Naked Lava Flow Likit 60ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 219 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 219 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.38 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Naked Lava Flow, tropik bir adaya düştüğünüzde yanınıza alacağınız üç şeyden biri olacak niteliktedir. Çilek, ananas ve Hindistan cevizi tatlarının buluştuğu bu likit, enfes bir lezzet sunmasıyla kullanıcıları tarafından sevilen ürünlerden biri haline gelmiştir. 

Daha Fazla Detaylar

439.00 TL

  • 3mg
  • 6mg

- +

Marka: Naked

 
Açıklama

Tropikal meyvelerin her hayranı, ünlü marka Naked 100'ün ürettiği karışımları bilir ve takdir eder. Bu yenilikçi şirketin yarattığı en popüler lezzetlerden biri Naked 100 Lava Flow 60mL'dir. Neden dünyadaki buharcılar arasında bu kadar çok seviliyor? Çünkü pürüzsüz hindistan cevizi, tatlı çilek ve ferahlatıcı ananas gibi lezzetli meyveleri bir araya getirerek egzotik ve tatlı tatların şaşırtıcı bir karışımını yaratır.

Naked 100 Lava Flow likitin sunduğu eksiksiz deneyime kimse karşı koyamaz. Mağazamızda, farklı nikotin kuvvetlerine sahip Naked 100 Lava Flow likit bulacaksınız - 3 veya 6 mg'lık ve nikotin içermeyen versiyonları dahil ettik. Tabii ki Naked 100'den herhangi bir likit gibi Lava Flow da 60 ml'lik şişelerde paketlenmiştir ve birçok kullanım için size hizmet edecektir.

Likit koleksiyonunuzu sayısız lezzetli tatlarla yükseltmek istiyorsanız, o zaman bu en iyi şirket tarafından yapılan diğer serilere göz atmayı unutmayın. Naked 100'den bazı popüler karışımlar arasında Naked 100 Fusion, Naked 100 Cream, Naked 100 Tobacco, Naked 100 Ice, Naked 100 Mentol ve Naked 100 Salt gibi seriler bulunur.

Ürünlerin tavsiye edilen S.K.T. tarihi 04/2024

naked likit 60ml

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 21

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu