Vgod Mango Bomb Salt Likit 30ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 374 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 374 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.48 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Vgod Mango Bomb Salt Likit, sizi tropical bir adada günbatımına götürecek kalitede olup tatlı ve sulu mango aromasından oluşan tropical bir lezzet patlamasıdır. Her nefesde pürüssüz yoğun buhar keyfi ve enfes damak lezzeti bırakan Mango Bomb, günbatımından sonra içimine devam edeceğiniz bir salt likit halini alacaktır.

Daha Fazla Detaylar

749.00 TL

  • 25mg

- +

Marka: Vgod

 
Açıklama

VGOD Mango Bomb Nic Salt

VGOD tarafından 30 ml tatlı tuz suyu

25 mg (%2.5) ve 50 mg (%5.0) nikotin kuvvetlerinde mevcuttur

45PG / 55VG

Lezzet Profili: Mango

 

VGOD'dan Mango Bomb Salt Likit Hakkında

VGOD'un bu tatlı ve ışıltılı Mango Bomb Nic Tuz Suyu ile hayatınızı (veya en azından zevkinize göre) aydınlatın. Uygun şekilde sulu, VGOD'un Mango Bomb Nic Tuz Suyu, bu otantik ve karşı konulmaz tatlı lezzet profilinde taze bir ada mangosunun parlak, sulu ve keskin aromasının dalgalarını sunar. Temiz, berrak ve berrak, öğleden sonra gökyüzü ile mükemmel bir şekilde eşleştirilmiş, zevklerinizi tropiklere taşıyacak tüm gün boyunca yeni bir vape arıyorsanız, o zaman bu patlayıcı lezzetli Mango Bomb Nic Tuz Suyu'nu verdiğinizden emin olun. Bugün bir VGOD deneyin.

VGOD'un Mango Bomb Nic Tuz Suyu, 25 mg (%2,5) ve 50 mg (%5,0) nikotin gücü arasında seçim yapabileceğiniz 30 ml'lik bir nikotin tuzu şişesinde gelir. Mangodan devam mı? VGOD'un tüm e-sıvı seçeneklerine göz atmayı unutmayın.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu