Halo Torque 56 Salt Likit 30ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 345 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 345 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Halo Tourque 56, saf tütün tadı sevenler için üretilmiş bir salt likit olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle boğazda sigara tadı almayı sağlaması ve gerçek sigara içiyormuş hissi vermesi çok tercih edilme sebeplerinden biri olmasını sağlamıştır. Tütün sevenlerin gönlünde taht kurmuş olan bu podmod e sigara likiti farklı bir deneyim sunmak üzere sizi beklemektedir.

Daha Fazla Detaylar

690.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Halo

 
Açıklama

Halo tarafından Torque 56, filtrelenmemiş tütün aroması ve ciddi boğaz darbesi ile birinci sınıf bir E-sıvıdır. Tadı bulanıklaştırmak için çok fazla karmaşık nüans olmadan gerçek tütün aroması isteyenler içindir. Torque 56 ile buharınızı kırın. Bu, Pod Sistemlerinde ve Nikotin Tuzu için tasarlanmış tanklarda en iyi şekilde kullanılan bir Salt Nikotin e-likitidir.

 

Lezzet Profili: Doğal Tütün

PG/VG Oranı: %50 PG / %50 VG

Nikotin Türü: Nikotin Salt

Şişe Boyutu: 30ml

Şişe Tipi: Çocuklara dayanıklı kapaklı plastik

ABD'de ISO sertifikalı bir tesiste üretilmiştir

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Torque 56

İlk kullandığım likit, unutamadığım tat. Oldukça sert bir boğaz vurumu var, tütün aromaları arasında benim için efsanedir. Eskiden okuduğum bir yorumda ne kadar sert diye sorulmuştu ve bir arkadaş "dişlerini bile sarartır" yazmıştı, bence yerinde bir yorumdu.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu