SMOK Pozz Pro Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 430 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 430 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8.60 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

860.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

 
Açıklama

SMOK Pozz Pro Kit

SMOK Pozz Pro Kit, sanatsal ve klasik düz profiline sahiptir ve işlevsellik ve performans için tasarlanmıştır. Pozz Pro, yalnızca 59g ağırlığında olağanüstü hafif bir his sağlar ve hem havayla etkinleştirilen hem de düğmeyle tetiklenen vape yolları için, serbestçe geçiş yapmak ve dışarıda taşımak için uygun olan zarif bir tasarım sunar. Onu bir esinti ve daha az karmaşık yapan şey, kaydırıcısının talebinize bağlı olarak 4 hava akışı seviyesini tutmasıdır, hava akışının hacmi için optimize edilmiştir ve tat restorasyonu ile sonuçlanır. Bunun yanı sıra, ergonomik olarak kavisli bir ağızlıktan nefes alırken vaping cennetini andırıyor. Üç silikon halka ile yıldızlığını ve sızdırmaz teknoloji başarısını kazandı.

Uyumlu Coil > Smok LP1 Coil

pozz pro renkleri

Özellikleri

Havayla Etkinleşen ve Düğmeyle Tetiklenen Yol

4 Düzeyde Hava Akışı

Üç Silikon Yüzük

LP1 Coil Çeşitleri ile Uyumlu

1100mAh Entegre Pil

90 Dakikadan Az Şarj

0,69 inç OLED Ekran

25W'a Kadar Çıkış

Ağırlık 59g

Smok Pozz Pro, 1100mAh entegre pile sahiptir, bir süre daha güvenebileceğiniz zamansız bir parça yaratmayı vaat eder ve 90 dakikadan daha kısa sürede tam şarjla yenilemek için bir şarj portu kullanır. Pil ve lezzet performansını belirleyen 5W ile 25W arasında değişen ayarlanabilir voltaj tabanlı bir çıkış kullanır. Cihazın yan tarafında 0,69 inç OLED ekran ve YUKARI/AŞAĞI düğmesinin kontrolünüz altında el ele çalışması vardır. Dahası, vape güvenliğiniz için size tam bir koruma paketi sunar. Pozz Pro geliştirilmiş dış gövde özelliklerini takip eden klasik renk uyumunu ortadan kaldırır ve bir pim düzenini andıran yenilikçi deseniyle sınıfının geri kalanından ayrılır.

SMOK Pozz Pro Kit Paket İçeriği

1 x SMOK POZZ PRO Cihaz (1100mAh)

1 x SMOK POZZ PRO Kartuş

2 x SMOK LP1 Meshed 0.9 MTL Coil

1 x Type-C Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu