Voopoo Drag X2 Pod 80w

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 1075 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 1075 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 21.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

2,150.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Açıklama

DRAG X2 üzerinde uygulanan yepyeni PnP X platformu kompakt cihazın arkasındaki mükemmel performansıyla sizi etkileyecek. Keyifli ve temiz buhar yolculuğunuz: 100 mL likit olmadan buhar tat solması ve coil yanmasına imkan sağlar.

 

Uyumlu Coil  >  VOOPOO PNP X COIL

Uyumlu Kartuş  >  VOOPOO PNP X KARTUŞ

 

TEK ELLE BASİT KULLANIM

Kolay pil değişimi için DRAG X2, C-çerçeve pil kapağını benimser. Ayrıca, yeni bir Menü arayüzü ekledik ve ana bilgileri kullanıcı arayüzünde vurguladık. Ne görüyorsanız onu alırsınız.

GELİŞMİŞ ÇİP GÜVENLİ ÇALIŞMA

DRAG X2, en iyi gücü akıllıca kullanan ve size 3 mod sunan yeni Gene.TT 2.0 çipini benimser:
Akıllı, RBA ve ECO. Hepsi elinizde tutulabilir.

Akıllı mod, Yeni başlayanlar için dostça en iyi çıkış gücünü otomatik olarak eşleştirir. RBA mod, 5w ile 80w arasında güç aralığı elle düzenlenebilir. Eco mod, kullanımı %10 oranında artırabilir.

drag x2 hava akışı

Kartuş Özellikleri
İsim: PnP X Kartuş DTL
Kapasite: 5.0 mL / 2.0 mL
Likit Dolumu: Yan dolum
Direnç: 0,15 Ω / 0,3 Ω
Önerilen Likit: 50-70 VG, Nikotin≤10 mg
Standart Coiller: PnP X 0,15 Ω / PnP X 0,3 Ω

Cihaz
İsim VOOPOO DRAG X2
Malzeme Çinko Alaşım + Deri
Çıkış Gücü: 5-80 W Ayarlanabilir
Çıkış Gerilimi: 3,2-4,2 V
Direnç: 0.1-3.0 Ω
Pil Kapasitesi: 18650*1 (Dahil değildir)
Ekran: 0,96" TFT Ekran

Değişken Watt
Voopoo Drag X2 Kit, değiştirilebilir coillere ve değişken watt kontrolüne sahip bir pod cihazı olmasıyla boyutuna ve gücüne göre süper kompakttır! Bu gerçekten inanılmaz ve çok yönlü bir pod cihazıdır. Tam 80w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre uyarlayabilirsiniz.

18650 Pil Kapasitesi
Voopoo Drag X2, bu boyuttaki bir cihaz için şaşırtıcı olan tek bir 18650 pil kapasitesine sahiptir. Bunun da ötesinde, 2A'da mümkün olan en hızlı şarj oranlarını sunan bir USB-C bağlantı noktası kullanır, yani yaklaşık bir saat içinde maksimum şarj olabileceğinden güvenilir Drag X2'niz olmadan asla olmak zorunda kalmazsınız!

PnP X Kartuş
Yepyeni PnP X Kartuş, Voopoo Drag X2'ye eşlik etmek için yapılmış inanılmaz küçük bir poddur. Yepyeni bir enjeksiyon tarzı doldurma deliği, 360 ° sonsuz hava akışı teknolojisi ve push ve plug coil seçenekleri ile bu tank maksimum lezzet ve süper yoğun vape bulutları için üretilmiştir. AB TPD düzenlemelerine uymak için 5 ml likit kapasitesi olarak geliyor. Öncelikle yüksek güçlü bir tanktır ve sub-ohm vapers için mükemmel bir şekilde uygundur ve yeni PnP X serisindeki tüm coil seçeneklerini kullanır.

Güvenlik Her Şeyden Önemlidir
Her zaman olduğu gibi güvenlik her şeyden önemlidir, bu nedenle Voopoo daha uzun süre daha güvenli vaping yapmanızı sağlamak için gerekli tüm korumalara sahip olmanızı sağlarken ayrıntıları atlamaz! Yepyeni Gene TT, çok sayıda güvenlik sisteminin yanı sıra genel performansı %30 oranında artırmak için bir güç tasarrufu modu ve voltaj yükseltici destekler

drag x2 kutu içeriği

Kutu İçeriği

1* VOOPOO DRAG X2
1* PnP X Kartuş DTL (5 mL)
1* PnP X 0.15 Ω Coil
1* PnP X 0.3 Ω Coil
1* Kullanım Kılavuzu
1* Type-C Şarj Kablosu
1* PnP X Platform Card

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu