre sonra artık kendi likitlerini yapıp yapamayacaklarını merak eder. Satışa sunulan e-likit çeşitlerinden artık sıkılan ve bu standart tatların dışında kendi zevklerine göre farklı e-likit hazırlamak isteyenler için evde e-likit yapmak tabii ki mümkün olabilir. Ancak çok dikkatli, hassas ve kontrollü olunması gerekmektedir. Kendi kişisel damak zevkinize ve içim keyfinize uygun olarak bu likiti yapmak istediğinizde içerikleri çok iyi bir şekilde öğrenmeniz ve yapım aşamasında kontrollü olmanız gerekmektedir. Bileşenleri en doğru ve ölçülü şekilde bir araya getirebilmek adına şırınga veya damlalık kullanmanız; karışımlarınızı ölçülü ve hijyenik bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar.

Evde Naked e-likiti yapabilmek için öncelikle likitin içeriğini çok iyi tanımak gerekir. Naked e-likitin içerisinde bulunan bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG), baz nikotin ve aromaları gerekli şekilde temin ederek; kendi e-likitinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Uğraşmak istemeyenler ise güvenilir sitelerden Naked e-likiti hazır halde ve uğraşmaksızın temin edebilir. Ek olarak açıkça belirtmek gerekirse ne kadar dikkatli ve hassas olunursa olunsun yaptığınız likitin Naked e-likit ile aynı içim kalitesinde ve zevkinde olması mümkün değildir.

Naked Certificate

Menu