Five Pawns Pineapple Kiwi Salt Likit

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 345 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 345 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Kivi ile karıştırılmış çok tatlı olmayan ve pürüzsüz bir Kraliçe Ananas

Daha Fazla Detaylar

690.00 TL

  • 30mg
  • 50mg

- +

 
Açıklama

İstediğiniz daha cesur, daha tatlı, daha meyveli Pineapple Kiwi Nicotine Salt geldi Pineapple Kiwi salt likitimiz, her vuruşta ada hayatını uyandırmak için hazırlandı. Hardy Kivi ile karıştırılmış çok tatlı olmayan ve pürüzsüz bir Kraliçe Ananas, bu adadan etkilenen cesur likit aromasını oluşturur.

Five Pawns Pineapple Kiwi Salt, orta ila güçlü bir boğaz vuruşu sağlayan tescilli bir tütün içermeyen salt nikotin karışımına sahiptir. Sub-Ohm Kullanım için değildir.

50VG/%50PG KARIŞIMI

30ml

Five Pawns Salt Nikotin, en kaliteli malzemeleri kullanmak için küçük partiler halinde el yapımı olarak üretilmektedir. Her bir aroma, her çekişte bir salt nikotin vuruşu ile lezzeti en üst düzeye çıkarmak için her notanın en iyisini ortaya çıkarmak için birden fazla iyileştirmeden geçmiştir.

five pawns orchard salt likit

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu