Naked Melon Kiwi Likit 60ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 219 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 219 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.38 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Naked Melon Kiwi (Green Blast), yeşil meyvelerin tatlı aromalarla bir araya geldiği lezzetli bir karışımdır. Kivi, yeşil elma ve kavun gibi hem tatlı hem de ekşi lezzetlerin buluştuğu bu elektronik sigara likiti, farklı bir buhar deneyimini de beraberinde getirmektedir. Gün içerisinde ezber bozan bir tat arayışı içerisindeyseniz, bu likit vazgeçilmezlerinizden olacaktır!

Daha Fazla Detaylar

439.00 TL

  • 3mg
  • 6mg

- +

Marka: Naked

 
Açıklama

Naked 100 Melon Kiwi likit birinci sınıf meyve smoothie aroması (eski adıyla Green Blast), adaların el yapımı doğal meyveli buharıdır. Mükemmel hazırlanmış likit, ustalıkla harmanlanmış tatlı tatlı özsu üçlüsünden ve Granny Smith Apples'ın ferahlatıcı tartlarından ve Kivi parçalarından oluşur. 

Bal özü - Yeşil elma - Kiwi

Naked Melon Kiwi'yi soluduğunuzda, gevrek, olgun yeşil elma patlamaları ve tatlı tatlı özsu kavun hemen tat alma tomurcuklarınızı ele geçirir. Nefes verdiğinizde, kivi zengini krema, yoğun ekşi tatlılık ile damağınızı doldurur.

Melon Kiwi Naked 100 likit, 60ml'lik bir Chubby Bottle içinde gelir. Yüzde 65 bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 35 propilen glikol (PG) tabanı, buharcıların sevdiği büyük, kalın buhar bulutlarını üflemek için mükemmeldir.

 

60ML

65Vg - 35Pg

3mg ve 6mg nikotin seçeneği

Amerika

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 21

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu