Çok Satanlar

Yogi 

Gösterilen 1 - 16 ile 16 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 16 ile 16 arasındaki öğeler
Yeni Başlayanlar İçin Yogi Salt Likit Nikotin Önerileri Nelerdir?
   

Elektronik sigaraya ilk kez başlayanlar Yogi salt likiti almadan önce nikotin oranlarına bakmalı ve araştırmalıdırlar. Örneğin günde 10 sigara içen biriyle 3 sigara içen birinin ihtiyaç duyduğu nikotin miktarı aynı olmayacaktır. Bu doğrultuda Yogi salt likit seçiminde içerisindeki nikotin oranına bakılması büyük önem arz eder. Bununla birlikte elektronik sigaraya ilk başlayanlar veya sigarayı bırakmaya çalışanlar alınacak Yogi salt likitin aroması (tütün içerip içermemesi) ve nikotin oranlarına göre doyuruculuğunu da iyice araştırdıktan sonra satın alınmalıdır. Yeni başlayanlar Yogi salt likit kullanımı ile birlikte normal sigara gibi tütünlü ürünler ihtiyacını da gidermeye ve zaman içinde sadece elektronik sigara kullanmaya başlarlar. Dolayısıyla Yogi gibi salt likitlerin seçiminde önce yüksek nikotin içeren salt likitler tercih edilmeli sonrasında düşük seviyelerle devam edilmesi gerekir.

En Çok Tercih Edilen Yogi Salt Likitleri Hangileridir?
   

Deneyim olarak elektronik sigara içiminde istediği nikotin vuruşunu hissetmek isteyenler için Yogi salt likit seçimi doğru bir karar olacaktır. Kana hızlı karışması ve metobolizmaya kolayca geçebilmesi nedeni ile tercih edilen Yogi salt likitlerin pek çok farklı aroma ve nikotin oranına sahip çeşitleri vardır. İçim kolaylığı, boğazda yanma ve acı tat vermemesi gibi avantajları nedeni ile ve sigara gibi tütün ürünlerini bırakmak isteyenlerin ilk tercihi olan Yogi salt likit ile ilgili öne çıkanları şu şekilde sıralayabiliriz; Yogi Peanut Butter Banana, Yogi Original Granola Bar, Yogi Strawberry Granola Bar, Yogi Java Granola, Yogi Apple Cinnamon Granola Bar, Yogi Lemon Granola Bar gibi likitler içim deneyimlerinizi maksimum seviyelere çıkarmanızı ve yeni damak zevkleriyle içim ufkunuz geliştirmenizi sağlar. İstediğiniz nikotin seviyesinde ve aroma karışımları ile orijinal Yogi salt likitleri sayesinde kaliteli içim elde etmeniz mümkündür.

Yogi gibi Salt Likitler Sağlığa Zararlı mıdır?
   

Yaklaşık 2006 yılından bu yana popüleritesi gittikçe artan ve yaygınlaşan Pod Mod Elektronik Sigaraların içerisinde kullanılan likitler ile ilgili olarak sağlığa zararlı olup olmaması hep merak konusu olmuştur. Yogi salt likit içeriğinde bulunan nikotin tuzu ve aromaların buharlaşması sonucu tüketilir. Sigara ve diğer tütün ürünlerini bırakmak isteyen kişiler tarafından özellikle tercih edilirler. Şimdiye kadar pek çok insan elektronik sigaralar ve likitler sayesinde tütün ürünlerini bırakmıştır. Yogi salt likitler az bir buhar emilimiyle kana hızlıca karışarak normal sigara içermiş hissiyatı verir ve nikotin ihtiyacının minimum seviyeye indirilmesini sağlar. Yumuşak, rahat; lakin bir o kadar da doyurucu bir içime sahip olan Yogi salt likiti ölçülerinde kullandığınız takdirde bağımlılık dahi yapmadan sigaradan kurtardığı bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak ihtiyaç duyduğunuz nikotini buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de içim miktarında aşırıya kaçılmadığı ve doğru kullanıldığında sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına yapılabilecek en iyi ve en sağlıklı tercihtir. Nikotin ihtiyacı ile ilgili açlığı tamamen giderecektir.

Yogi Salt Likit Normal Likitler ile Karıştırılır mı?
   

Yogi salt likit asla normal likitler ile karıştırılmamalıdır. Yogi salt likitler ancak kendisi gibi salt olan diğer likitler ile karıştırılabilir. Kullanıcılara bazen değişik tatlar ve aromalar elde etmek adına likitlerini karıştırırlar. Bu durum ne kadar eğlenceli gözükse de likitler aynı türevde veya kimyasal yapıda olmadığı durumda coil ömrü etkilenir, boğazdaki vurumlar da olumsuzlukların meydana gelmesine de sebep olur. Ayrıca Yogi salt likitler bileşen olarak düşük ısıda çözülebilir özelliğe sahiptir. Normal likitler ise bunun aksine normal ısılarda çözülebilirler. Bununla birlikte diyelim ki bu karışımı yine de yapacağım dediniz; bu yaptığınız karışımın etkileri fazla yük bindirdiğinden dolayı cihazınıza dolayısıyla ekonominize de zarar verecektir. Hem içim hem doyum hem de cihaza vereceği zararlar nedeni ile Yogi salt likit ve normal likiti karıştırmanız tavsiye edilmemektedir.

Yogi 2020’nin En İyi Salt Likitlerinden Midir?
   

Elektronik sigara üreticileri Yogi gibi salt likitleri daha iyi buharlaştıracak sistemler, daha üstün pil performansı ve daha pek çok inovatif özelliklerle her yıl yeni cihazlar üretirler. Yogi markası ise gittikçe gelişmekte olan elektronik sigara ve likit piyasasının nabzını iyi tutarak piyasadaki yerini 2020 yılında en çok tercih edilen ve beğenilen likitler arasına girerek almıştır. Yogi salt likiti öne çıkaran ve beğenileri toplayan likitler arasında Yogi Peanut Butter Banana, Yogi Original Granola Bar, Yogi Strawberry Granola Bar, Yogi Java Granola, Yogi Farms White Grape, Yogi Apple Cinnamon Granola Bar, Yogi Farms Pineapple, Yogi Lemon Granola Bar, Yogi Farms Pomegranate likitleri bulunmaktadır. Hepsi kendine özgü içim keyifleri ve aromalarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

Yogi salt likit, likit pazarını daha rafine, klasik bir tat paletine doğru yeniden tanımlamaya yardımcı olan uluslararası en çok satan markadır. Yogi ile, en iyi tat verici bileşenleri kullanan ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız rakipsiz bir tat deneyimi sunmaya sarsılmaz bir adanmışlıkla kaliteli hazırlanmış vape karışımları bekleyebilirsiniz.

Aroma çeşitleri lezzetli oldukları kadar eşsizdir. Sadece başka bir elektronik sigara markası olmak için yola çıkmadık; kendi yolumuzu aydınlatmak için yola çıktık. Dünyanın her yerinde satışa sunulan harika Yogi ve Yogi Delight lezzetlerimizin her birini keşfetmek için zaman ayırın! Yogi farkını deneyimlemeye bayılacağınızdan eminiz!

Menu