Çok Satanlar

Jam Monster 

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Karışık Aromalar İçin Jam Monster Salt Likit Önerileri Nelerdir?
   

Karışık aromalı Jam Monster salt likitleri pek çok aromanın bir arada olduğu sigaralardır. Bu salt likitin aromalarında meyveli yoğurt, birden fazla meyvenin karışımı, çeşitli bisküvilerin kokusu, tütün ve bitkilerin karışımı gibi daha pek çok daha farklı aromalarda salt likitler satılıyor. 
Karışık aromalı Jam Monster salt likit çeşitlerine Jam Monster Blueberry Salt (tereyağlı kızarmış tost ekmeğinin üzerine sürülmüş yaban mersini reçelinin muhteşem tadı, yaban mersinli pankek aroması), Jam Monster PB & Jam Monster Salt (kremalı fıstık ezmesi ve şeker üzümü) ve Jam Monster Mixed Berry gibi ve daha pek çoğu örnek gösterilebilir. Jam Monster markası söz konusu karışık aromalar kullanıcıların en çok tercih ettiği markalardandır.

Reçel ve Tereyağlı Kızarmış Ekmek Aroması İçin Salt Likit Önerileri Nelerdir?
   

Salt likit ile çalışan elektronik sigaralarda pek çok farklı aroma ve koku bulunur. Bu aromalar kişiden kişiye değişmekle birlikte keyifle içmek isteyenler için reçel ve tereyağlı kızarmış ekmek aromalarının karışımı bir tutku haline gelmiştir. Jam Monster tam olarak bu tutku sahiplerinin aradığı markadır. 
Neredeyse her tür meyvenin reçelini ve sıcacık tereyağlı kızarmış ekmeğin lezzetini bir arada bulabiliceğiniz Jam Monster Apple, Jam Monster Mixed Berry, Jam Monster Melon Colada, Jam Monster Blueberry ve Jam Monster Strawberry gibi hatta daha pek çok çeşit Salt Likiti Jam Monster markasında bulmak mümkündür.

Jam Monster Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yeter?
   

Jam Monster salt likitin kaç gün yetip yetmeyeceği konusu tartışmaya açık bir konudur. Kaç gün yeteceğini kullanan kişi belirler. Bununla birlikte doğru bir kullanım da oldukça önemlidir. Likiti uzun süre kullanma amacı güden birey doğru ve amaca uygun kullanmaya da özen göstermelidir. 
Yüksek performans gücüne sahip olan Jam Monster salt likitlerde ortalama bir buçuk hafta diyecek olursak Jam Monster yoğunluğu sayesinde ortalama 2 hafta kadaryeticektir. Doğru kullanım olmadığı takdirde gün sayısı da buna bağlı olarak düşecektir. Yani doğal olarak kullanıcıların tüketimi ile likitin yetme süresi ters orantılıdır. Dolayısıyla uzun ömürlü bir likite sahip olabilme için amaç doğrultusunda kullanım şarttır.

Jam Monster Salt Kaç Ml’ dir?
   

Jam Monster Salt bir elektronik sigara likitidir. En önemli özelliği içerisindeki değişik lezzetlerin verdiği keyiften ötürü sigara içmeyen insanların dahi keyfi olarak kullanması ve nargile gibi aromalı tütün ürünlerini bırakmaya çalışanlara büyük ölçüde yardımcı olmasıdır. Markanın ürünleri genelde 30ml olarak satılmaktadır. Diğer likitlerden ayrılan yönü aromasıdır. Jam Monster Blueberry, Apple, Strawberry, Lemon, Grape gibi reçel ve sıcacık kızarmış tereyağlı ekmek aromalarının tam kıvamında ve ağzınızdaki tüm tat tomurcuklarına dokunacak şekilde harmanlanışı; markayı Salt Likit piyasasının nişlerinden biri haline getirmiştir. Bu aromaların tadı çok lezzetli olduğu için, satış oranları da oldukça yüksektir. İçildiği zaman reçel dışında tereyağlı kızarmış ekmek tadı alınacaktır; hatta bazı çeşitlerde reçel lezzeti buzla taçlandırılmıştır. Yani hem lezzetli hem de keyifli bir içimi vardır. Fiyat olarak da merak edilen, Jam Monster Salt, herkesin bütçesine uyacak şekilde fiyatlandırılır. Pahalı bulan kişiler, kampanya dönemlerini takip edebilir. Ürün 30 ml olarak satışa sunulmuştur.

Jam Monster Salt Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Elektronik sigara kullanımı günümüzde yaygın hale gelmiştir. Kullanım amacı daha çok keyif ve sigara alışkanlığından kurtulmaktır. Sigarayı bırakmak isteyip, bırakamayan kişiler, elektronik sigaralara yönelir ve zamanla bu alışkanlıktan kurtulabilir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan elektronik sigaralar, likitlerin buharlaşması yolu ile üretilir. İçeriğinde genel de farklı aromalar kullanılır. Tatlı, ekşi, baharatlı, çikolatalı, meyve karışımları, buz ferahlığı ve tereyağlı kızarmış ekmek gibi pastane lezzetlerinin aromaları gibi pek çok aroma çeşidi vardır. Jam Monster Salt likitte en çok tercih edilen markalardan biridir. Reçel ve kızarmış ekmek aromalı olanları çok tercih edilir. Son derece kaliteli olduğu için, fiyatı standart kalitede olanlara oranla biraz yüksek gelebilir. Çeşitli boyutları vardır ve fiyatlar da bu bakımdan değişiklik gösterir.

Menu